اسکلت و ضایعات مرغ در بازارهای ایران کمیاب شد

03/06/2021 01:55:00 ب.ظ

اسکلت و ضایعات مرغ در بازارهای ایران کمیاب شد #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, قیمت مرغ

اسکلت و ضایعات مرغ در بازارهای ایران کمیاب شد العربيه_فارسى

در ادامه کمبود و گرانی مرغ در ایران و دستور دولت در رابطه با ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ، اسکلت و ضایعات آن نیز در بازار کمیاب شد.«تجارت نیوز»، پنج شنبه 13

آخرین به روزرسانی:03 ژوئن ,2021: 02:53 شب GSTآدرس کپی شددر ادامه کمبود و گرانی مرغ در ایران و دستور دولت در رابطه با ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ، اسکلت و ضایعات آن نیز در بازار کمیاب شد.«تجارت نیوز»، پنج شنبه 13 خرداد، اشاره کرده است که با کاهش تولید و البته دستور دولت برای ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ، امعا و احشا آن نیز کمیاب و گران شد.

Advertisementاین در حالی است که مشتریان این اقلام زیاد هستند و با افزایش تورم تقاضا برای ضایعات مرغ بیشتر شده است.مهدی یوسف‌خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با تائید این موضوع گفت:«تولید و عرضه مرغ کم شده و همین مساله قطعه‌بندی مرغ را کم کرده است. ضمن اینکه در مقاطعی نیز دولت دستور ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ را صادر کرد و زمانی که قطعه‌بندی مرغ کم شود، اسکلت مرغ هم در بازار کمیاب می‌شود.»

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

مگه شما ضایعات مرغ میخرین؟ اگه میخواین واستون جور میکنم، فقط بگین کیلو چند میخری؟!

رئیس جمهوری آمریکا در صدمین سالگرد قتل عام آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار به شهر «تولسا» در اوکلاهما می‌رود🔺رئیس جمهوری آمریکا در صدمین سالگرد قتل عام آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار به شهر «تولسا» در اوکلاهما می‌رود رئیس جمهوری آمریکا، علاوه بر سخنرانی در شهر تولسا، قرار است با چند نفر از بازماندگان آن رخداد نیز گفتگو کند. همزمان نوکری قتل عام کنندگان امسال توسط ویروس ساختگی چینی را میکند.

می‌توانیم در گام دوم صدای افراد خاموش در جامعه باشیمنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر همه مردم ما در صحنه حضور داشته باشند، قادر هستیم که نتیجه مثبتی را رقم بزنیم و به همین دلیل خود را صدای سوم نامیدم. تو خودت صداهارو خاموش کردی کسکش

تولید نفت سعودی در ماه می به 8.482 میلیون بشکه در روز رسیدعبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی پادشاهی عربی سعودی روز سه‌شنبه اول ژوئن 2021 با ابراز خوشبینی نسبت به آینده بازارهای نفت، گفت که واکسیناسیون جهانی، به تعادل

غرق شدن دست‌کم ۲۳ پناهجوی دیگر در نزدیک ساحل صفاقس در تونس | DW | 02.06.2021واژگون شدن قایق باعث کشته شدن شماری از پناهجویانی شد که تلاش داشتند خود را از طریق دریای مدیترانه به ایتالیا برسانند. هلال احمر تونس اعلام کرد امدادگران موفق به نجات جان ۷۰ نفر دیگر از پناهجویان شده‌اند.

عراقچی: در مذاکرات دیپلماتیک هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست / هیچ تغییری در مواضع خود نداده‌ایمرئیس تیم ایران در مذاکرات وین با بیان اینکه منطقا دور آینده مذاکرات می‌تواند دور پایانی باشد ولی در مذاکرات دیپلماتیک هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست، درباره زمان برگزاری دور بعدی مذاکرات گفت: هنوز زمان قطعی برای دور بعدی مذاکرات تعیین نکردیم ولی بصورت کلی تصمیم بر این گرفته شد که حدود یک هفته تنفس داده شود و مشورت‌های بیشتری صورت گیرد و بعد از آن مجدد ملاقات کنیم. نه مذاکره کردن می دونید نه جنگ کردن نه مملکت اداره کردن! فقط ظلم کردن، موشک اندازی و تک تیراندازی کردن! و زندان کردن! خاک بر سر همه اتان! البته حیف خاک که ناپاک میشه بعد به سر شما شدن! همین نقطه ها و ویرگول ها بیچاره مون‌کرده ها برگرد توروقرآن araghchi in other words it seems that you are saying that practically no meaningful progress on resolution of fundamental differences has been made. RemovalofAllJCPOASanctions

سکوتِ فراکسیونِ کارگری در برابر قوانین استثمارآفرین/ اتاق بازرگانی و مجلس انقلابی درحال درهم شکستنِ اساس انقلاب در حمایت از مستضعفان هستند/ تحقیر نیروی کار در کشور تمامی نداردموجب تاسف است که اتاق بازرگانی به خود اجازه داد تا به بهره‌کشی از نیروی کار رسمیت ببخشد و جالب آنکه در این میان هیچ یک از نمایندگان مجلس انقلابی و حتی فراکسیون کارگری یا مقام‌های دولت واکنشی به این پیشنهادها نشان نمی‌دهند.

