اصرار بر اعمال محدودیت‌ها در دستور کار ستاد کرونای تهران

18/04/1399 03:25 ب.ظ

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران با بیان این که اصرار بر اعمال محدودیت‌ها در دستور کار ستاد فرماندهی مقابله با کروناست، خواستار لغو آزمون‌های حضوری دانشگاه‌ها و افزایش سطح تراکنش‌های مالی شد.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران با بیان این که اصرار بر اعمال محدودیت‌ها در دستور کار ستاد فرماندهی مقابله با کروناست، خواستار لغو آزمون‌های حضوری دانشگاه‌ها و افزایش سطح تراکنش‌های مالی شد. وی تقلیل ساعت کاری و استفاده از ظرفیت ۵۰ درصدی کارمندان را مورد توجه قرار داد و استمرار این ساز و کار را تا پایان ریشه‌کنی کرونا خواستار شد.

زالی با بیان اینکه اصرار بر اعمال محدودیت‌ها در دستور کار ستاد فرماندهی مقابله با ویروس کرونا قرار دارد، خاطرنشان کرد: لغو آزمون‌های حضوری دانشگاه‌ها، افزایش سطح تراکنش‌های مالی توسط بانک‌ها و ارائه پیشنهادات سخت‌گیرانه برای ایجاد شرایط بهتر و پیشگیری از افزایش فرسودگی کادر درمان می‌تواند از جمله اقدامات موثر برای کنترل کرونا باشد.

زالی گفت: ظرف ۴۸ ساعت گذشته آمار مراجعه کنندگان با علائم بیماری کووید ۱۹ به مراکز بهداشتی و درمانی تهران به بالاترین رقم خود رسیده که باید برای کنترل این ویروس به سرعت اقدامات مداخله‌ای و جدی انجام شود.

ایجاد مرکز هدایت مشترک بیماران در سه دانشگاه علوم پزشکی در تهران وی از ایجاد مرکز هدایت مشترک بیماران در سه دانشگاه علوم پزشکی مستقر در تهران خبر داد و توضیح داد: این مراکز بصورت مشترک و هماهنگ توزیع و ساماندهی بیماران مبتلا به کرونا را عهده دار هستند. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ثبت رکورد تازه آمار کرونا در آمریکا؛ ترامپ بر بازگشایی مدارس اصرار کردبر پایه آماری که مؤسسه جان هاپکینز آمریکا کرده، در ۲۴ ساعت منتهی به شامگاه سه‌ شنبه ۷ ژوئیه (۱۷ تیر) بیش از ۶۰ هزار تن در این کشور به ویروس کرونا دچار شده‌اند.

دوستان ما در وزارتخانه و نمایندگی‌ها مسئولیت های سنگینی بر دوش دارندجهانگیری: در وزارت خارجه سال پایانی دولت خیلی معنای ندارد و آنقدر مسائل مرتبط با دنیا در این وزارتخانه جدی است که حتی ممکن است عملکرد ساعات پایانی این وزارت خارجه تاثیر گذار باشد

کشته شدن اميد عيدانى، کودک ۱۷ ساله در امیدیه بر اثر شلیک ماموران انتظامیپس از انتشار گزارش‌ها درباره کشته شدن یک کودک ۱۷ ساله به نام اميد عيدانى، در شهرک یاسر در امیدیه، فرماندار این شهرستان شلیک گلوله به سمت این کودک را تایید کرد

عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان: آمریکا باید با نفوذ ایران در ونزوئلا مقابله کند🔺عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان: آمریکا باید با نفوذ ایران در ونزوئلا مقابله کند ⚡️مایکل مک کال در پیامی نسبت به روابط رو به گسترش جمهوری_اسلامی و «رژیم نامشروع مادورو» در ونزوئلا ابراز نگرانی کرد.

۱۸۰ مهاجر نجات یافته از دریای مدیترانه با شادمانی در خاک ایتالیا پیاده شدندروی عرشه کشتی رقص و شادی و پایکوبی به راه انداختند. ایتالیا بالاخره مجوز داد ۱۸۰ مهاجر نجات یافته از دریای مدیترانه وارد خاک این کشور شوند. آنها یک هفته‌ای در دریا سرگردان بودند. از مهاجران تست کرونا گرفتند و باید مراحل دو هفته قرنطینه را از سر بگذارند. آنها به دنبال زندگی دیگری در این کشور هستند.

خواهان روابط صمیمانه با دیگر قوا هستیم/بورس با استحکام به راهش ادامه دهدروحانی: به وزارت بهداشت اختیار داده‌ایم که مراکز پرجمعیت که پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند تعطیل کنند مراسم عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی تعطیل است کسی که ماسک نزند نمی‌تواند خدمات دریافت کند توقع ما این است که با همکاری هم بتوانیم وارد مرداد آرام‌تری بشویم