اسلام‌گرایان افراطی امیدوارند آمریکا بعد از انتخابات ناآرام شود - BBC News فارسی

01/08/1399 10:41:00 ق.ظ

اسلام‌گرایان افراطی امیدوارند آمریکا بعد از انتخابات ناآرام شود

پیکارجویان امیدوارند نتیجه انتخابات آمریکا در روز سوم نوامبر با ایجاد آشفتگی در این کشور، حواس دولت را از تعقیب و پیگیری پیکارجویان در خارج از مرزها منحرف کند. امیدوارند نتیجه انتخابات آمریکا در روز سوم نوامبر با ایجاد آشفتگی در این کشور، حواس دولت را از...

امیدوارند نتیجه انتخابات آمریکا در روز سوم نوامبر با ایجاد آشفتگی در این کشور، حواس دولت را از تعقیب در خارج از مرزها منحرف کند. در وهله اول، اسلام‌گرایان افراطی به طور کل به دولت‌های محافظه‌کار و جنجالی غربی از جمله دولت دونالد ترامپ، علاقه بیشتری دارند چون می‌توانند از لفاظی‌ها و سیاست‌‌های آن‌ها به نفع اهداف خود استفاده کنند.

شکل‌گیری فعالیت‌های راست تندرو چه در فضای مجازی و چه در دنیا واقعی به این گروه‌ها در تقویت دیدگاه "ما در برابر آن‌ها" کمک کرده است. ظهور سیاست‌های راست افراطی در غرب به طور کلی خبر خوبی برای گروه‌های اسلام‌گرای افراطی محسوب می‌شود چون بر پیام آن‌ها مبنی بر این که مسلمان و غیر‌مسلمانان نمی‌توانند کنار هم در صلح زندگی کنند و همیشه یا در جنگ هستند و یا در آتش‌بس، صحه می‌گذارد.

برخی از مفسران آن‌ها حتی گفتند معامله با ترامپ آسان‌تر است چون همان چیزی نصیب‌تان خواهد شد که می‌بینید. ISLAMIC STATE PROPAGANDA گروه دولت اسلامی (داعش) و القاعده کوشیدند از اعتراض‌های نژادی آمریکا در تبلیغات خود بهره‌ ببرند headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یکی ازاون افراطیون آیت الله بی بی سی هستن همین دیگه برید به بایدن رای بدین تا تروریستها اسلامگرایان جنایتکاران چپ گراها مزدورها انسانهای وحشتناک دوباره زندگیو جهنم کنن ايران منظورته؟؟؟ باقى كشورهاى اسلامى با آمريكا دوست هستن و تازه دارن با اسراييل هم وارد دوستى ميشن

آمریکا از پیشرفت در مذاکرات «استارت نو» استقبال کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد: ایران بزرگترین تهدید علیه صلح و امنیت در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این همان تهدیدیست که توسط صاحبان کارتلهای نفتی وتسلیحاتی برای چپاول ثروت خاورمیانه با استفاده از دولتمردان ایالات متحده وانگیس در ایران ساخته ومستقر گردید.به امید نابودی استعمار این حرفهای تکراری دیگه خسته‌مون کرده! یا یک کاری بکنید که این رژیم از بین بره یا دیگه حرفش و انقدر نزنید. خودتون اینها را به جون ما انداختید حالا میخواهید که ما جان بدهیم تا این رژیم عادی بشه مثل سایر کشورها؟ RegimeChange4iran پیمان_نوین آمریکا این منشا تعصبات مذهبی‌، خود کامگی ها، اختلافات و جنگ‌ها و خرابی‌‌ها و بد بختی از خاورمیانه گورشو گم کنه همه چیز درست میشه.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه از مرز 306 هزار نفر عبور کرد

پرزیدنت ترامپ در پنسیلوانیا: در صورت پیروزی، اولین تماس از ایران خواهد بود؛ معامله خواهیم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از رسانه صدای آمریکا هم فقط یک بلندگو برای ترامپ جور کدین همه چیزو به گند کشیدید در روزهای آینده از امام حسن مجتبی بیشتر خواهیم شنید:))) مردک ترسو در عرصه سیاست خارجی هیچ کاری نتونست بکنه مدام فقط اینا تکرار میکنه رای جمع کنه اینهمه بولتون گفت حمله کن گوش نکرد بزغاله

کرونا در ایران؛ فوت بیش از ۱۰۰۰ نفر در ۷۲ ساعت اخیر بر اساس آمارهای رسمی

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 21 اکتبرنسبت به دو روز پیش بایدن نسبت به ترامپ موفق‌تر بود. هم پیش‌بینی آرای الکترال بیشتری داشت و هم سه دهم درصد محبوب‌تر شد.