اسپانیا از همبستگی ترکیه با این کشور در مبارزه با کرونا قدردانی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

وزیر خارجه اسپانیا از همبستگی ترکیه در این روزهای دشوار مقابله با ویروس کرونا و ارسال تجهیزات پزشکی به این کشور قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر خارجه اسپانیا از همبستگی ترکیه در این روزهای دشوار مقابله با ویروس کرونا و ارسال تجهیزات پزشکی به این کشور قدردانی کرد.آنتا گونزالس لایا، وزیر خارجه اسپانیا در برنامه‌ای که از شبکه تلویزیونی کواترو در این کشور پخش می‌شد، از همبستگی ترکیه در این روزهای دشوار مقابله با ویروس کرونا و ارسال تجهیزات پزشکی به دو منطقه خودمختار این کشور قدردانی کرد.

لایا اذعان داشت: این قبیل مسائل باید از طریق دیپلماتیک حل شود؛ موضوع از این قرار است که تحویل دستگاه های تنفس مصنوعی که توسط دو منطقه خودمختار اسپانیا از ترکیه خریداری شده بود را به دلیل نیاز مصرف داخلی به تعویق افتاد اما با مشاهده فوریت نیاز در اسپانیا اعلام کردند که امشب این محموله را برای ما ارسال خواهند کرد.

از سوی دیگر لایا با انتشار پیامی در توئیتر ضمن تشکر از مولود چاووش‌اوغلو همتای ترک خود نوشت: از این اقدام شایسته کشور دوست و متحدمان ترکیه، قدررانی می‌کنم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر برای مقابله با کرونارئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد. دم مردم همیشه گرم مگه ما مردم به داد خودمان برسیم والا از رژیم سفاکان جز ظلم و جور و ستم چیزی ندیدیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با شیوع کرونا در اسپانیا خاکسپاری هم آنلاین شداینجا روستایی در اسپانیا است، نوه‌ای که حالا پدربزرگ و مادربزرگش را از دست داده تلفن به دست تلاش می‌کند تا دیگر اعضای خانواده را برای آخرین خداحافطی به طور مجازی به اینجا بیاورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تقدیر وزیر بهداشت از وزارت اطلاعات برای همکاری با ستاد ملی مدیریت بیماری کروناوزیر بهداشت در پیامی از حمایت های دکتر علوی وزیر اطلاعات و همکاران وی در وزارت اطلاعات در همکاری با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تقدیر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت بانک جهانی از کشورهای درحال توسعه برای مبارزه با کرونابانک جهانی برای حمایت از کشورهای درحال توسعه به منظور مبارزه با ویروس کرونا طی 15 ماه آینده مبلغ 160 میلیارد دلار کمک مالی ارائه خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: استفاده از ماسک معمولی به مقابله با شیوع کرونا کمک می‌کندسازمان جهانی بهداشت: استفاده از ماسک معمولی به مقابله با شیوع کرونا کمک می‌کند اما باید توجه داشت که این ایده نیاز و ضرورت شست‌وشوی دست‌ها، خانه‌نشینی و رعایت قرنطینه تا حد امکان و فاصله‌گذاری اجتماعی و حفظ فاصله فیزیکی با دیگران را منتفی نمی‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »