قاسم_سلیمانی, استقلال, آمریکا

قاسم_سلیمانی, استقلال

اشاره پرزیدنت ترامپ به از میان برداشتن قاسم سلیمانی در سخنرانی روز استقلال آمریکا: هیچ دشمنی قادر به رویارویی با قدرت نظامی آمریکا نیست

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

05/07/2020 02:53:00 ق.ظ

🔺اشاره پرزیدنت ترامپ به از میان برداشتن قاسم_سلیمانی در سخنرانی روز استقلال آمریکا : هیچ دشمنی قادر به رویارویی با قدرت نظامی آمریکا نیست ⚡️رئیس جمهوری آمریکا به از میان برداشتن البغدادی و سلیمانی دو تروریست بزرگ دنیا توسط نیروهای نظامی آمریکا اشاره کرد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده به مناسبت چهار ژوئیه، روز استقلال آمریکا سخنرانی کرد و در این سخنرانی به از میان برداشته شدن ابوبکر البغدادی و قاسم سلیمانی دو تروریست بزرگ دنیا توسط نیروهای نظامی آمریکا اشاره کرد.پرزیدنت ترامپ شامگاه روز شنبه چهارم ژوئیه به وقت واشنگتن در مراسم بزرگداشت روز استقلال آمریکا حضور یافت و دویست و چهل و چهارمین سالروز انتشار «اعلامیه استقلال» را گرامی داشت.

علی‌اف: ایران به تمامیت ارضی آذربایجان بی‌احترامی می‌کند | DW | 27.09.2021 واکنش رئيس جمهور آذربایجان به رزمایش رزمی ایران در مرز دو کشور نتایج موقت انتخابات آلمان؛ پیشتازی سوسیال دموکرات‌ها قطعی شد | DW | 27.09.2021

رئیس جمهوری ایالات متحده در بخشی از سخنرانی خود به بیان افتخارات و موفقیت‌های نیروی نظامی آمریکا در طول تاریخ پرداخت و گفت:هیچ دشمنی در جهان یارای برابری قدرت نظامی آمریکا را ندارد. در سه سال گذشته در تجهیز و افزایش قدرت این قدرت نظامی کوشیدیم و همین سال گذشته البغدادی و قاسم سلیمانی دو تروریست بزرگ را برای همیشه از میان بردیم.

پرزیدنت ترامپ همچنین به موضوع کرونا اشاره کرد و با توجه به رشد اقتصادی کم‌نظیر آمریکا پیش از پاندمی کووید ۱۹ گفت: ما در مسیر بازگشت عظمت به آمریکا بودیم که با ویروس کرونا مواجه شدیم. اما خیلی سریع راه مبارزه با آن را هم فرا گرفتیم و اکنون از هر کشور دیگری در تعداد و کیفیت آزمایش کرونا پیشتر هستیم. headtopics.com

او تاکید کرد:ویروس کرونا از چین آمد و فریبکاری این کشور جهان را دچار مشکل کرد. چین باید پاسخگو قرار بگیرد.اشاره به بحث‌ها و اعتراضات اخیر به تبعیض نژادی نیز یکی دیگر از بخش‌های سخنرانی پرزیدنت ترامپ بود و با تقبیح آنانی که قصد چندپاره کردن جامعه آمریکا را دارند گفت:

ما اجازه نمی‌دهیم نفرت تفرقه و بی‌اعتمادی را در بین ما پراکنده کنند. ما همه آمریکایی هستیم از هر گروه و طبقه و نژادی. ما یک خانواده هستیم.او همچنین به شرح جزئیات بیشتری از فرمان اجرایی خود برای احداث «باغ ملی قهرمانان آمریکایی» پرداخت.پرزیدنت ترامپ در این سخنرانی بارها از گذشته پرافتخار آمریکا و مردان و زنانی که در رسیدن این کشور به جایگاه اول جهان کوشیده‌اند یاد کرد و گفت: ما آمریکایی‌ها وارث میراثی شکوهمند هستیم. ما روحیه شکوهمند و تزلزل ناپذیری را که باعث تشکیل این کشور شد را به ارث برده‌ایم.

پرزیدنت ترامپ تاکید کرد:در تاریخ هیچ کشوری به اندازه آمریکا در جهت نیکی،پیشرفت و صلح حرکت نکرده است. کشور ما از این هم بهتر و بهتر خواهد شد. ادامه مطلب: VOA Farsi »

تصاویری از جشن پس از همه‌پرسی ازدواج همجنس‌گرایان در سوئیس

حزب دموکرات‌مسیحی سوییس امیدوار بود با راه‌اندازی همه‌پرسی مانع اجرایی‌شدن قانون حق ازدواج همجنس‌گرایان شود.

نیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه: انفجار تاسیسات نطنز احتمالا ناشی از خرابکاری استنیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که انفجار روز پنج‌شنبه در تاسیسات نطنز ممکن است در نتیجه خرابکاری رخ داده باشد.

ترامپ در انتقاد از تخریب نمادهای نژادپرستی: هدف دشمنان نابودی تاریخ آمریکا استدونالد ترامپ شرکت کنندگان در تظاهرات و اعتراض‌های ضد نژادپرستی را «اوباشانی» خواند که با برهم زدن نظم عمومی و آشوب، درصدد نابودی ارزش‌ها و اصول بنیادین آمریکا هستند.

واکنش وزارت خارجه آمریکا به آتش‌سوزی در یکی از سوله‌های تأسیسات نطنزوزارت خارجه آمریکا به آتش‌سوزی در یکی از سوله‌های تأسیسات نطنز واکنش نشان داد.

مبتلا شدن به کرونا ننگ و عار نیست/از فردا ماسک‌زدن اجباری استروحانی: *مبتلا شدن به کرونا ننگ و عار نیست *مخفی کردن بیماری نوعی تجاوز به حقوق دیگران است *طرف نباید به آزمایشگاه بگوید که اگر تست من مثبت شد خواهش می‌کنم به کسی اطلاع نده و خودم می‌گویم *کسی نباید ابتلا به این بیماری را پنهان کند

ترامپ از تلاش برای از بین بردن تاریخ آمریکا انتقاد کرددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنانی به مناسبت روز استقلال این کشور از آنچه کارزار بی‌رحمانه برای از بین بردن تاریخ آمریکا و بدنام کردن قهرمانان آن خواند به شدت انتقاد کرد.

آتش‌سوزی مشکوک تاسیسات هسته‌ای نطنز| سارا برنارد: به نظر می‌رسد خسارت زیادی به بار آمده است🔺آتش‌سوزی مشکوک تاسیسات هسته‌ای نطنز| سارا برنارد: به نظر می‌رسد خسارت زیادی به بار آمده است پژوهشگر مؤسسه علوم و امنیت بین‌‌الملل می‌گوید بر اساس تصاویری که سازمان انرژی اتمی ایران منتشر کرده خسارت زیادی به مرکز مونتاژ سانتریفیوژ وارد آمده است.