اصلا مهم نیست که مزدک میرزایی الان کجاست!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدرضا منصوریان، مجری باسابقه برنامه‌های ورزشی: *باید از امثال مزدک میرزایی و عادل فردوسی‌پور مراقبت می‌شد *نمی‌پذیرم پشت رفتن یا نرفتن مزدک میرزایی جریان سیاسی وجود داشته باشد *مزدک میرزایی کشورش را به شدت دوست دارد، حتما مستاصل شده است

البته روز گذشته هم انتشار توئیت‌هایی از سوی نزدیکان مزدک میرزایی، حکایت از کوچ این مجری و همسرش به خارج از کشور داشت و حتی این‌گونه عنوان شد که او اکنون به لندن رسیده تا برای اجرا در یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان آماده شود.

به هر حال، روزنامه‌های ورزشی و برخی سایت‌های خبری ترجیح دادند با توجه به جذابیت موضوع، گزینه‌ی نهایی، یعنی صحت خبر را مبنای کار خود قرار دهند. حالا هر روز و هر ساعت که از خبر پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان بگذرد و این خبر توسط او تکذیب نشود، احتمال صحت آن بیشتر در ذهن‌ها پررنگ می‌شود؛ خبری که بیش از نگاهی سرسری و کنجکاوانه به آن، نیازمند علت‌شناسی است.در همین راستا خبرنگار ایسنا در گفت‌وگویی با محمدرضا منصوریان ـ کارشناس و مجری باسابقه برنامه‌های ورزشی ـ دلایل بروز چنین فضاهایی ـ فارغ از درستی یا نادرستی خبر ـ و لزوم حفظ نیروی انسانی باتجربه تلویزیون به عنوان یک سرمایه را مطرح کرده است.

این کارشناس سپس مطرح کرد: سرمایه فقط این نیست که ما معدن مس و طلا داشته باشیم. این نیست که ما نفت و گوگرد داشته‌ باشیم. بخشی از سرمایه کشورمان ما این افراد هستند. ما گاهی اوقات می‌بینیم که افراد نخبه در ایران، خیلی راحت جذب کشورهای بیگانه می‌شوند و می‌روند. اما قبل از اینکه این اتفاق بیفتد معتقدم که هر سازمانی در هر ارگانی و در هر تشکیلاتی باید یک سیستم و دستگاه مراقبتی داشته باشد. وقتی می‌گوییم دستگاه مراقبتی، صرفا دستگاه امنیتی ـ اطلاعاتی نیست که ۲۴ ساعته مراقب فرد باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کشور ایران،مردم ایران به ابر قدرت های جهان باجی ندادند چه برسد به مجری تلویزیون امثال مزدک_میرزایی و فردوسی_پور ،ایران به هیچ مزدوری احتیاج ندارد و راه پیشرفت خود را میداند.

وقتی که مدیرشبکه۳نه میداندورزش چیست و نه میداندحفظ منابع انسانی چیست؟ونه میدانداصولا'جوان کیست؟میخواهید بهتراز این شود!حالازودهست که ببینیم که چه بلایی برسرمملکتمان با این انتصاب مدیران آمده است؟رفتن یک مجری باسابقه زنگ خطری هست که بعدها صدای بلندی از این رفتن بصدا درمی آید!درود

;

کسی که بخواد بره جیبش رو از طلا پر کنی بازم میره

بابا رفته شعبه دوم اخوند تیوی دیگه

تفو برذاتتون که همرو فراری دادین..... خاک بر سر خامنه ای

حالا مگه کجا رفته بی بی سی و ایران اینترنشنال و رادیوفردا خودی هستن شاخه برون مرزی صداسیما

بهتر بابا میمون ایران تحقیر میشد و بگا میرفت؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مزدک میرزایی رفت اما نگرانش هستیممزدک میرزایی رفت اما نگرانش هستیم مزدک رفت. او را آنقدر دنبال پول ساخت برنامه‌هایش رفت که خسته شد و رفت به مسیر بی‌بازگشت. او که قطعا بزرگتر از عادل فردوسی‌پور نبود، عادل که هیچ، مگر بزرگتر از امثال عطا بهمنش بود که خانه‌نشینش کردند؟ /خبرآنلاین برد کرد رفت. واقعا خوب شد رفت. این یه هشداره به صداسیما میلی که قدر داشته هاس بدونه دمشگرم ک رفت. زالت نپذیرفت. عادلم علکی علکی داره خودشو میسوزونه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش حدادعادل به انتقاد از سمت‌هایش:رهبر شغل دیگری بدهد یا بگیرد، گوش به فرمانمغلامعلی_حدادعادل در پاسخ به اینکه چرا «۱۹سمت و شغل» دارد،گفت:«رهبر انقلاب تعدادی شغل را با وجود سنگین بودن‌شان برعهده من گذاشتند،حتما صلاحی در این کار دیده اند، اگر بخواهند شغل دیگری را بر عهده من بگذارند یا این شغل‌ها را از من بگیرند،گوش به فرمانم.» 19 شغل؟ من بودم یکیشم بهت نمی‌دادم. صبح تا شب میدویم یک شغل رو نمیتونیم درست مدیریت کنیم، بعد شما 19 شغل مهم مگه داریم؟ خوشحالم که گوشت به فرمانه نه گوگولت این درست نیست اینقد جوون بیکار باشن بعد یه سری هم مثل این ........ ۱۹تا سمت شغلی داشته باشن و متاسفانه این یه مورد نیست پ.ن. جای خالی رو خودتون پر کنید
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ژاپن: به خاورمیانه نیرو نمی‌فرستیمژاپن: به خاورمیانه نیرو نمی‌فرستیم دولت ژاپن اعلام کرد که این کشور همچنان قصد ندارد برای پیوستن به طرح آمریکا برای به اصطلاح محافظت از تنگه هرمز، نیرو به خاورمیانه اعزام کند. مگه شما هم ارتش دارین؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معترضان به لایحه استرداد متهمان به چین بار دیگر به خیابان‌های هنگ‌کنگ آمدند🔺معترضان به لایحه استرداد متهمان به چین بار دیگر به خیابان‌های هنگ‌کنگ آمدند ⚡️در حالی که رئیس اجرایی هنگ کنگ می گوید لایحه استرداد متهمان به چین «مرده» است،‌اما بار دیگر معترضان به این لایحه به خیابان‌های این دولت‌شهر آمدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد فعالان حقوق بشر از جنت جکسون و دیگر هنرمندانی که در عربستان روی صحنه رفتندانتقاد فعالان حقوق بشر از جنت جکسون و دیگر هنرمندانی که در عربستان روی صحنه رفتند سازمان های مدافع حقوق بشر مدتهاست تلاش می کنند ستاره های بین المللی را راضی کنند تا در کشوری که حقوق زنان و اقلیت ها را زیر پا می گذارد اجرا نکنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دروازه‌بانی که جسد دوست‌دخترش را جلوی سگ‌ها انداخته بود، از زندان آزاد شدبرونو سوزا، دروازه‌بان برزیلی سابق تیم فلامینگو که در سال 2010 متهم شده بود، دوست دخترش را کشته و بدبخت‌قاشقچی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »