اصابت موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد

05/08/2020 06:33:00 ق.ظ

یک منبع امنیتی عراقی بامداد امروز -چهارشنبه- از اصابت موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد.

منطقه سبز بغداد

یک منبع امنیتی عراقی بامداد امروز -چهارشنبه- از اصابت موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد.

یک منبع امنیتی عراقی بامداد امروز -چهارشنبه- از اصابت موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از سومریه نیوز، یک منبع امنیتی عراقی بامداد امروز -چهارشنبه- از خبر داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

گزارش سازمان ملل: کره شمالی احتمالا به توانایی نصب تجهیزات هسته‌ای روی موشک دست یافته است- اخبار آسیا-اقیانوسیه - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimسازمان ملل در گزارشی تازه اعلام کرد، برخی کشورها به این نتیجه رسیده‌اند که کره شمالی گام مهمی در برنامه هسته‌ای برداشته و احتمالا قادر به توسعه دستگاه‌های هسته‌ای کوچک و قابل نصب روی کلاهک موشک‌های بالیستیک شده است.

آغاز کوچ سالانهٔ هزاران گونۀ جانوری در آفریقا دور از چشم گردشگرانامسال با توجه به کمبود گردشگر، زندگی بر مردم و محیط‌بانان این منطقه دشوار شده است.

پیشروی آتش‌سوزی مهیب کالیفرنیا به سمت منطقه مسکونی ریورسایدآتش‌سوزی در تپه‌های ناهموار منطقه ریورساید که تردد ماشین‌های آتش‌نشانی در آن تقریبا غیرممکن است، نگرانی‌ها را در مورد گسترش آتش‌سوزی به منطقه شمالی سن گورگُنیو و بخش مسکونی واقع شده در جنوب این تپه‌ها افزایش داد.

چین و هند در امتداد مرز مورد اختلاف چه می‌سازند؟ - BBC News فارسیچین و هند به شدت بر سر ساخت‌وساز در امتداد مرز مورد اختلاف خود در منطقه هیمالیا با یکدیگر رقابت می‌کنند.

دولت چین به بهانه کنترل جمعیت زنان اویغور را عقیم می‌کنددولت چین به بهانه کنترل جمعیت، زنان اویغور و قزاق در منطقه خودمختار سینجان را عقیم می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

گزارش یک شهروند از وضعیت بیروت پس از وقوع انفجارگزارش یک ایرانی ساکن لبنان از وضعیت بیروت: شدت انفجار به حدی بوده که حتی بخش‌هایی از ضاحیه هم آسیب دیده با توجه به نشت مواد سمی پس از انفجار،از مردم خواسته شده از خانه‌های خود خارج نشوند نگرانی مردم این است که این انفجار، تیر خلاصی بر اقتصاد لبنان باشد

یک منبع امنیتی عراقی بامداد امروز -چهارشنبه- از خبر داد.خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در گزارش محرمانه‌ کمیته مستقل کارشناسان ناظر بر اجرای تحریم‌های سازمان ملل علیه پیونگ‌یانگ آمده که برخی از کشورها به این نتیجه رسیده‎اند، کره شمالی گام مهمی در برنامه هسته‌ایش برداشته و قادر به توسعه دستگاه‌های هسته‌ای کوچک و قابل نصب روی کلاهک موشک‌های بالیستیک شده است..نخستین آتش سوزی مهیب سال ۲۰۲۰ که اواخر هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا آغاز شده تاکنون در ۲۰ هزار هکتار از اراضی این ایالت آمریکا گسترش یافته و گذشته از ویرانی یک واحد مسکونی، هزاران نفر را ناگزیر به ترک خانه‌های خود کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از سومریه نیوز، یک منبع امنیتی عراقی بامداد امروز -چهارشنبه- از خبر داد. این موشک به نزدیکی سفارت آمریکا اصابت کرده و در پی آن آژیرهای خطر سفارت به صدا درآمده است. به نوشته رویترز، این گزارش محرمانه روز دوشنبه در اختیار کمیته ویژه تحریم‎های بین المللی و اعضای شورای امنیت سازمان ملل قرار گرفته است. .