اسرائیل: ایران جهان را فریب می‌دهد و به تنهایی علیه آن اقدام خواهیم کرد

07/10/1400 07:00:00 ق.ظ

اسرائیل: ایران جهان را فریب می‌دهد و به تنهایی علیه آن اقدام خواهیم کرد

همزمان با آغاز دور هشتم مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای سال 2015 ایران با غرب در وین، «یائیر لاپید» وزیر امور خارجه اسرائیل هشدار داد که اسرائیل آماده است لاپید دوشنبه، 27 دسامبر به کمیته امور خارجه و دفاع اسرائیل گفت: «البته ما ترجیح می‌دهیم مطابق با...

لاپید دوشنبه، 27 دسامبر به کمیته امور خارجه و دفاع اسرائیل گفت: «البته ما ترجیح می‌دهیم مطابق با همکاری‌های بین‌المللی کار کنیم، اما اگر لازم شود خودمان اقدام خواهیم کرد.» Advertisement او تاکید کرد: «ما به تنهایی از خود دفاع می‌کنیم».

پرچم‌های ایران و اسرائیل لاپید توضیح داد: «ما اطلاعات دقیقی درباره برنامه هسته‌ای ایران به متحدان‌ خود ارائه دادیم و این فقط نظرات و مواضع نبود، بلکه اطلاعات ملموسی بود که ثابت می‌کند ایران به‌طور کاملاً سیستماتیک دنیا را فریب می‌دهد».

لاپید افزود: «تنها چیزی که آنها به آن اهمیت می‌دهند لغو تحریم‌ها و سرازیر شدن میلیاردها دلار است برای پیشبرد برنامه هسته‌ای این کشور و کمک به حزب‌الله و شبه‌نظامیان در سوریه و عراق و همه شبکه‌های تروریستی که در جهان ایجاد کردند». headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

از این خیمه شب بازی ها دست بردارید می دانیم که شما با جمهوری اسلامی همدست هستید برای دوشیدن پترلدولارهای عربها!!!

کرونا در ایران و جهان؛ رکورد بیشترین ابتلای روزانه در فرانسه و لغو هزاران پروازاین بار شیوع کرونا با سویه اومیکرون در جهان اوج گرفته و رکوردهای جدیدی بر جای گذاشته است. کشورها برای مهار این سویه برخی محدودیت‌ها را تشدید کرده‌اند و خواستار واکسیناسیون با دُزهای تقویتی شده‌اند. ایران نیز در این بین محدودیت‌هایی برای مسافرت اعمال کرده است. فرانسه خط مقدم است.

خواب تازه اسرائیل برای ایران تعبیر می‌شود؟خواب تازه اسرائیل برای ایران تعبیر می‌شود؟ در آخرین اظهارنظرهای خیال‌پردازنه و زیاده‌گویانه شخصیت‌های بارز رژیم صهیونیستی، فرمانده جدید نیروی هوایی این رژیم ادعا کرد تل‌آویو به طور مشروط ظرفیت انجام عملیات موفق علیه ایران را دارد.

وزیر خارجه اسرائیل: در صورت لزوم به تنهایی علیه ایران اقدام می‌کنیمیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل، در آستانه ازسرگیری مذاکرات احیای برجام در وین، هشدار داد که در صورت لزوم اسرائیل آماده است به تنهایی علیه ایران اقدام کند. او که اخیرا بر... بیاید منتظر ایم اما موقع برگشت جایی به اسم اسرائیل وجود خارجی نخواهد داشت البته اگه برگردید خوش اومدید منتظریم. رژیم آخوندی می گوید تنها پاک هستی من هستم و اسرائیل تو می خواهی او را تنهایی نابود کنی؟ اسرائیل اشتباه می کنی او می خواهد تو را همیشه نابود کند. فقط مواظب باشید تجربه پاکی خاورمیانه زیاد داشته است، البته پاکستان شرق خاورمیانه است، اما مشکل پاکی هنوز حل نشده است و ادامه دار است😂.

اسرائیل: لازم شود به‌تنهایی علیه ایران اقدام می‌کنیم | DW | 27.12.2021وزیر خارجه اسرائیل با آغاز دور هشتم مذاکرات وین هشدار داد که اسرائیل آماده است در صورت لزوم به تنهایی علیه ایران اقدام کند. او گفت ایران پول‌های نفت را برای 'حزب‌الله و نیروهای نیابتی و تروریستی' خود می‌خواهد هزینه کند. الله اکبر الله اکبر سگ وقتی میترسه فقط واق واق میکنه! بعدمانور نابودی دیمونا هنوزشلوارشون خیسه میان پارس میکنن!همین دیروزرییس ارتش شون از گُه خوردناش اظهارپشیمونی کرد! یکی بهش بگه با۱۴کیلومترعرض فقط بایدبه فکرتهیه لباس شناباشید،این غلطای اضافی تون واسه چیه؟! Do not worry, we have nuclear knowledge, you are nothing, even Moses or Judas can do nothing. There is a moving train and no one can stop it

واکنش دولت اسرائیل به انتقادهای نتانیاهو در قبال پرونده هسته‌ای ایرانیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل، از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر پیشین این کشور و رهبر مخالفان در پارلمان، بابت حملات مکرر او به دولت اسرائیل در خصوص مواضع

وزیر امنیت و مرزبانی بریتانیا ایران را به دلیل حملات سایبری «کشور متخاصم» نامیددیمین هيندز، وزیر امنیت و مرزبانی بریتانیا گفت ایران به همراه کشورهای چین، روسیه و کره‌شمالی به دلیل «فعالیت‌های زیان بار در عرصه سایبری، کشورهای متخاصم تلقی می‌شوند». او در... ج ا دست پرورده و فرزند خود همین انگلیس است .