اصفهان در تسخیر ماشین‌ها و نیروهای یگان ویژه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شهروندان اصفهانی از جو شدید امنیتی در اصفهان و اختلال در اینترنت در بسیاری از نقاط شهر خبر می‌دهند. تصاویری به دست «ایران‌وایر» رسیده‌اند که نشان می‌دهند در خیابان‌های منتهی به پل «خواجو» فقط ماشین‌ها و نیروهای یگان ویژه تردد می‌کنند. شهروند‌خبرنگار

شهروندان اصفهانی از جو شدید امنیتی در اصفهان و اختلال در اینترنت در بسیاری از نقاط شهر خبر می‌دهند. تصاویری به دست «ایران‌وایر» رسیده‌اند که نشان می‌دهند در خیابان‌های منتهی به پل «خواجو» فقط ماشین‌ها و نیروهای یگان ویژه تردد می‌کنند.

در چند روز گذشته، فراخوانی برای شرکت در تجمع اعتراضی امروز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ در اطراف «زاینده‌رود» در فضای مجازی منتشر شده بود. روز پنج‌شنبه فرماندار اصفهان هرگونه تجمع در اصفهان را غیرقانونی اعلام کرد و رییس پلیس شهر از محدودیت تردد در اطراف زاینده‌رود از ساعت پنج صبح روز جمعه خبر داد. یک شهروند اصفهانی به «ایران‌وایر» می‌گوید اینترنت بسیار ضعیف است و اینترنت‌های خطوط تلفن‌های همراه به شدت ضعیف هستند و در برخی مناطق قطع شده‌اند.

سازمان حقوق‌ بشر ایران اعلام کرده است که حدود ۴۰ نفر در اعتراض‌‌های اصفهان دست‌کم یک چشم‌شان را بر اساس اصابت گلوله ساچمه‌ای از دست داده‌اند. فعالان حقوق بشر در همبستگی با اعتراضات اصفهان و سرکوب با استفاده از تفنگ‌های ساچمه‌ای، تصاویری با یک چشم بسته از خودشان در فضای مجازی منتشر کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات اصفهان: تردد و توقف در حاشیه زاینده‌رود ممنوع شد😡😡😡
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش تهدیدآمیز مسئولان به فراخوان تجمع اعتراضی در اصفهان | DW | 02.12.2021در پی انتشار فراخوان‌هایی برای تجمع بر بستر خشک زاینده رود دادستانی اصفهان هشدار داد که با هرگونه تجمعی برخورد می‌شود. فرماندار اصفهان نیز هشدار داده که مجوزی برای تجمع صادر نشده و هر تجمعی غیرقانونی خواهد بود. الان باید به حرف دادستانی اصفهان گوش بدیم ؟؟ توصیه شما بعنوان یک رسانه صاحب دموکراسی چیست ؟ میخوام مطمئن بشم که هدفتون فقط اطلاع رسانی دادستانی اصفهان نیست و فقط مهربانی با معترضین است و بس مگه طرفدارای شما جمع میشدن؟ اونا که کشاورزان معترض بودن که...!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برقراری فضای به‌شدت امنیتی در اصفهان؛ شهروندان می‌گویند «حکومت نظامی» است🔺برقراری فضای به‌شدت امنیتی در اصفهان؛ شهروندان می‌گویند «حکومت نظامی» است ▪️گزارش‌های شهروندان حضور پرشمار نیروهای گارد ویژه را در برخی نقاط اصفهان نشان می‌دهد که در سطح شهر تردد می‌کنند. ⬇️ بیشتر بخوانید: نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_جمهوري_اسلامي جاویدشاه جاوید_رضاشاه_دوم جاوید_رضاشاه_دوم جاوید_رضاشاه_دوم راستی از خر شاخدار و کشته های کنگره چه خبر؟ یک مشت خودفروخته که روی مردم خودشان اسلحه می‌کشند امیدوارم خانواده‌هایشان به بدبختی وفلاکت بیافتند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایجاد جو امنیتی در اصفهان برای جلوگیری از اعتراضات مردمی | DW | 03.12.2021پس از فراخوان برای برگزاری تجمع در حاشیه زاینده رود، پلیس و نیروهای امنیتی تهدید کردند به هر طریقی جلوی تجمع مردم اصفهان و کشاورزان را خواهند گرفت. حال شرایط امنیتی سنگینی بر شهر حاکم شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زخمی‌شدن دو کولبر در نوسود بر اثر شلیک مستقیم نیروهای نظامیاین بیشرف ها اگر در جنگ هشت ساله بوده باشند چطور با دوازده لول هم نمیتونستند یک عراقی رو از پای درآوردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعلام ممنوعیت تردد در مناطقی از اصفهان در پی «فراخوان عمومی» برای تجمع اعتراضی در روز جمعه🔺اعلام ممنوعیت تردد در مناطقی از اصفهان در پی «فراخوان عمومی» برای تجمع_اعتراضی در روز جمعه ▪️پلیس راهور استان اصفهان روز پنجشنبه ۱۱ آذر اعلام کرد تردد و توقف در حاشیه زاینده‌رود و در مسیر‌های منتهی به پل خواجو، از ساعت پنج صبح روز جمعه «ممنوع» است. این تیتر نشان از تیرهای به سنگ خورده کاسه لیسان کراواتی رسانه جیره خوار ارباب گرینگو است... دیوار ببنمردم و کشاورزان فهمیده اصفهان با فریب خورده های فریاد 'ازدور لِنگش کنید' عافیت طلبان ینگه دنیا نشین مدعی مبارزه این هم از ترس اون جای ج ا است...خامنه ای خودشو خراب کرده...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »