اسرائیل: پهپادهای ایران از چابهار و قشم به اهداف دریایی حمله می‌کنند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل: پهپادهای ایران از چابهار و قشم به اهداف دریایی حمله می‌کنند العربيه_فارسى

بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل گفت که پهپادهای ایران از پایگاه‌هایی واقع در چابهار و جزیره قشم، حملاتی را علیه اهداف دریایی آغاز کرده است.

وزیر دفاع اسرائیل در ادامه، «روش ایران» برای تشکیل این هژمونی را «در اختیار گرفتن کنترل کشورهای بی‌ثبات مانند یمن، سوریه، عراق و لبنان» دانست. به گفته گانتز، مقصد بعدی تهران پس از دمشق، «برلین» خواهد بود. سپاه پاسداران چندین سال است که نیروهای خود را به آمریکای جنوبی اعزام می‌کند و به گفته «جروزالم‌پست»، با ادامه افزایش سطح روابط دو کشور، انتظار می‌رود تهران و کاراکاس قرارداد همکاری امضا کنند.

به گفته گانتز، تل‌آویو برای قراردادن گزینه نظامی علیه ایران، به «همکاری کامل» با آمریکا و جامعه جهانی ادامه خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب اگه میتونی جلوگیری کن😂😂

به امید نابودی رژیم زن و بچه کش و اشغالگر جمهوری اسلامی

هنوز اولشه

آفرین به ایران :)

جمهوری اسلامی باید از روی کره زمین محو شود

تا زمانی که اسرائیل در جهان وجود دارد، صلحی در جهان وجود نخواهد داشت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جلسه محاکمه حمید نوری مجددا در استکهلم سوئد از سر گرفته می‌شودچهل و سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام‌های حمید نوری، دادیار پیشین زندان گوهردشت کرج و از متهمان اعدام‌های دسته‌جمعی زندانیان سیاسی در ایران، فردا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ابلاغ کیفرخواست «حبیب اسیود»؛ او سال گذشته از ترکیه ربوده و به ایران منتقل شده بودبنا بر اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های ایران کیفرخواست حبیب فرج‌الله چعب، معروف به حبیب اسیود، که مهر ماه سال ۱۳۹۹ از خاک ترکیه ربوده و به ایران منتقل شده بود، ابلاغ شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل به جامعه جهانی درباره دستیابی ایران به بمب اتم هشدار دادآیال هولاتا، مشاور امنیت ملی اسرائیل هشدار داد در صورت دستیابی ایران به بمب اتم، جهان با تهدیدهای بی‌سابقه‌ای روبرو خواهد شد.او یک‌شنبه 21 نوامبر طی همایشی من که میگم ایران همین الان هم داره بکب اتم وگرنه انقدر کری نمیخوند گوه خوردی برنامه_اتمی_ایران برجام فلسطین مشاور امنیت ملی اسرائیل همچنین دستیابی ایران به بمب اتم را مقدمه‌ای برای مسابقه تسلیحات اتمی در منطقه و فروپاشی پیمان عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای دانست.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بحرین: «تروریست‌های مرتبط با ایران» به همراه سلاح و مواد منفجره دستگیر شدندبحرین: «تروریست‌های مرتبط با ایران» به همراه سلاح و مواد منفجره دستگیر شدند وزارت کشور بحرین از دستگیری چند عنصر «تروریستی مرتبط با ایران» به همراه سلاح و مواد منفجره ساخت این کشور خبر داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران | دورقمی شدن آمار رسمی مرگ‌و‌میر همزمان با بازگشایی حضوری مدارس🔺کرونا در ایران | دورقمی شدن آمار رسمی مرگ‌و‌میر همزمان با بازگشایی حضوری مدارس ▪️وزارت بهداشت ایران از روز ۳۰ آبان تا ۱ آذر، شناسایی ۵ هزار و ۴۲۷ بیمار جدید مبتلا به کووید_۱۹ را تأیید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتشار کتاب شهرزاد القانیان؛ نوه صنعتگر مشهور یهودی که پس از انقلاب ایران اعدام شد🔺 شهرزاد القانیان عکاس‌خبرنگار و‌ نوه حبیب‌الله القانیان، یکی از شناخته‌شده‌ترین صنعت‌گران ایرانی و سازنده ساختمان پلاسکو از نخستین ساختمان‌های مدرن ایران در چهارراه استانبول تهران، است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »