اشتباه کارخانه داروسازی عامل 'پرمویی' کودکان در اسپانیا

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چند کودک اسپانیایی به دلیل داروی اشتباه به سندروم گرگینه مبتلا شدند. این کودکان در اثر تجویز داروی اشتباه دچار پرمویی شدید و رویش غیرطبیعی مو شدند

Science Photo Libraryچندین کودک در اسپانیا در اثر تجویز داروی اشتباه دچار پرمویی شدید و رویش غیرطبیعی مو شبیه به"سندروم گرگینه یا گرگ‌نما" شدند.

به گفته مسئولان بهداشتی عوارض پرمویی در این کودکان پس از آن ظاهر شده که به این کودکان داروهایی برای مشکلات گوارشی و معده تجویز شد، اما این داروها حاوی موادی بودند که برای درمان ریزش مو استفاده می‌شده است. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و مرکز توزیع داروی این شرکت دارویی که مرتکب این اشتباه شده، همچنان تعطیل است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه تن در اثر آتش سوزی در یک قایق مسافربری در فیلیپین جان باختندپولیس ساحلی فیلیپین چهارشنبه 28 اوت تایید کرد که سه تن بر اثر آتش‌سوزی در یک قایق مسافربری در سواحل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شنای کودکان کوبایی در استخر سیاراین استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از جاسوسی تا ترویج بی‌خدایی در دولت اعتدال/ چگونه مبلغان «داروینیسم» کودکان ایران را مغزشویی می‌کنند…این پروژه‌های تغییر ذهن، به واسطه خصلت «خزنده» و «چراغ خاموش» خود، چندان در اولویت دستگاه‌های نظارتی نیستند، و نظام سلطه از همین‌جا، ضربه‌های جدی خود را وارد کرده است و خواهد کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

جزییاتی از بزرگترین قربانگاه کودکان در پرو مشخص شدهدف از قربانی کردن این کودکان در تمدن چیموها پیشکش کردن آن‌ها به خدایان برای کاهش عصبانیت آن‌ها بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'بزرگترین گور کودکان قربانی' در پرو پیدا شدباستان شناسان در پرو آنچه را گمان می رود محل بزرگترین مراسم قربانی کردن کودکان در تاریخ باشد را حفاری کرده اند. بقایای ۲۲۷ کودک پنج تا چهارده ساله در نزدیکی شهر ساحلی هوانچاکو در شمال لیما، پایتخت پرو، پیدا شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زنبورهای عسل در معرض نابودی؛ اروپا ناتوان در اتخاذ اقدامات اساسیپس از ۶ سال تاخیر، اتحادیه اروپا در ماه ژوئیه در یکی از کمیته‌های فنی ‌اش متنی را تصویب کرد که قواعد بروزرسانی شده «ارزیابی تاثیر حشره‌کش‌ها بر زنبورهای عسل» است. با این حال متن تصویب شده فاقد بخش های کلیدی پیشنهادات سازمان امنیت غذایی اروپاست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »