اسکار ۹۳- شان توب بازیگر بهترین فیلم اسکار: مشخص نیست مراسم امسال دقیقا چطور برگزار می‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شان توب، هنرمند آمریکایی ایرانی‌تبار ساکن لس آنجلس در گفت‌و‌گو با صدای آمریکا که درباره مراسم امسال توضیحاتی داد.

شان توب درباره تأثیر همه‌گیری ویروس کرونا بر مراسم امسال به صدای آمریکا می‌گوید: «سال عجیبی برای همه بود و متأسفانه سینما هم روزهای سختی را پشت سر گذاشت. با توجه به محدودیت‌های ناشی از کرونا، نمی‌دانم چه انتظاری باید از مراسم اسکار داشت. معمولا تمام خیابان‌های اطراف را می‌بندند، و همه جا شلوغ می‌شود، هیجان زیادی در فضا هست، ولی امسال شرایط فرق می‌کند، و‌ مشخص نیست این اوضاع دقیقا چه تأثیری روی برنامه خواهد گذاشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسکار ۹۳- حبیب زرگرپور از نامزدهای پیشین جایزه اسکار: امسال فیلم‌های خارجی خوبی حضور دارندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسکار ۹۳ - فهرست هنرمندان و فیلم‌های مورد علاقه شهره آغداشلو، از نامزدهای پیشین جایزه اسکاراسکار ۹۳ - فهرست هنرمندان و فیلم‌های مورد علاقه شهره آغداشلو، از نامزدهای پیشین جایزه اسکار شهره آغداشلو از چهره‌های نامدار ایرانی‌تبار در هالیوود است. او سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی و‌ سریال‌های تلویزیونی بسیاری را در کارنامه هنری خود دارد. اعداشلو سنبل زن واداده به فرهنگ منحط عریانیست وهیچ چیزش اسباب افتخار نیست ،بیشتر شرم اوره تا..... قیافه اینو به ما نشون نده ! ایشان همکاری نزدیک با نایاک، لابی جمهوری آخوندی اسلامی دارد. یک هنرمند، در کنار ایران فروشان و جنایتکاران. وقت انتخاب است اگر به ایران و مردم ایران میاندیشد نه_به_جمهوری_اسلامی و نه به ترکمانچای_چینی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مراسم اسکار ۹۳ به شکلی متفاوت برگزار شد؛ شب درخشان «سرزمین آواره‌ها»🔺مراسم اسکار۹۳ به شکلی متفاوت برگزار شد؛ شب درخشان «سرزمین آواره‌ها» ▪️نود و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار یکشنبه در لس آنجلس برگزار شد و مطابق پیش‌بینی‌ها فیلم سرزمین_آواره‌ها در صدر برندگان بود از اول هم مشخص بود فیلم مزخرفی که به نظر من بسیار ضد آمریکاییست و ضد کاپیتالیسم هستش بخواد جایزه بگیره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسکار ۹۳ - کامی عسگر از نامزدهای پیشین جایزه اسکار: به رامین بحرانی برای ساخت «ببر سفید» افتخار می‌کنمنود و سومین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار، یکشنبه ۲۵ آوریل، در لس آنجلس برگزار می‌شود. کامی عسگر از هنرمندان فعال ایرانی‌تبار در هالیوود است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکایی‌های ایرانی تبار با سابقه نامزدی جایزه اسکار در گفت‌وگو با صدای آمریکا از اسکار ۹۳ می‌گویند🔺آمریکایی‌های ایرانی تبار با سابقه نامزدی جایزه اسکار در گفت‌وگو با صدای آمریکا از اسکار۹۳ می‌گویند ▪️بهنود مکری در آستانه نود و سومین دوره اهدای جوایز اسکار به سراغ ستارگان آمریکایی ایرانی هالیوود رفته که سابقه نامزدی جایزه اسکار را در کارنامه دارند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »