اصلاح‌طلبان باید بر یک نامزد ائتلاف کنند/ در حال بررسی منشور انتخاباتی حزب اعتمادملی هستیم

19/09/1399 10:31 ق.ظ

گرامی مقدم در گفت‌وگو با ایلنا: اصلاح‌طلبان باید بر یک نامزد ائتلاف کنند/ در حال بررسی منشور انتخاباتی حزب اعتمادملی هستیم

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: در حال بررسی منشور انتخاباتی حزب هستیم و این منشور محتوای میثاق‌نامه‌ای دارد، با توجه به کارکرد احزاب و مسئولیت پذیری که شخص رئیس جمهور باید در برابر حامیان خود داشته باشد، این میثاق نامه تنظیم شده است. سخنگوی حزب اعتماد ملی افزود: در حال حاضر در حال بررسی منشور انتخاباتی حزب هستیم و این منشور محتوای میثاق‌نامه‌ای دارد.

با توجه به کارکرد احزاب و مسئولیت پذیری که شخص رئیس جمهور باید در برابر حامیان خود داشته باشد این میثاق نامه تنظیم شده و در شنبه هفته آینده نیز در خصوص میثاق نامه و منشور انتخاباتی بحث خواهد شد.

وی بیان کرد: پس از اینکه در دفتر سیاسی مصوبات به تصویب رسید، ما شورای مرکزی را برگزار می‌کنیم و این مصوبه را در شورای مرکزی به رأی خواهیم گذاشت چراکه اساساً سیاستگذاری‌ها در حزب اعتماد ملی در اختیار شورای مرکزی است و این شورای مرکزی است که نامزد اصلح حزب را تعیین می‌کند.

گرامی مقدم در خصوص گزینه‌های نهایی نامزدها نیز گفت: هنوز وارد مصادیق نشده‌ایم ضمن اینکه تعدادی از اعضای حزب به نامزدی در انتخابات تمایل دارند اما دفتر سیاسی فعلاً در خصوص مصادیق وارد بحث نشده است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

اصلاح طلبا هنوز امیدم دارن؟