اسرائیل ۵ نفر از خویشاوندان زندانی‌های فراری فلسطینی را بازداشت کرد

17/06/1400 04:00 ب.ظ

اسرائیل ۵ نفر از خویشاوندان زندانی‌های فراری فلسطینی را بازداشت کرد جزئیات بیشتر🔽

اسرائیل با استفاده از پهپاد و ایجاد ایست‌های بازرسی در کرانه باختری و در مرز با نوار غزه در تلاش است تا زندانیان فراری را بازداشت کند. شش شبه نظامی فلسطینی از زندانی با امنیت بالا در اسرائیل فرار کردند ارتش اسرائیل ضمن تائید بازداشت شبانه چند نفر از ارائه جزئیات بیشتر در این مورد خودداری کرد.

محمد اشتیه، نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه‌شنبه ضمن ابراز خرسندی از فرار چند زندانی فلسطینی از زندان فوق امنیتی جلبوع گفت که جستجوی راه گریز از زندان «حق» هر کدام از این زندانیان بود.

بسیاری از فلسطینی‌ها روز دوشنبه با حضور در خیابان‌های نوار غزه و کرانه باختری رود اردن فرار شش زندانی فلسطینی از زندان اسرائیل را جشن گرفتند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

الان ایران بودن مزدورای ایرانی کون خودشونو پاره میکردن🍆 اینجا هم هست البته خویشاوند زندانی فرار نکرده دا د اسراییلو جهودي امارت دی ترجمه از پشتو: امارات یهودی اسرائیل کاش اعدامشون کنه

رسانه‌های اسرائیل جزئیاتی از خنثی‌سازی عملیات تروریستی ایران در کلمبیا را فاش کردندرسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند دستگاه امنیتی این کشور در ماه ژوئن گذشته عملیات تروریستی ایران برای قتل دو تبعه اسرائیلی در کلمبیا را خنثی کرده است.هر چند امیدوارم جمهوری اسلامی دست از خرابکاری بکشد این بنفع هیچکس نیست.

آمریکا گزارش‌ها مبنی بر ممانعت طالبان از پرواز هواپیماهای تخلیه را تکذیب کردوزیر امور خارجه آمریکا اخبار درباره اینکه طالبان اجازه پرواز هواپیماهای تخلیه را نداده است را تکذیب کرد. - خبرگزاری آناتولی

کاوشگر پشتکار اولین نمونه از هسته سنگ در مریخ را با موفقیت جمع‌آوری کردمریخ‌نورد «پشتکار» سرانجام در دومین تلاش خود توانست با سوراخ کردن یک تکه سنگ سطح سیاره سرخ، نمونه‌ای از داخل آن را جمع‌آوری کند جزئیات بیشتر🔽

فرمانده نیروی قدس می‌گوید ایران از تحولات افغانستان غافلگیر نشد و «مواضع خوبی» را اتخاذ کرد▪️اسماعیل_قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، روز سه‌شنبه ۱۶ شهریور در جلسه غیرعلنی مجلس حاضر شد تا آخرین تحولات در افغانستان را با نمایندگان در میان بگذارد. نقش قانی به عنوان رییس سپاه قدس اینه: صندلی سلیمانی جای احمقاس!! بخدا طوری میگن جلسه غیر علنی انگار مثل جلسات خانوادگی روتلشید نصف تصمیمات مهم دنیا تو اون جلسه گرفته میشه. تو مجلس ایران یکی میگه بع بقیه میگن بع بع.. اینه میگم اینا گوسفندن ایجا هویدا میشه. خودشونو چه تحویل میگیرن. در ثانی چه غافلگیری عزیزم. توهم زده. هممون خبر داشتیم. ما یکیو داریم خبراتو ۶ساعت زودتر بهمون میداد. جلسه غیر علنی چه صیغه ایه... اینم کوخن ایرانیه. خیلی خر تشریف داره😂😂 StandWithPanjshir SanctionPakistan SavePanjshir SaveAfganWomen SaveAfghanistan FreeAfghanistan helpafghanistannow DontRecogniseTaliban

حزب‌الله لبنان موفقیت اسیران فلسطینی در آزادی از زندان جلبوع را به ملت فلسطین تبریک گفتحزب‌الله لبنان به ملت فلسطین و گروه‌های مقاومت موفقیت گروهی از اسیران در آزادی از زندان به شدت محافظت شده جلبوع در فلسطین اشغالی را که صبح امروز دوشنبه اتفاق افتاد، تبریک گفت.

دیدگاه | خروج آمریکا از افغانستان چالش‌هایی را برای چین، روسیه، و ایران به وجود می‌آورد🔺دیدگاه | خروج آمریکا از افغانستان چالش‌هایی را برای چین، روسیه، و ایران به وجود می‌آورد ▪️یکی از صاحب‌نظران روابط بین‌الملل در مقاله‌ای می‌نویسد در پی عقب‌نشینی آمریکا از أفغانستان، دولت‌های چین، روسیه، و ایران با چالش‌های تازه روبرو شده‌اند. مه میگم چالش ره مانده که به هزاران مصیبت رفع نشدنی گرفتار شوند

یکی از سخنگوهای «باشگاه زندانیان فلسطینی» می‌گوید ممکن است شمار دیگری از نزدیکان زندانی‌های فراری نیز بازداشت شده باشند.

شش شبه نظامی فلسطینی از زندانی با امنیت بالا در اسرائیل فرار کردند

ارتش اسرائیل ضمن تائید بازداشت شبانه چند نفر از ارائه جزئیات بیشتر در این مورد خودداری کرد.

محمد اشتیه، نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه‌شنبه ضمن ابراز خرسندی از فرار چند زندانی فلسطینی از زندان فوق امنیتی جلبوع گفت که جستجوی راه گریز از زندان «حق» هر کدام از این زندانیان بود.

بسیاری از فلسطینی‌ها روز دوشنبه با حضور در خیابان‌های نوار غزه و کرانه باختری رود اردن فرار شش زندانی فلسطینی از زندان اسرائیل را جشن گرفتند.

هم‌رسانی این مطلب: