اسکای نیوز: واشنگتن معافیت بغداد از تحریم‌های ایران را تمدید کرد

02/07/1399 09:29:00 ب.ظ

اسکای نیوز: واشنگتن معافیت بغداد از تحریم‌های ایران را برای ۶۰ روز دیگر تمدید کرد

شبکه اسکای نیوز اعلام کرد که آمریکا معافیت‌های عراق از تحریم‌های ایران را به مدت ۶۰ روز دیگر تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، شبکه اسکای نیوز اعلام کرد که آمریکا معافیت‌های عراق از تحریم ها برای خرید گاز از ایران را به مدت ۶۰ روز دیگر تمدید کرد..فلسطین در واکنش به عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عرب، از ریاست دوره‌ای اتحادیه کشورهای اتحادیه عرب کناره‌گیری کرد..به گزارش.عموم مردم نوعی احساس از خودبیگانگی سیاسی دارند.

اتتهای پیام..قدس‌/‌ خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

راه دیگه ای ندارن! البت پولشم نمیدن ظاهرن. چیزی ام ک دو ماه دوماه تمدید بشه بلاتکلیفه و نمیشه روش برنامه ریخت. خاک بر سر دو همسایه قدیمی ک معطل تعیین تکلیف مراوداتشون از اون سر دنیا ن. این ینی ک ما زبون همو نمیفهمیم یا اینکه بلد نیستیم با هم حرف بزنیم.

فلسطین از ریاست دوره‌ای اتحادیه کشورهای عرب کناره‌گیری کردفلسطین در واکنش به عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عرب، از ریاست دوره‌ای اتحادیه کشورهای اتحادیه عرب کناره‌گیری کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران برای مساله مذاکره شده، دوباره گفت‌وگو نخواهد کردوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را طرف نقض کننده برجام دانست و گفت: ایران هرگز تردیدی برای مذاکره ندارد اما برای آنچه که مذاکره شده است، دوباره گفت‌وگو نخواهد کرد. همه فرماندهان دور هم جم شدند و مثل بز نشستن و به چرندیات یک پیر مرد که مملکت و ویران کرده و از ترس جونش ماهها خودشو در حصر قرار داده و از سوراخ موش سخنرانی میکرد گوش دادن!!!! من حتی یک نظامی تو اون جمع ندیدم یک نظامی واقعی به فرمانده ترسو احترام نمیزاره چرا مروم باید برای زیاده خواهی های شما در رنج باشند؟! مذاکره کنید و مردم را از این فلاکت مرگ بار تا حدودی برهانید

نیروهای برانداز در شکاف دولت-ملت خانه خواهند کردبیژن عبدالکریمی گفت: بی‌توجهی به مطالبه‌های عمومی شکافه دولت-مردم را روزبه‌روز بیشتر می‌کند. متاسفانه بعد از انقلاب هدف مهم ایجادِ دولت-ملت شکست خورد. در این شکاف هم نیروهای برانداز خانه خواهند کرد و به خود اجازه تلاش برای براندازی و در دست گرفتن قدرت می‌دهند.

نماینده اسرائیل هنگام پخش سخنرانی اردوغان در سازمان ملل سالن را ترک کرد

دادستانی سوئیس برای مالک پاری سن ژرمن و دبیر کل سابق فیفا درخواست مجازات زندان کردمالک و رئیس شبکه بین اسپورت متهم است که برای دریافت امتیاز حق پخش تلویزیونی مسابقات مهم بین المللی، به خصوص حق پخش فینال جام‌های جهانی ۲۰۲۶ و ۲۰۳۰ برای مناطق خاورمیانه و شمال آفریقا رشوه پرداخت کرده است.

چین اتهام‌زنی ترامپ در رابطه با شیوع کرونا را رد کردنماینده دائم چین در سازمان ملل متحد امروز (سه‌شنبه) گفت، پکن اتهام‌زنی ایالات متحده مبنی بر دست داشتن در شیوع کنونی کووید-۱۹ را نمی‌پذیرد.