اسپانیا از درخواست کویت برای معافیت از روادید شنگن حمایت می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسپانیا از درخواست کویت برای معافیت از روادید شنگن حمایت می‌کند جزئیات بیشتر🔽

پیلار یوپ، رئیس مجلس سنای اسپانیا روز چهارشنبه ۹ سپتامبر اعلام کرد کشورش از درخواست و پیگیری کویت در زمینه لغو شرط ویزای شنگن برای سفر شهروندانش به اروپا حمایت می‌کند.

رئیس مجلس سنای اسپانیا که اخیرا برای دیدار با مقامات کویتی به این کشور سفر کرده است، گفت که در جریان این سفر به ایاد سعیدی، سفیر کویت در مادرید قول داده که از این تلاش در پارلمان اروپا نیز حمایت کند. کویت بیش از چهار سال است که با هدف لغو ویزای شنگن برای شهروندان خود با اتحادیه اروپا در حال مذاکره است. سال گذشته خالد جارالله، معاون وزیر خارجه کویت تأکید کرده بود که مسئولان بلندپایه کویتی با مقامات اتحادیه اروپا در زمینه معافیت اتباع کشورشان از ویزای شنگن گفتگو کرده‌اند.

در سال ۲۰۱۸ کنسولگری‌های کشورهای عضو شنگن در کویت ۱۷۴ هزار و ۷۶۵ درخواست ویزا دریافت کردند. از این تعداد به درخواست ۱۶۴ هزار و ۷۴۲ نفر پاسخ مثبت داده شده و تنها درخواست ۴.۹ درصد آنها برای ویزیا شنگن رد شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه 1000 مزدور دیگر از سوریه برای پشتیبانی از حفتر به لیبی می‌فرستدروسیه 1000 مزدور دیگر از سوریه به لیبی می‌فرستد تا در صفوف خلیفه حفتر سرکرده عناصر مسلح غیرقانونی در این کشور بجنگند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد از حزب‌الله در لبنان: نقش سرنیزه را برای ایران بازی نکنید!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست ۴۰۰۰ میلیاردی شهرداری از دولت برای اورهال کردن قطارهای مترومعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: ۱۵۰۰ دستگاه واگن کسری داریم که اگر تامین شود تعداد جابجایی مسافران از دو میلیون نفر به ۶ الی ۷ میلیون سفر می‌رسد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیگنال ۲۵۰۰ تومانی بانک مرکزی برای تهییج تقاضا؛ دلار از ۲۵ هزار تومان گذشتبانک مرکزی ایران همزمان با تلاش برای آن چه که «کوتاه کردن دست دلالان از بازار» توصیف کرده نرخ رسمی عرضه دلار را ۱۵۰ تومان دیگر افزایش داد تا به افزایش شکاف موجود میان نرخ رسمی و آزاد ارز دامن بزند؛ اقدامی که طی روزهای اخیر موجب تشکیل صف‌های طولانی خرید ارز از صرافی‌‌های تحت نظارت بانک مرکزی شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسئولیت کارفرما در حادثه قابل چشم‌پوشی نیست/ خلاء گمانه‌‌زنی‌ برای شناسایی حفره‌های گازیِ معدن هجدک مشهود است/ استخراج صنعتی از معادن برای جلوگیری از مخاطرات ضرورتی انکارناپذیر استمدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابعاد گزارش اولیه حادثه معدن هجدک و الزامات ایمن‌سازی و استخرراج از معادن زغال سنگ را تشریح کرد و گفت: به استناد ماده ۹۱ و ۹۵ قانون کار، اگر قصوری در جریان حادثه وجود داشته باشد، متوجه کارفرماست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۲ تصمیم مهم دولت برای حمایت از بازار سرمایهتهران - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: نه فقط دولت که حکومت و قوای دیگر هم از بازار سرمایه حمایت خواهند کرد. در این زمینه دولت ۲تصمیم مهم گرفته است که در روزهای آینده اجرا خواهد شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »