اشاره وزیر خارجه آمریکا به «هراس» رژیم خامنه‌ای از سفر او به تهران| پمپئو: رژیم ایران پیشنهاد سفرم را نپذیرفت

07/05/1398 03:55:00 ق.ظ

♦️ اشاره وزیر خارجه آمریکا به «هراس» رژیم خامنه‌ای از سفر او به تهران| پمپئو: رژیم ایران پیشنهاد سفرم را نپذیرفت ⚡️ وزیر خارجه آمریکا در توئیت‌هایی که یکشنبه شب ۶ مرداد منتشر کرد، نوشت: «رژیم ایران پیشنهاد سفر من به تهران را نپذیرفت.»

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده سه روز بعد از پیشنهاد سفر به ایران، خبر داد که «رژیم ایران» پیشنهاد سفر او به تهران را نپذیرفت. وزیر خارجه آمریکا در توئیت‌هایی که یکشنبه شب ۶ مرداد منتشر کرد، نوش مشاهده نظرات چاپ مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده سه روز بعد از پیشنهاد سفر به ایران، خبر داد که...

مشاهده نظرات چاپ مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده سه روز بعد از پیشنهاد سفر به ایران، خبر داد که «رژیم ایران» پیشنهاد سفر او به تهران را نپذیرفت. وزیر خارجه آمریکا در توئیت‌هایی که یکشنبه شب ۶ مرداد منتشر کرد، نوشت: «رژیم ایران پیشنهاد سفر من به تهران را نپذیرفت.»

آقای پمپئو همچنین در توئیتر خود نوشت: «ما از آمدن ظریف و لذت بردن از حق آزادانه صحبت کردن، هراسی نداریم. آیا حقایق رژیم خامنه‌ای آنقدر بد است که او نمی تواند اجازه دهد من همین کار را در تهران انجام دهم؟ چه‌ می‌شود اگر مردمش حقایق را کامل و بدون فیلتر بشنوند؟

وزیر خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه سوم مرداد در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ در پاسخ به این پرسش که آیا حاضر است به ایران برود گفت «حتما.» و افزود: «اگر لازم باشد، خوشحال می شوم به آنجا بروم ... از فرصت صحبت مستقیم با مردم ایران استقبال خواهم کرد.» headtopics.com

چی میخوای بگی درکشوری که دلار امریکا را دولت و مردمش به قیمت خونشان خرید میکنند. به جای بنز و کادیلاک پراید را شصت میلیون خرید میکنند. درکشوری که نوددرصدمردمش دزدشدن.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

توسعه ناسیونالیستی و توسعه میهن‌دوستانه | حمزه نوذری

ناسیونالیسم بیش از هر ایدئولوژی دیگری قدرت ایجاد شور و هیجان در جامعه دارد و تاریخ نشان داده است که می‌تواند تبدیل به یک نیروی قوی شود. ناسیونالیسم با ایجاد غیریت‌سازی و یکدست‌سازی نیرو‌ها و همگن‌کردن آنها تقویت می‌شود که در این میان تکثرها و تنوع‌ها نادیده انگاشته یا طرد می‌شود. اما ناسیونالیسم همان میهن‌دوستی نیست. ویرولی در کتاب «برای عشق به میهن» بین این‌ دو تمایز قائل است. او در این کتاب مدعی است که می‌توان میهن‌دوست بود، اما به دامن ناسیونالیسم نیفتاد. می‌توان دغدغه میهن داشت و دل‌نگران وطن بود، اما ایدئولوژی ناسیونالیستی را نپذیرفت. میهن‌دوستی و ناسیونالیسم دو جهان متفاوت را ترسیم می‌کنند. در رویکرد ناسیونالیستی، هرچه مربوط به میهن است، با همه ضعف‌ها و کاستی‌هایش پذیرفته و چه‌بسا پرستیده می‌شود؛ درحالی‌که در وطن‌دوستی، برای عشق به وطن باید با ناکارآمدی و نادرستی‌های موجود در وطن مبارزه کرد؛ چون وطن‌ برای ما مهم است و نباید از ناعدالتی‌ها و ناآزادی‌های موجود در آن چشم‌پوشی کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شما چیکار ملت ایران هستید؟؟؟!!! تماشای قحطی بزرگ کودتای بیست هشت مرداد جنگ تحمیلی ترور زدن هواپیمای مسافربری جنگ نفتکش ها جنگ نیابتی عدم تعهد به پیمان تحریم سخت خیلی گستاخید!!! واقعا باورتان است که کدخدای جهانید؟؟؟!!! مگه حرف و نظر شما با تهران فرق هم میکند نظر تهران به نظرشمانزدیکتراست یکی از انگلیس پاشده اومده واسه عوارض مصرف مواد تو ایران تحقیق کنه زدومعتاد شد،توام پامیشی میای اینجا چار روز بعدش با یه من ریش باس بریم از نماز جمعه جمت کنیم بیاریم.شما پیغامی داری از همونجا بگو ما گوش میکنیم.

