اسماعیلی: شبنم نعمت‌زاده به 20 سال حبس محکوم شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

31/12/2019 10:42:00 ق.ظ

سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت شبنم نعمت‌زاده به 20 سال حبس خبر داد.

شبنم_نعمت‌زاده

سخنگوی قوه قضاییه: شبنم_نعمت‌زاده و احمدرضا لشگری پور هر کدام به تحمل بیست سال حبس محکوم شدند

سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت شبنم نعمت‌زاده به 20 سال حبس خبر داد.

، غلامحسین اسماعیلی در ادامه هفدهمین نشست خبری خود در پاسح به این سوال که از دادگاه‌های مفاسد اقتصادی جدیدا خبری نیست گفت: امر مبارزه با مفساد اقتصادی در قوه قضائیه جزو اولویت‌های ماست و شاید برخی رویدادهای اخیر، تلاش و زحمات همکاران ما را در دادگاه‌های مبارزه با مفساد اقتصادی در سایه قرار داد.

وی افزود: به زودی بر تعداد شعب دادگاه‌های رسیدگی‌کننده به مفاسد اقتصادی افزوده می‌شود. در همین ایام نیز حدفاصل نشست قبلی و فعلی، آرای بسیار خوبی صادر شد. از جمله رای پرونده شبنم نعمت‌زاده و احمدرضا لشگری پور و موسسه تحت مدیریت آنها از ناحیه دادگاه ویژه مبارزه با مفساد اقتصادی صارد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سخنگوی قوه_قضائیه: محکومیت ۳۰۲ سردفتر و دفتریار متخلف به انفصال بازداشت ۳۰ پرسنل ثبت اسناد در تهران اقدامات دستگاه قضایی تبلیغاتی نیست دست قاچاقچیان را قطع می‌‌کنیم

شبنم نعمت‌زاده و لشکری‌پور به ٢٠ سال حبس محکوم شدند/ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفتسخنگوی قوه قضائیه گفت: اگر دیروز سرمای زمستان جسم نحیف فرهاد و آزاد را در خود گرفت؛ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفت. بارها اعلام کردیم مشکل قاچاق مرزنشینان و کولبران نیستند بلکه نحوه تخصیص ارز و مشکلات گمرکات تولید ما را فلج کرده‌اند و دولت باید وظیفه خود را در این حوزه انجام دهد.

شبنم نعمت‌زاده و لشکری‌پور به ٢٠ سال حبس محکوم شدند/ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفتسخنگوی قوه قضائیه گفت: اگر دیروز سرمای زمستان جسم نحیف فرهاد و آزاد را در خود گرفت؛ گرمای عدالت جسم و جان فربه قاچاقچیان را در برخواهد گرفت. بارها اعلام کردیم مشکل قاچاق مرزنشینان و کولبران نیستند بلکه نحوه تخصیص ارز و مشکلات گمرکات تولید ما را فلج کرده‌اند و دولت باید وظیفه خود را در این حوزه انجام دهد.

رئیس جمهور با مترو وارد استان البرز شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimمترو هشتگرد به بهره برداری رسید با حضور روحانی، وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران، نمایندگان مجلس و برخی مقامات مترو هشتگرد به بهره برداری رسید رئیس جمهور نیز از طریق متروی تهران ـ کرج وارد استان البرز شد 🎥 با اعلام رئیس جمهور، بهره‌برداری از قطار برقی گلشهر به هشتگرد آغاز شد

419هزار خانوار جدید به فهرست یارانه معیشتی اضافه شدند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه 419هزار خانوار جدید حمایت معیشتی دریافت می‌کنند، اعلام کرد: دومین مرحله از کمک‌های معیشتی فردا شب (10 دی‌ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

گزارش:چگونه اصلاح‌طلبان تندرو و «موسوی» به یکدیگر خیانت کردند؟- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرفتار اصلاح‌طلبان با میرحسین موسوی در سالهای گذشته نشان می‌دهد که هدف آنها از مطرح کردن نام او در انتخابات‌ها بیشتر نوعی فرار روبه‌جلو و فریب اذهان عمومی بوده است و از طرفی رفتارهای موسوی نیز آنها را برای چندسال به سقوط و انزوا کشاند.