03 ژوئن ,2021: 12:45 شب GST آخرین به روزرسانی: 03 ژوئن ,2021: 02:53 شب GST آدرس کپی شد در ادامه کمبود و گرانی مرغ در ایران و دستور دولت در رابطه با ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ، اسکلت و ضایعات آن نیز در بازار کمیاب شد.رئیس جمهوری آمریکا سه‌شنبه عصر در شهر تولسا سخنرانی خواهد کرد جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، روز سه شنبه، اول ماه ژوئن به شهر تولسا در ایالت اوکلاهما می‌رود.به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالناصر همتی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در نشست خود با جوانان، طی سخنانی گفت: در آستانه انتخابات مهم و سرنوشت‌سازی هستیم، این انتخابات تاثیر و نقش مهمی در سرنوشت و زندگی همه ما خواهد داشت.در بازارهای نفت منجر خواهد شد.

«تجارت نیوز»، پنج شنبه 13 خرداد، اشاره کرده است که با کاهش تولید و البته دستور دولت برای ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ، امعا و احشا آن نیز کمیاب و گران شد. Advertisement این در حالی است که مشتریان این اقلام زیاد هستند و با افزایش تورم تقاضا برای ضایعات مرغ بیشتر شده است. تحقق عدالت نژادی از جمله اولویت‌هایی است که جو بایدن بر پایه آنها به کاخ سفید راه یافت. مهدی یوسف‌خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با تائید این موضوع گفت:«تولید و عرضه مرغ کم شده و همین مساله قطعه‌بندی مرغ را کم کرده است. امیدوارم که مردم به صحنه بیایند تصمیم خودشان را بر سرنوشت اجرایی خودشان حاکم کنند. ضمن اینکه در مقاطعی نیز دولت دستور ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ را صادر کرد و زمانی که قطعه‌بندی مرغ کم شود، اسکلت مرغ هم در بازار کمیاب می‌شود. در آن رویداد، سیصد نفر کشته شدند و بیش از ده هزار تن بی خانمان شدند.» در حال حاضر قیمت اسکلت مرغ در بازار تهران 15هزار تومان است. او توزیع جهانی واکسن کرونا را ستود وگفت که از پایان محدودیت‌های سفر و رفت و آمد افراد پشتیبانی می‌کند.

دل مرغ بسته‌ای هفت هزار تومان است و جیگر مرغ با قیمت 14هزار و 500 تومان فروخته می‌شود. شهرداری این شهر قرار است خاکبرداری برای یافتن گورهای دسته‌جمعی افراد کشته شده در آن رخداد را ادامه دهد.. پای مرغ 25هزار تومان و سنگدان مرغ با قیمت 13هزار تومان هم فروخته می‌شود. همچنین پوست مرغ هم سه هزار تومان قیمت دارد. اما پرسش‌هایی در مورد اینکه آیا این خسارت باید پرداخت شود و اینکه به چه میزان و به کدام‌یک از بازماندگان تعلق بگیرد مطرح شده است. فروشندگان می‌گویند این روزها فروش پوست مرغ هم پدیده جدید بازار است اما رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران توضیح داد:«پوست مرغ مصرف صنعتی دارد و برای تولید لوازم آرایشی و برخی روغن‌ها استفاده می‌شود و مصرف خوراکی ندارد.» در روزهای پایانی سال گذشته و ابتدای سال جاری، کمبود مرغ باعث کمبود و گرانی آن در بازار شد و شهرهای ایران همزمان با شیوع کرونا شاهد صف‌های طولانی مردم برای خرید این فرآورده گوشتی بود. آن رخداد، ماه‌ها در برخی از شهرهای آمریکا اعتراضات خیابانی به همراه داشت. محمد بارکیندو، دبیر کل اوپک گفت که پیش‌بینی می‌کند، افزایش تولید نفت ایران مشکلی ایجاد نکند.

دولت روحانی به منظور «تنظیم بازاری» مرغ با قیمت 20400 تومان به بازار عرضه کرد. اما قیمت مرغ در بازار آزاد به بیش از 30000 تومان نیز افزایش یافت. آقای بایدن، سه‌شنبه عصر به وقت محلی شهر تولسا با محوریت ضرورت بهبود عدالت نژادی سخنرانی خواهد کرد. پیشتر علی بابایی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس ایران با انتقاد از دولت حسن روحانی در رابطه با توزیع مرغ و تشکیل صف‌های طولانی برای خرید آن، خواستار استعفای رئیس جمهوری ایران شده بود. محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس ایران نیز به وجود نابسامانی در مسئله مرغ اشاره کرده و گفت:«یکی از اشکالات اساسی و جدی که موجب نابسامانی‌های موجود در حوزه مرغ و تخم مرغ شده، اشکالات ساختاری و مدیریتی است..» .