خامنه ای از بچه های خودشم میترسه مرگ_بر_خامنه_ای مرگ مرگ_بر_جمهوری_اسلامی رژيم شهامت مصاحبه حتي با يه خبرنگار ازاد داخلي رو هم نداره وزير خارجه امريكا كه جاي خود ترامپ پیش رهبرایران حتی به اندازه ی یک پیام هم ارزش ندارد، شینزوآبه پیام پیام ترامپ رازیرپایش گذاشت، حالا پمپو احمق حرف ازایران میزند هروزکه به انتخابات امریکا نزدیک میشویم،وحشت دولت ترامپ،ازحقارت مقابل ایرانیان وباخت انتخاباتی ،بیشترمیشود. دولت امریکا،هم تراز داعش هست.تروریست؟

بازتاب گسترده سفر وزیر امور خارجه عمان به ایران در رسانه‌های بین‌المللیسفر وزیر امور خارجه عمان به ایران مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.

حضور وزیر امور خارجه ایران در نیویورک در ارتباط با سازمان ملل است والا شما که ورود همه ایرانیان به امریکا را ممنوع کردین،این درحالی است که ایران چنین قانونی مصوب نکرده، به علاوه ایران یک فرد بی منطق و دروغگو مثل شما را راه نخواهد داد اینها ساده ترین منتقد و مخالفشون رو زندانی و سر به نیست تو کسخولی که همچین پیشنهادی دادی و انتظار داشتی قبول کنن. وقتی ظریف بین دو سه ساختمان تردد میکنه اونم بخاطر سازمان ملل و جاهای دیگه نمیتونه بره بعد تو انتظار سفر به ایران داشتی

‌ با قلبي دیگر بیا , تا زخم‌هایم را به تو بازنمایم , من که اینک , از شیارهای تازیانه ی قوم تو , پیراهني کبود به تن دارم , هوشنگ چالنگي ;

میانجی همیشگی در تهران؛ وزیر خارجه عمان با مقامات ایران دیدار کردوزیر خارجه عمان برای دیدار و گفتگو با مقام‌های ایرانی وارد تهران شد. مذاکراتی که احتمالا بی‌ارتباط با تنش‌های افزایش یافته در منطقه خلیج فارس نیست.

یوسف بن علوی، وزیر خارجه عمان، در راه تهرانیوسف بن علوی، وزیر خارجه عمان، راهی تهران است تا ظهر شنبه با همتای ایرانی خود، دیدار و گفت و گو کند.این سفر میان تنش‌های روز افزون منطقه و درحالی انجام می‌شود که عمان در گذشته میانجی و حتی در مواردی میزبان «مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا» بوده‌است.

دیدار وزرای خارجه ایران و عمان در تهرانوزرای امور خارجه ایران و عمان در تهران دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

اوه اوه چه خبر مهم و امید بخشی .🙄 پمپاژ_بذر_آبیاری_ماست_هویت یعنی یه کشتی ایران میدزده یه کشتی عمان ........

میانجی‌گری عمان میان ایران و بریتانیا | DW | 27.07.2019رسانه‌های ایران از سفر وزیر خارجه عمان به تهران در راستای 'روابط دوجانبه و رایزنی مستمر بین دو کشور بخصوص درباره تحولات اخیر منطقه' و دیدار او با محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران خبر داده‌‌اند. کم کم دارم به این نتیجه می رسم که عمان از انگلیس خط می گیره که بپای ایران باشه.