اسرائیل ایران را به «وقت‌کُشی» برای دستیابی به بمب اتم متهم کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل ایران را به «وقت‌کُشی» برای دستیابی به بمب اتم متهم کرد العربيه_فارسى

به گزارش «ریپابلیک ورلد»، چهارشنبه 20 اکتبر 2021، گیلعاد اِردان طی سخنرانی خود در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد در روز سه‌شنبه 19 اکتبر این شورا را به دلیل «وسواس ضد اسرائیلی» مورد انتقاد قرار داد و با اشاره به ایران گفت که «تهدید واقعی برای امنیت جهانی به سرعت در حال پیشرفت است».

نماینده اسرائیل در سازمان ملل تاکید کرد که ایران از روند مذاکرات برای «خرید زمان» استفاده می‌کند تا بتواند اورانیوم را در سطح «نزدیک به تسلیحاتی» غنی‌سازی کند، و در عین حال به میزانی از دانش هسته‌ای دست یابد که هرگز «قابل بازگشت» نیست. وی در ادامه گفت که ایران کماکان مرگ، ویرانی، و بی‌ثباتی را در منطقه گسترش می‌دهد، چراکه به دنبال غالب کردن «هژمونی شیعه» بر خاورمیانه و «صدور ترور» به سرتاسر جهان است.

اردان گفت گرچه کشورش «طرفدار راه حل دیپلماتیک» برای حل و فصل بحران اتمی ایران است، اما اسرائیل هر کاری که لازم باشد برای مقابله با برنامه هسته‌ای تسلیحاتی ایران و تهدید نیروهای نیابتی آن در امتداد مرزهای خود انجام می‌دهد. بر اساس گزارشی فاقد منبع که «کانال 12» تلویزیون اسرائیل دوشنبه شب پخش کرد، دولت اسرائیل اخیرا بودجه‌ای 1.5 میلیارد دلاری به نیروهای دفاعی این کشور به منظور آمادگی برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران اختصاص داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

baran08724759 اتهام اثبات شده یست! روسیه و چین که متاسفانه با مرتجعترین رژیم که سرکرده تروریسم جهانیست هم محورشده اند وغرب هم که بامماشات این پا و آن پا میکند تا توسط این رژیم تروریست با بمب اتم به گروگان گرفته شود فاجعه ای بسا نابودکننده تر از نازیسم ایران RegimeChangeinIran iran_policy

دقیقا کاری که نظام اشغالگر و تروریست پرور ملاها در حال انجام دادن است و از مماشات گران بسا فایده می برد انحلال_سپاه_پاسداران

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بودجه ۱.۵ میلیارد دلاری اسرائیل به منظور آماده‌سازی برای «حمله احتمالی» به تاسیسات هسته‌ای ایران🔺 رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند این کشور مبلغ پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار، را به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده است. ⬇ بیشتر بخوانید: بزن راحتمون کن دیگه لامصب Ke intor این حرام زاده داره گوه زیادی میخوره کسی که میخاد حمله کنه تو بوق گرنا نمکینه بعدش هم ایران ازخدا میخاد همچنین گوهی بخوره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بودجه ۱،۵ میلیارد دلاری اسرائیل برای حمله احتمالی به ایران | DW | 19.10.2021کانال ۱۲ اسرائیل از اختصاص بودجه نظامی یک و نیم میلیارد دلاری برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران خبر داده است. این گزارش چند روز پس از آزمایش بمب ۲،۵ تنی ارتش آمریکا منتشر شده است. دو گزارش با یک پیام مشخص. اسرائیل همت کنه تا مرز ایران برسه بد اون جنازه برمیگرده... If a mistake is made by Israel and the United States, the Islamic Republic will destroy Tel Aviv and Haifa اسقاطیل غلط زیادی کرده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اروپا: بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای برای برداشتن تحریم‌ها علیه ایران تمرکز می‌کنیماتحادیه اروپا اعلام کرد که بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای ایران به منظور برداشتن تحریم‌های آمریکا تمرکز می کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز لیگ برتر با دروغ به فیفا؛ ورود به استخر آزاد، به ورزشگاه ممنوع
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ آغاز برنامه‌ریزی برای توقف پروژه واکسن «فخرا»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

همکاری برای تأمین صلح و امنیت در خلیج فارس محور مذاکرات وزرای خارجه ایران و قطر«محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر روز گذشته با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان گفتگوی تلفنی داشت. ازکی تاحالا قطر شده مسئول صلح درکشورها...😏
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »