اسکوچیچ: طارمی توقعاتم را برآورده کند/ هیچ سهل انگاری را بر نمی تابم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسکوچیچ با اشاره به حل و فصل کردن مشکلات با مهدی طارمی گفت: طارمی برای تیم ما بازیکن مهمی است و باید اعلام کنم که خوشبختانه از راه تعامل و صحبت توانستیم با در نظر گرفتن منافع تیم ملی موضوع را حل‌وفصل کنیم

دراگان اسکوچیچ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مسائل مختلفی از جمله صعود احتمالی تیم ملی در بازی آتی با عراق و همینطور بازگشت مهدی طارمی به این تیم خبر داد. در ادامه گفت‌وگوی اسکوچیچ با ایسنا را می‌خوانید:از این موضوع آگاهیم که از دید مردم کار صعود به جام جهانی یکسره شده و همه انتظاری به حق دارند تا برای موفقیت‌های کسب شده جشن بگیریم و شادی کنیم. این موضوع را هم فراموش نکرده‌ایم که در شرایطی تقریباً غیرممکن توانستیم ورق را برگردانیم و همه چیز را به مسیر درست برگردانیم.

علاوه بر این، باید اهدافی بزرگتر از صعود به جام جهانی برای خود متصور شویم، منظورم این است که باید خودمان را آماده رویارویی‌ با هر آنچه در مسیرمان پیش آمد بکنیم. ما باید دوباره از صفر شروع کنیم و یک لحظه را هم برای بهتر شدن از دست ندهیم. دقیقاً به همین خاطر است که از تمامی اعضای تیم ملی می‌خواهم با تلاشی مضاعف و انگیزه‌ای بالا نقششان را ایفا کنند. از تمامی نفرات می‌خواهم تا در بهترین سطح ممکن باهم همدل و متحد باشند، و وقتی هدفمان به طور قطع محقق شد، زمان برای برپایی جشن صعود هم خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در هفتم و دوازدهم بهمن سال جاری در انتخابی جام جهانی و در تهران از عراق و امارات پذیاریی می کند و با یک پیروزی صعود خود به جام جهانی را قطعی خواهد کرد. از مهمترین اتفاقات قبل از این اردو می توان به حل و فصل شدن مشکلات میان طارمی و اسکوچیچ اشاره کرد و این بازیکن بعد از غیبت در بازی مقابل لبنان و سوریه، مجددا پیراهن تیم ملی را به تن خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسلام‌آباد پایان آتش‌بس با طالبان پاکستان را تایید کردسخنگوی ارتش پاکستان با تایید پایان آتش بس یک ماهه با طالبان پاکستان گفت که عملیات علیه این گروه تروریستی ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«وقتی نمی‌توانند جوکوویچ را شکست دهند با او برخورد سیاسی می‌کنند»«من می ترسم که این نوع برخورد بی‌رحمانه سیاسی در مورد نواک ادامه یابد، زیرا وقتی نمی توانید کسی را شکست دهید، به این گونه کارها روی می آورید.» نظر منم همینه فریب‌ش دادن اول گفتن بدون واکسن بیا ویزا دادن، وارد کشور که شد گفتن نه بدون واکسن نمیشه شاید هم واکسنی زده که استرالیا نمی‌پذیره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا قاضی با استناد به پیامک می‌تواند کسی را محکوم کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه از کشورهای اروپایی خواست برای مذاکرات امنیتی با روسیه متحد‌ باشندروسیه پیش‌تر و در پی بالا گرفتن بحران در مرزهای این کشور با اوکراین اعلام کرده بود که قرار است بسته‌‌ای امنیتی را به سران کشورهای اروپایی پیشنهاد کند که خواهان بازدارنگی گسترش ناتو به سمت شرق خواهد بود. فراموش نکن، با توزیع صحیح و راست اطلاعات، از سوی ما یاری دریافت می‌کنید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درگیری «فرستاده طالبان» با سفیر دولت پیشین افغانستان در رُم به دخالت پلیس ایتالیا منجر شدطالبان برای اغلب نمایندگی‌های دیپلماتیک افغانستان در خارج از کشور سفیران جدیدی تعیین نکرده است. از سوی دیگر دولت تحت رهبری طالبان در افغانستان نیز هنوز توسط هیچ کشوری به رسمیت شناخته نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کانون نویسندگان ایران: مسئولیت مستقیم جان بکتاش آبتین با حکومت و نهادهای وابسته استکانون نویسندگان ایران با محکوم کردن آن‌چه که «پرونده‌سازی» و «قتل خاموش» نویسندگان آزادی‌خواه خوانده است، خواستار آزادی فوری و کامل و بی‌قید و شرط اعضای زندانی خود شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »