اصلاح‌طلبان با قهر میانه‌ای ندارند

29/04/1399 10:30 ق.ظ

داریوش قنبری،‌ فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتماد‌آنلاین:کاندیدای اجاره‌ای به تفکر اصلاح‌طلبی ضربه زد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

داریوش قنبری گفت: استفاده از کاندیدای اجاره‌ای به تفکر اصلاح‌طلبی ضربه زد. جریان اصلاحات 2 راه بیشتر ندارد: یا اینکه با کاندیدایی اصلاح‌طلب به استقبال انتخابات برود، یا «اصلاح‌طلب»ی را خارج از قدرت پیگیری کند. چکیده گفت‌وگو با داریوش قنبری -سیستم به همه سلیقه‌ها به یک چشم نگاه کند -اصلاح‌طلبان برای تاثیرگذاری منتظر فرصت‌‌اند -کاندیدای اجاره‌ای به تفکر اصلاح‌طلبی ضربه زد

چکیده گفت‌وگو با داریوش قنبری -سیستم به همه سلیقه‌ها به یک چشم نگاه کند -اصلاح‌طلبان برای تاثیرگذاری منتظر فرصت‌‌اند -کاندیدای اجاره‌ای به تفکر اصلاح‌طلبی ضربه زد

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

گرانی لجام‌گسیخته با اختصاص دلار دولتی به کالاهای مصرفی مردم از بین می‌رود

گفتگو با خواننده تونسی که با الهام از ملودی سلطان قلبها خواند - BBC News فارسیآمال مثلوثی آوازخوان معروف به 'صدای انقلاب تونس' اخیرا با خواندن یک آهنگ عربی با ملودی آهنگ سلطان قلب‌ها، واکنش‌های ایرانی‌ها را برانگیخته است.

مخالفت ترامپ با ماسک اجباری همزمان با رکورد ابتلا به کرونا | DW | 18.07.2020دونالد ترامپ در واکنش به پیشنهاد اجباری شدن استفاده از ماسک در سرتاسر آمریکا تاکید کرده که با این کار مخالف است. همزمان، برای سومین روز پیاپی موارد جدید ابتلا به کرونا در ایالات متحده رکورد تازه‌ای بر جا گذاشت.

بولتون: اشتیاق ترامپ به توافق با ایران نتیجه‌ای نخواهد داشتمشاور پیشین امنیت ملی آمریکا می‌گوید در ماه‌های آینده و پیش از انتخابات آمریکا، اتفاق مهمی در سیاست خارجی آمریکا در عرصه بین‌الملل رخ نخواهد داد.

سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟ درحالی که به گفته متخصصان انجام عمل خارپاشنه به عنوان یک جراحی ساده و نسبتا ارزان در داخل کشور امکان پذیر است، مشخص نیست چرا باید یک ورزشکار با صرف هزینه بالای دولتی به قلب اروپا سفر کند!

افزایش تنش‌ها با چین؛ دو ناو آمریکایی به دریای چین جنوبی بازگشتندبا افزایش تنش ها بین آمریکا و چین برای دومین بار در دو هفته اخیر، نیروی دریایی ایالات متحده دو ناو هواپیمابر نیمیتز و رونالد ریگان را در دریای جنوبی چین مستقرکرد.

و برای تاثیرگذاری منتظر فرصت‌‌اند.

چکیده گفت‌وگو با داریوش قنبری

-سیستم به همه سلیقه‌ها به یک چشم نگاه کند

-اصلاح‌طلبان برای تاثیرگذاری منتظر فرصت‌‌اند

-کاندیدای اجاره‌ای به تفکر اصلاح‌طلبی ضربه زد

-محدودیت‌ها مردم را ناراضی کرده است