إسرائيل, ایران, هسته‌ای, اسرائيل, ایران, هسته ای

إسرائيل, ایران

اشکنازی: اسرائيل برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای «هر اقدامی لازم باشد» انجام می‌دهد

♦️ اشکنازی: #إسرائيل برای جلوگیری از دستیابی #ایران به سلاح #هسته‌ای «هر اقدامی لازم باشد» انجام می‌دهد

17/04/2021 03:01:00 ب.ظ

♦️ اشکنازی: إسرائيل برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای «هر اقدامی لازم باشد» انجام می‌دهد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه اسرائيل می‌گوید کشورش «هر اقدامی که لازم باشد» انجام می‌دهد تا ایران به سلاح هسته‌ای دست نیابد.به گزارش رویترز، گبی اشکنازی، وزیر خارجه اسرائيل، روز جمعه ۲۷ فروردین گفت: «ما ... قطعاً برای جلوگیری از دستیابی این رژیم به جنگ‌افزارهای هسته‌ای، هر آن چه لازم باشد انجام خواهیم داد.»

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند

او که پس از یک نشست در قبرس با همتایان یونانی و قبرسی خود و نماینده ارشدی از دولت امارات سخن می گفت، اضافه کرد که این نشست درباره امکانات ایجاد رفاه و ثبات در منطقه بود.وزیر خارجه اسرائيل افزود که در نشست قبرس همچنین «درباره چالش‌هایی که ایران و دیگر گروه های افراطی متوجه ثبات خاورمیانه و صلح منطقه می‌کنند» صحبت شد.

اسرائيل مخالفت خود را با بازگشت ایالات متحده به برجام اعلام کرده و گفته است که خود را مکلف به چنین توافقی با ایران نمی داند. اما مقامات دولت آمریکا بارها گفته اند که دیپلماسی را بهترین مسیر برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای می دانند.خبرهای بیشتر headtopics.com

انفجار نطنز و شکست‌های پی در پی اطلاعاتی؛ کارنامه سپاه پاسداران زیر ذره‌بین می‌رود ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اسرائيل: برای جلوگیری از اتمی شدن ایران هر کاری انجام می‌دهیم | DW | 16.04.2021گبی اشکنازی، وزیر خارجه اسرائيل می‌گوید، این کشور هر آن چه که لازم است را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل کند، ایران به سلاح_ هسته‌ای دست پیدا نمی‌کند. تو به همراه اربابانت بیجا کردی اگه بمب اتم بده خودت چرا داری؟ اربابت چرا داره؟

اسرائیل: جهان باید از دستیابی تهران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کندگابی اشکنازی وزیر خارجه اسرائیل روز يكشنبه 20 آوريل در نشستی با همتای بریتانیایی خود، مایکل گوو در بعد شما اون گوهی که میخواستی بخوری را خوردی؟ تنهایی نخور آمریکا و عربستان هم گشنه اند

بایدن به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای نمی‌دهدیک مقام بلندپایه آمریکایی به روز پنج‌شنبه 6 می 2021 به «العربیه» گفت که جو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده تاکید کرد اجازه نخواهد داد ایران به سلاح اتمی چرا به پاکستان اجازه داد ؟

مقام آمریکایی: بایدن به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای نخواهد دادیک مقام بلندپایه آمریکایی شامگاه پنجشنبه 6 می 2021 به «العربیه» گفت که جو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده تاکید کرد اجازه نخواهد داد ایران به سلاح اتمی دست خخخخخ شکر زیادی خورده تو باور نکن ما ایرانی ها اگر بخواهیم بسازیم شما و گنده تون آمریکا سگی کی باشید که بخواهید نذارید؟ بحث اینجاست که اسلام دست ما رو بسته جیگر بایدن که هیچ ، حتی اگر همه هم بخوان نمیتونند جلوش رو بگیرند ، اگر بد هست باید برای همه بد باشه ، نه فقط برای ایران ،من کاری به نظام یا دولت ندارم ، اما این حق ایران هست که بهترین و پيشرفته ترین سلاح هارو داشته باشه ، دنیا شده جنگل قوی نباشی ، می‌خورند.

واشینگتن: هدف ما منع دستیابی دائمی ایران به سلاح هسته‌‌ای استند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، گفت: «هدف ما دستیابی به توافقی است که مانع دستیابی دائمی ایران به سلاح هسته‌ای شود.»پرایس در یک نشست خبری شامگاه فقط میدونم دنیا در اسارت کامل آمریکا به سر میبره و این مشکل بزرگی که باید حل بشه ... چون این جاه طلبی ها دنیا رو در وضعیت قرمز قرار داده..