اسلامی: راهبرد توسعه، تعالی و تحول‌گرایی را در دستور کار داریم

08/06/1400 02:48:00 ب.ظ

اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی:راهبرد توسعه، تعالی و تحول‌گرایی را در دستور کار داریم

مهندس محمد اسلامی صبح امروز (دوشنبه) با حضور در سازمان انرژی اتمی، فعالیت خود را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس جدید سازمان انرژی اتمی ایران آغاز کرد و مورد استقبال دکتر علی اکبر صالحی، رئیس پیشین این سازمان قرار گرفت. معاون رییس جمهور افزود: مردم ما برای اینکه قله های رفیع پیشرفت را تسخیر کنند، نیازمند فعالیت بیش از پیش سازمان های موثر و تاثیرگذار همچون سازمان انرژی اتمی به عنوان محرک توسعه فناوری هستند.

بنابراین ما راهبرد توسعه، تعالی و تحول گرایی را در راستای رفع موانع و تله هایی که بیگانگان به بهانه هسته ای بر سر راه پیشرفت کشورمان ایجاد کرده اند، در دستور کار داریم.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: مطمئن هستم به یاری خداوند متعال و تلاش بی وقفه نیروهای دانشمند و ارزشمند بویژه جوانانی که در سازمان انرژی اتمی شاغل هستند، موفق می شویم. همچنین در بخشی از این رویداد تغییر و تحول مدیریتی سازمان انرژی اتمی، دکتر صالحی، رییس پیشین سازمان با تقدیر از رییس جمهور به دلیل انتخاب شخصیتی فرهیخته برای سازمان، گفت: اکنون خیال خانواده سازمان انرژی اتمی ایران مطمئن شد که مدیریت این دستگاه در دست فردی دلسوز، صاحب اخلاق و تدین و صاحب علم و تجربه است.

وی با اشاره به پروژه های در شرف اتمام سازمان انرژی اتمی از جمله ساخت بیمارستان یون درمانی ابراز امیدواری کرد که این پروژه ها در یکسال آینده به بهره برداری برسند.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با حکم ابراهیم رئیسی تغییر کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کی فکر می‌کرد رئیسی اینقدر شوخ باشه؟!!! اینکه مهندس راه وشهر سازی وعمران هستش حتما برای بتن ریزی نطنز رییس شده بتن ریزی قلب راکتورها با مهندس عمران وراه بهتر وسریعتر و دقیقتر انجام خواهد گرفت دکتر صالحی چون متخصص هسته ای بود بلد نبود درست بتن ریزی کند بطوریکه چند سال بعد معلوم شد اصلا بتن را جای دیگری ریخته و غربیها هم نفهمیدند

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی شدهرچی از دولت حسن روحانی دیدم سیاه بود، نمیتونم اینو درک کنم...

فرانسه خواهان ایجاد منطقه‌ای امن در کابل از طریق سازمان ملل متحد استدولت بایدن امیدوار است که طالبان پس از مهلت ۳۱ اوت نیز به اتباع آمریکا و سایرین اجازه «عبور امن» برای خروج از افغانستان را بدهد.

محمد اسلامی، نماینده «میدان» در سازمان انرژی اتمی

عذرخواهی رئیس سازمان زندان‌ها اقدامی پسندیده بود اما کافی نیست/ برخورد قاطع با همه مسببان این امر حداقل خواسته‌ وجدان عمومی جامعه است/ گزارشات موثقی درباره اعمال مجرمانه در زندان‌ها داریمیک حقوقدان در واکنش به فیلم‌های منتشر شده از زندان اوین، گفت: پیگیری موضوع و برخورد قاطع و قانونی با همه متخلفین و مسببین و مباشرین این امر و جلوگیری از تکرار این تخلفات، حداقل خواسته‌ای است که جامعه عمومی از مسئولین ذی‌ربط دارد.

محمد سلامی به ریاست سازمان انرژی اتمی ایران منصوب شد | DW | 29.08.2021محمد سلامی، وزیر پیشین راه و شهرسازی در دولت روحانی، از سوی ابراهیم رئیسی به سمت رئیس سازمان انرژی اتمی ایران منصوب شد. او دانش‌‌آموخته رشته راه و ساختمان از دانشگاه‌های آمریکا است. تخصص یعنی همین: مهندس عمران :تصمیم گیر انرژی اتمی کلاس ۶ :رییس جمهور کارشناس فقه اسلامی:رییس بانک مرکزی امام صادق:وزیر اقتصاد امام صادق:ریس برنامه وبودجه امام حسین: معاون اقتصادی رییس جمهور باور کن طرف نمیتونه چند تا از کاربردهای اورانیوم رو‌بشماره گذاشتنش رییس سازمان انرژی اتمی .. واقعا تاسف انگیزه