اسقف اعظم لیون از اتهام سکوت در برابر آزار جنسی در کلسیا تبرئه شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسقف اعظم لیون از اتهام سکوت در برابر آزار جنسی در کلسیا تبرئه شد جزئیات بیشتر🔽

کاردینال بربرن،‌ اسقف اعظم کلیسای کاتولیک شهر لیون که در دادگاهی بدوی به اتهام سکوت در برابر اقدام یکی از کشیش‌های زیردستش در آزار جنسی کودکان مجرم شناخته شده بود روز پنجشنبه در دادگاه تجدید نظر تبرئه شد.

وی پس از خروج از دادگاه تجدید نظر در حضور خبرنگاران گفت: «این ماجرا برای کلیسای لیون فرصتی است تا فصلی دیگر را آغاز کند. من بار دیگر تصمیم‌گیری در باره مسئولیت خود به عنوان اسقف لیون را به پاپ فرانسیس واگذار می‌کنم.» پاپ فرانسیس،‌ رهبر کاتولیک‌های جهان پیشتر هنگام دریافت استعفای کاردینال بربرن با آن مخالفت کرده و تصمیم نهایی درباره آن را به زمانی بعد از صدور رای دادگاه تجدید نظر موکول کرده بود.

وکلای کاردینال بربرن پس از تبرئه شدن وی در دادگاه تجدید نظر و با اشاره به تصمیم برای کناره‌گیری از سمت فعلی در شهر لیون گفته‌اند که وی حالا «سربلند و بدون تکبر» از جایگاه خود کنار می‌رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد شدید ترامپ از طرح کاهش اختیارات جنگی‌اش علیه ایرانرئیس جمهور آمریکا در واکنش به طرح کاهش اختیارات جنگی‌اش در مجلس نمایندگان مدعی شد: دموکرات‌ها می‌خواهند دفاع از آمریکا در برابر کشورهایی همچون ایران را سخت‌تر کنند. توی توله سگ رو اگه ول کنن میخای پاچه ی همه ی دنیارو بگیری. دقیقادرست گفته است وماهم همین نظرروداریم لعنت به دموکراتهای جلاد ترامپ بابا ابرقدرت جهان چقدر می ترسی از ایران !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انگلیس فرماندهی ائتلاف دریایی در خلیج فارس را عهده‌دار شدبریتانیا فرماندهی مأموریت امنیتی دریایی در خلیج فارس را از ایالات متحده تحویل گرفت تا از کشتیرانی جهانی در برابر آنچه تهدید 'حمله ایران' توصیف کرد، محافظت کند Welcome 2 kitty Queen'Z boys and PebbleZ. 😘 بریتانیای صغیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا فرماندهی حمايت از كشتيرانى در خلیج در برابر حملات ایران را به عهده گرفتنیروی دریایی سلطنتی بریتانیا روز پنجشنبه 30 ژانویه اعلام کرد، فرماندهی ائتلاف دریایی حمایت از انگلیس مواظب نفتکش خودش باشه ، بقیش پیشکش در ثانی ، نفتکش اماراتی توسط یمن خورده و زورتون میاد اعلام کنید چون اقتصادش فشل میشه در عوض دارید از موضوع به شکل ایران هراسی استفاده می کند . حناتون برا ملت دیگه رنگی نداره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تفکر اصلاح‌طلبان در میان مردم طرفداران زیادی دارد/ در رد صلاحیت‌ها تجدیدنظر کنیدعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان خواستار تجدیدنظر در ردصلاحیت فهرستی از اصلاح‌طلبان شد. آقای توکلی گیج می زنی ها نه اصلا هم اینطور نیست. من قبلا طرفدار اصلاح طلبا بودم الان بکلی سایشو با تیر میزنم. همه اینطورن
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اسپر: آمریکا در پی استقرار سامانه دفاعی در برابر ایران در خاک عراق استدولت واشنگتن بنا دارد سامانه دفاع پاتریوت را «برای دفاع از سربازان خود» در عراق مستقر کند. این سپر ها نجاتتون نمیده بلکه آدم بودن نجاتتون میده 😂 کار خوبی میکنه، ولی فایده نداره ، بخواد بخوره میخوره ، چه با سامانه دفاعی چه بی سامانه دفاعی بی زحمت رفتی در رو پشت سرت ببند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شجریان از بیمارستان مرخص شدمحمدرضا شجریان پس از اینکه از دوشنبه شب در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز (پنجشنبه _۱۰ بهمن‌ماه) به منزل منتقل شد. şükür..m «الحمد لله رب العالمین». «اللهم اشف کل مریض». جان جهان دوش کجا بوده ای؟ نی غلط اندر دل ما بوده ای!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »