اسرائیل: حتی اگر برجام امضا شود، باید برای مقابله با ایران آماده باشیم

04/12/1400 10:57 ق.ظ

وزیر دفاع اسرائیل اعلام کرد که حتی در صورت امضای توافق هسته‌ای با ایران، باید تل‌آویو برای توانمند تهاجمی و تحریم‌های جدی علیه این کشور آماده باشد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع اسرائیل اعلام کرد که حتی در صورت امضای توافق هسته‌ای با ایران، باید تل‌آویو برای توانمند تهاجمی و تحریم‌های جدی علیه این کشور آماده باشد. - خبرگزاری آناتولی 23.02.2022 قدس/خبرگزاری آناتولی بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل طی سخنانی در کنگره سران سازمان‌های یهودی که در قدس برگزار شد اظهار داشت: حتی در صورت امضای توافق هسته ای با ایران، باید برای توانمند‌های تهاجمی و تحریم‌های جدی علیه آنها آماده شویم.

گانتز با بیان اینکه در مورد توافق هسته ای این پایان کار نیست، تاکید کرد: این آغاز اقدامات جدید است. وی تصریح کرد که نمونه‌هایی از اقدامات جدید، پیگیری پرونده‌های باز آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، توقف توسعه موشک‌های بالستیک ایران با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای و اعتبار توافق و لزوم بررسی مراحل بعدی است.

گانتز ایران را متهم کرد که فناوری پیشرفته هواپیمای بدون سرنشین را به ونزوئلا آورده است. وی همچنین مدعی شد که ایران مهمات پیشرفته موجود در پهپادها را به ونزوئلا منتقل کرده تا آنها را تولید کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اسرائیل می‌گوید یک سامانه پدافند هوایی دریایی را با موفقیت آزمایش کرده استوزیر دفاع اسرائیل گفت که این سامانه دریایی برای مقابله با نیروهای نیابتی ایران در منطقه به کار خواهد رفت و به اسرائیل «آزادی عمل حیاتی» خواهد داد.

هر سال اوضاع برای سرمایه گذاران دشوارتر می‌شودهر سال اوضاع برای سرمایه گذاران دشوارتر می‌شود رییس اتاق بازرگانی تهران می‌گوید با وجود تمام شعارها و وعده‌ها، نه تنها در حوزه تولید گره‌گشایی صورت نگرفته که حتی هر سال اوضاع برای سرمایه گذاران دشوارتر می‌شود

اعلام آمادگی ایران برای همکاری با اعضای جی‌ئی‌سی‌اف در زمینه سوآپ گازوزیر نفت گفت: ایران آمادگی دارد با همه کشورهای عضو جی‌ئی‌سی‌اف در انواع روش‌ موجود در تجارت گاز طبیعی و ال‌ان‌جی اعم از سوآپ، ترانزیت و دیگر روش‌های متداول همکاری و مشارکت داشته باشد. Sendo assim, a terra passará por um tempo de luto e choro, e o céu, em cima, escurecerá! Esta, pois, é a minha Palavra. Eu decidi e assim proclamei. Não me arrependerei da minha decisão, tampouco voltarei atrás!”

رسیدن مذاکرات برجام به «مراحل نهایی»؛ رویترز: ایران ظاهرا آماده مبادله زندانیان استیک منبع دیپلماتیک مطلع از روند مذاکرات برجام گفت که انتظار می‌رود آمریکا و ایران به زودی در مورد مبادله زندانیان توافق کنند.

۱۱ سازمان «دموکراسی‌خواه» ایران خواستار کمک اعضای اروپایی برجام برای براندازی نظام شدنددر نامه‌ سازمان‌های ایرانی، از سیاست غرب و به‌ویژه اروپا در قبال تهران انتقاد شده و این سیاست، «باج‌دهی و مماشات با هدف نرمال‌سازی و تغییر رفتار این رژیم ذاتا غیر نرمال» عنوان شده‌ کمک شون پیشکش دیگه حمایت نکنن از این فتنه قرن ما شاکر میشیم . alirezakiani2 تمام دنیا هم پشت رژیم جمهوری اسلامی باشد این رژیم رفتنی هست اما بعداز این رژیم کسانی که دست این رژیم را فشرده اند فراموش نخواهند شد این را باید به خاطر بسپارند۰ این_یعنی_11_نفر_ایالتی🤣🤣

ملت مصمم برای ایستادگی در برابر سلطه طلبی ها بزرگترین سرمایه ایران و ونزوئلا استرئیس جمهور با بیان اینکه کشورهایی مثل ونزوئلا و ایران، مهم‌تر از ذخایر نفت و گاز مردمی دارند که تصمیم گرفته‌اند در برابر زیاده‌خواهی‌ها مقاومت کنند و این بزرگترین سرمایه کشورهای ما است، اظهار داشت: ارتباط کشورهایی مثل ایران و ونزوئلا با یکدیگر ارتباطی راهبردی است که باید با قوت دنبال شود و توافقات میان دو کشور هر چه سریع‌تر عملیاتی و اجرایی شود. Sendo assim, a terra passará por um tempo de luto e choro, e o céu, em cima, escurecerá! Esta, pois, é a minha Palavra. Eu decidi e assim proclamei. Não me arrependerei da minha decisão, tampouco voltarei atrás!”