دانشمند چینی به دلیل اصلاح ژنتیکی نوزادان به ۳ سال زندان محکوم شدسال گذشته انتشار خبر تولد اولین نوزادان با ژن‌های دستکاری شده یا اصلاح شده جنجالی در محافل علمی بین‌المللی به پا کرد. متخصصان علم ژنتیک اعلام کردند که بنیان اخلاق زیستی به خطر افتاده است. زمانی گالیله رو دادگاهی کردن امروز این دانشمند را پس هنوز جهل از بین نرفته

خبرگزاری تسنیم ، غلامحسین اسماعیلی در ادامه هفدهمین نشست خبری خود در پاسح به این سوال که از دادگاه‌های مفاسد اقتصادی جدیدا خبری نیست گفت: امر مبارزه با مفساد اقتصادی در قوه قضائیه جزو اولویت‌های ماست و شاید برخی رویدادهای اخیر، تلاش و زحمات همکاران ما را در دادگاه‌های مبارزه با مفساد اقتصادی در سایه قرار داد.به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری صبح امروز خود ضمن تبریک ولادت پیامبر رحمت حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال نو میلادی به ویژه ایرانیان مسیحی و همچنین تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و گرامیداشت سالروز نهم دیماه گفت: به نوبه خودم درگذشت دو کولبر کردستانی را تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم این حادثه آخرین حادثه برای کسانی باشد که برای دریافت روزی سخت‌ترین کار را انتخاب کرده‌اند.به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری صبح امروز خود ضمن تبریک ولادت پیامبر رحمت حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال نو میلادی به ویژه ایرانیان مسیحی و همچنین تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و گرامیداشت سالروز نهم دیماه گفت: به نوبه خودم درگذشت دو کولبر کردستانی را تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم این حادثه آخرین حادثه برای کسانی باشد که برای دریافت روزی سخت‌ترین کار را انتخاب کرده‌اند.از کرج ، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسن روحانی دقایقی قبل برای افتتاح و بهره برداری رسمی از قطار برقی گلشهر ـ شهر جدید هشتگرد وارد استان البرز شد.

وی افزود: به زودی بر تعداد شعب دادگاه‌های رسیدگی‌کننده به مفاسد اقتصادی افزوده می‌شود. در همین ایام نیز حدفاصل نشست قبلی و فعلی، آرای بسیار خوبی صادر شد. بارها اعلام کردیم مشکل قاچاق مرزنشینان و کولبران نیستند بلکه نحوه تخصیص ارز و مشکلات گمرکات تولید ما را فلج کرده‌اند و دولت باید وظیفه خود را در این حوزه انجام دهد. از جمله رای پرونده شبنم نعمت‌زاده و احمدرضا لشگری پور و موسسه تحت مدیریت آنها از ناحیه دادگاه ویژه مبارزه با مفساد اقتصادی صارد شد. به کلیه همکارانم اعلام می‌کنم سیاست قوه قضاییه در این حوزه بازدارنده است و همکاران احکامی را صادر کنند که برای قاچاقچیان هزینه سنگین داشته باشد. وی گفت: شبنم نعمت‌زاده و احمدرضا لشگری‌پور به جرم مشارکت در اخلال عمده و کلان در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال درنظام توزیع مایحتاج عمومی، هر کدام به تحمل 20 سال حبس تعزیری به علاوه 74 ضربه شلاق تعزیری و محرومیت دائم از هرگونه خدمات دولتی محکوم شدند. وی ادامه داد: امروز خدمت‌رسانی بی‌وقفه به مردم و خدمت بی‌منت برای مردم ایران شعار و راهکار اصلی قوه قضائیه است و اقدامات تبلیغاتی نیست و کار برمبنای باور و اعتقاد است. همچنین شبنم نعمت‌زاده شخصا به رد مال معادل 45 میلیارد ریال و متضامناً به رد 36 میلیارد ریال در حق استراژن دارو، 177 میلیارد ریال در حق داروسازی اسوه، 175 میلیارد ریال در حق داروسازی جابراین حیان، 5 میلیارد ریال در حق ایران سرنگ، 26 میلیارد ریال در حق رامافارمین، 137 میلیارد ریال در حق زهراوی، 462 میلیارد و 726 میلیون ریال در حق شرکت داروسازی فارای، 37 میلیارد ریال در حق شرکت لابراتورهای ازک، 168 میلیارد ریال در حق شرکت دراوسازی پارس دارو، 56 میلیارد در حق کاسپین تامین، 27 میلیارد ریال در حق داروسازی ریحانه اصفهان، 22 نیلیارد ریال در حق فارما شیمی و همچنین شرکت داروسازی رسا به عنوان شخص حقوقی به پرداخت 3 هزار و 700 میلیارد و 296 میلیون و 759 هزار و 198 ریال به عنوان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شده است.

. این جمعه نیز کلیه مسئولان قضایی فراخوان شده‌اند تا با اتخاذ تدابیری برای رسیدگی به پرونده‌های معوق در پایان سال کار جهادی صورت بگیرد. این جمعه نیز کلیه مسئولان قضایی فراخوان شده‌اند تا با اتخاذ تدابیری برای رسیدگی به پرونده‌های معوق در پایان سال کار جهادی صورت بگیرد.