اسلام‌گرایان افراطی امیدوارند آمریکا بعد از انتخابات ناآرام شود - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسلام‌گرایان افراطی امیدوارند آمریکا بعد از انتخابات ناآرام شود

امیدوارند نتیجه انتخابات آمریکا در روز سوم نوامبر با ایجاد آشفتگی در این کشور، حواس دولت را از تعقیبدو نکته کلیدی در رابطه با سیاست‌های آمریکا وجود دارد که اسلام‌گرایان افراطی می‌توانند از آن سود ببرند.

شکل‌گیری فعالیت‌های راست تندرو چه در فضای مجازی و چه در دنیا واقعی به این گروه‌ها در تقویت دیدگاه "ما در برابر آن‌ها" کمک کرده است.ظهور سیاست‌های راست افراطی در غرب به طور کلی خبر خوبی برای گروه‌های اسلام‌گرای افراطی محسوب می‌شود چون بر پیام آن‌ها مبنی بر این که مسلمان و غیر‌مسلمانان نمی‌توانند کنار هم در صلح زندگی کنند و همیشه یا در جنگ هستند و یا در آتش‌بس، صحه می‌گذارد.

از سوی دیگر، سیاست خارجی ترامپ مبنی بر کاهش دخالت در درگیری‌های خارجی، موضوعی است که اسلام‌گرایان افراطی احتمالا دید خوبی نسبت به آن دارند. نکته دوم در رابطه با موضع اسلام‌گرایان افراطی نسبت به انتخابات آمریکا این است که آن‌ها با دقت و رضایت شاهد مشکلات مختلفی بوده‌اند که کشور در حوزه سلامت،‌ سیاست و نژاد با آن‌ها روبرو بوده‌است.

در طول تابستان، القاعده سعی کرد با بهره‌برداری از اعتراضات نژادی در آمریکا و فرستادن پیام‌های فرصت‌طالبانه برای آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار، خود را به عنوان قهرمان ستمدیدگان معرفی ‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

من هم خوشحال هستم که جنگ شود بین شان

از‌جمله بی بی سی.

چرته

یکی ازاون افراطیون آیت الله بی بی سی هستن همین دیگه

برید به بایدن رای بدین تا تروریستها اسلامگرایان جنایتکاران چپ گراها مزدورها انسانهای وحشتناک دوباره زندگیو جهنم کنن

ايران منظورته؟؟؟ باقى كشورهاى اسلامى با آمريكا دوست هستن و تازه دارن با اسراييل هم وارد دوستى ميشن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا از پیشرفت در مذاکرات «استارت نو» استقبال کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد: ایران بزرگترین تهدید علیه صلح و امنیت در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این همان تهدیدیست که توسط صاحبان کارتلهای نفتی وتسلیحاتی برای چپاول ثروت خاورمیانه با استفاده از دولتمردان ایالات متحده وانگیس در ایران ساخته ومستقر گردید.به امید نابودی استعمار این حرفهای تکراری دیگه خسته‌مون کرده! یا یک کاری بکنید که این رژیم از بین بره یا دیگه حرفش و انقدر نزنید. خودتون اینها را به جون ما انداختید حالا میخواهید که ما جان بدهیم تا این رژیم عادی بشه مثل سایر کشورها؟ RegimeChange4iran پیمان_نوین آمریکا این منشا تعصبات مذهبی‌، خود کامگی ها، اختلافات و جنگ‌ها و خرابی‌‌ها و بد بختی از خاورمیانه گورشو گم کنه همه چیز درست میشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه از مرز 306 هزار نفر عبور کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در پنسیلوانیا: در صورت پیروزی، اولین تماس از ایران خواهد بود؛ معامله خواهیم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از رسانه صدای آمریکا هم فقط یک بلندگو برای ترامپ جور کدین همه چیزو به گند کشیدید در روزهای آینده از امام حسن مجتبی بیشتر خواهیم شنید:))) مردک ترسو در عرصه سیاست خارجی هیچ کاری نتونست بکنه مدام فقط اینا تکرار میکنه رای جمع کنه اینهمه بولتون گفت حمله کن گوش نکرد بزغاله
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت بیش از ۱۰۰۰ نفر در ۷۲ ساعت اخیر بر اساس آمارهای رسمی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 21 اکتبرنسبت به دو روز پیش بایدن نسبت به ترامپ موفق‌تر بود. هم پیش‌بینی آرای الکترال بیشتری داشت و هم سه دهم درصد محبوب‌تر شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »