اسرائیل شبکه‌ای از جاسوسان جمهوری اسلامی ایران را متلاشی کرد | DW | 12.01.2022

22/10/1400 10:12:00 ب.ظ

بر اساس گزارش شاباک اعضای گروهی از جاسوسان جمهوری اسلامی ایران که در خاک اسرائیل فعالیت می‌کردند، دستگیر شده‌اند. گفته شده است اعضای این گروه تلاش داشتند از جمله در سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل نفوذ کنند.

بر اساس گزارش شاباک اعضای گروهی از جاسوسان جمهوری اسلامی ایران که در خاک اسرائیل فعالیت می‌کردند، دستگیر شده‌اند. گفته شده است اعضای این گروه تلاش داشتند از جمله در سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل نفوذ کنند. خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه ۱۲ ژانویه (۲۲ دی) با انتشار گزارشی از اورشلیم (بیت‌المقدس) به...

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه ۱۲ ژانویه (۲۲ دی) با انتشار گزارشی از اورشلیم (بیت‌المقدس) به موضوع دستگیری اعضای یک باند جاسوسی جمهوری اسلامی در اسرائیل پرداخته است. موضوع بر سر شماری از زنان اسرائیلی ایرانی‌تبار است که در ارتباط با فردی به نام"رامبد نامدار" برای نهادهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی جاسوسی می‌کرده‌اند. گزارش این خبرگزاری متکی بر اطلاعاتی است که از سوی شاباک (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل) رسانه‌ای شده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید گفته می‌شود فردی به نام رامبد نامدار که خود را یک ایرانی یهودی معرفی می‌کرده، از طریق شبکه‌های اجتماعی با گروهی از زنان اسرائیلی ایرانی‌تبار تماس برقرار کرده و تلاش برای جذب آن‌ها به همکاری داشته است.

بر اساس گزارش‌هایی که در رسانه‌های اسرائیل منتشر شده، سازمان امنیت داخلی اسرائیل ۱۵ زن را در این ارتباط دستگیر کرده است. دستگیری‌این افراد به چند ماه پیش باز می‌گردد. شاباک برای تکمیل اطلاعات خود از رسانه‌ای کردن این موضوع تا روز ۱۲ ژانویه اجتناب کرده بود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گزارش‌ها از دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفته خبر می‌دهند🔺 ویلیام گالو، خبرنگار صدای آمریکا مستقر در شرق آسیا، صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی به نقل از ارتش کره جنوبی گزارش داد که کره_شمالی یک پرتاب دیگر را به سمت دریا در سواحل شرقی خود انجام داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

ابراز نگرانی از شیوع بیماری سالک در مناطقی از استان تهران | DW | 11.01.2022پس از سرخک و سرخجه، نوبت به کرونا رسید. در حالی که مقابله با کرونا به فرجام نرسیده، از شیوع بیماری سالک سخن می‌رود. پس‌ماندها، اختلال در جمع‌آوری زباله و نخاله ساختمانی از جمله موارد موثر در شیوع بیماری سالک هستند.

صادرات بیش از یک میلیارد دلاری از استان ترابزون در سال 2021میزان صادرات استان ترابزون ترکیه در سال گذشته میلادی به 1 میلیارد و 183 میلیون دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی

گزارش موارد «سالک» در مناطق روستایی تهران / مرگ ناشی از «اُمیکرون» در کشور نداریمرییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به مشاهده مواردی از بیماری سالک در مناطق روستایی استان تهران و همچنین ورود استانداری به این موضوع، گفت: اگر سریع اقدام کنیم می‌توانیم امیدوار باشیم بیماری به سرعت کنترل شود. ثم في الحلم في أبريل 2014 ، أخبرني الله لأول مرة 'قاسم يروي أحلامك للعالم كله ، أريد أن يعرف الجميع من أنت'. محمد قاسم نفسه ينفي لكن الكثير من المسلمين يقولون إنه الإمام المهدي!

شماری از زنان در کابل با مطالبه مشارکت زنان در دولت تجمع کردندشماری از زنان روز سه‌شنبه، ۲۱ دی، در کابل با مطالبه مشارکت زنان افغانستان در تصمیم‌گیری‌های سیاسی تجمع کردند. بر اساس فیلمی که خبرگزاری آماج‌نیوز منتشر کرده‌است، تجمع‌کنندگان...

جهان فناوری در سال ۲۰۲۱؛ از سیستم‌عامل‌های جدید تا تغییر در معادلات سخت‌افزارمجله فناوری: سال ۲۰۲۱ سال مهمی در جهان فناوری بود. چندین سیستم عامل جدید در این سال معرفی شدند و جهان مجازی متاورس هم متولد شد.