اسرائیل: ماجراجویی‌های ایران در مرزهای شمالی ما باید پایان یابد

19/07/1400 02:01 ب.ظ

اسرائیل: ماجراجویی‌های ایران در مرزهای شمالی ما باید پایان یابد العربيه_فارسى

نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، با بیان اینکه کشورش علیه حضور نیروهای ایرانی در سوریه هر جا و هر زمان که لازم باشد اقدام می‌کند، گفت، ماجراجویی‌های ایران در بنت، دوشنبه، 11 اکتبر، در نشستی با موضوع «جولان» عنوان کرد که اسرائیل فعالیت‌های ایران در سوریه را تحت نظر دارد. Advertisement او در ادامه افزود: «ایران می‌خواهد با استقرار نظامی در سوریه به اسرائیل حمله کند.

»

بنت در گفته‌های خود تأکید کرد که تل‌آویو به اقدامات خود در جهت شکست زنجیره حضور ایران در سوریه ادامه خواهد داد. آرشیوی پیش از این یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل، ماه گذشته در سفر به مسکو گفته بود مادامی که ایران در سوریه حضور داشته باشد این کشور باثبات نخواهد شد.

وزیر خارجه اسرائیل در این‌باره گفته بود که کشورش در برابر حضور و استقرار نیروهای ایرانی در مرزهای شمالی خود دست بسته نخواهد ماند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

به شرطی که به ذات احق اقدس من ایمان بیاورید سوریه انقلاب_سوریه فلسطین اسرائیل - حملات ائتلاف بین المللی به مواضع آخوندهای ایران وشبه نظامیانشان که منطقه را به آتش کشیده اند ، البته ضروری و درتاریخ ماندگار شده است ومرزبندی حق وباطل را شکل داده است.

مرکل در اسرائیل: مذاکرات اتمی با ایران در مرحله حساسی قرار دارد | DW | 10.10.2021آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به اسرائیل سفر کرد و با نفتالی بنت نخست‌وزیر این کشور دیدار کرد. مرکل گفت امنیت اسرائیل صرف‌نظر از هر دولتی که در آلمان حاکم باشد، مهم است. او افزود گفتگوهای برجام در مرحله بسیار حساسی قرار دارد. How bout get me online امنیت عراق !امنیت لبنان!امنیت سوریه! امنیت افغانستان ! امنیت یمن! امنیت ایران ! من نمیدونم این ملتهای جهان چطور بدون پرده و با افتخار از سرسپردگی خودشون نسبت به اسرائیل حرف میزنند،واقعا چرا?واقعا خودشون رو به خواب زدن که این کشور یه انگل به تمام معنا بیشتر نیست.من طرفدار آخوندها و حکومت ایران نیستم اما با تمام وجود متنفرم از اسراييل

مرکل در اسرائیل: هفته‌های حساسی را در ارتباط با برجام در پیش داریمآنگلا مرکل، صدراعظم آلمان با تاکید بر این‌که امنیت اسرائیل برای هر دولتی که در آلمان بر سر کار بیاید «موضوع بسیار مهم و اصلی» خواهد بود، گفت، «هفته‌های مرگ بر بن سلمان و آل سعود و اسرائیل

افزایش ۱۰ درصدی آمار اعدام‌ در ایران در یک سال | DW | 10.10.2021به گزارش مجموعه فعالان حقوق بشر از اکتبر ۲۰۲۰ تا اکتبر ۲۰۲۱ در ایران ۲۶۶ نفر اعدام شده‌اند. ۸۲ درصد این اعدام‌ها مخفیانه انجام شده است. دو زندان رجایی شهر کرج و وکیل آباد مشهد در صدر فهرست اجرای احکام اعدام قرار دارند. Number Join indian army. Specally sikh. Sent pls Now india better that KHALISTAN

افسردگی و اضطراب در صدر اختلالات روانی در ایران

دوبرابر شدن لاغری کودکان در برخی استان‌های ایران بر اثر سوءتغذیه

ابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهوری اسلامی ایران، در فرانسه درگذشتابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس‌جمهوری پس از روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی در ایران، روز شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در فرانسه درگذشت. کسی که گاو آمد و باز هم گاو رفت ابوالحسن بنی صدر بنی صدر دشمن نجات دهنده خود شد !!!

نزدیکی مرزهای شمالی اسرائیل می‌بایست خاتمه پیدا کند.

بنت، دوشنبه، 11 اکتبر، در نشستی با موضوع «جولان» عنوان کرد که اسرائیل فعالیت‌های ایران در سوریه را تحت نظر دارد.

Advertisement

او در ادامه افزود: «ایران می‌خواهد با استقرار نظامی در سوریه به اسرائیل حمله کند.»

بنت در گفته‌های خود تأکید کرد که تل‌آویو به اقدامات خود در جهت شکست زنجیره حضور ایران در سوریه ادامه خواهد داد.

آرشیوی

پیش از این یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل، ماه گذشته در سفر به مسکو گفته بود مادامی که ایران در سوریه حضور داشته باشد این کشور باثبات نخواهد شد.

وزیر خارجه اسرائیل در این‌باره گفته بود که کشورش در برابر حضور و استقرار نیروهای ایرانی در مرزهای شمالی خود دست بسته نخواهد ماند.

طی سال‌های گذشته، اسرائیل محدوده حملات خود را به طور چشمگیری در سوریه گسترش داده و مراکز شبه‌نظامیان ایران یا جنگجویان مورد حمایت تهران در خاک سوریه را مورد هدف قرار داده است.