اسرائیل تخریب خانه‌های فلسطینیان را در شرق اورشلیم آغاز کرد

22/07/2019 10:38:00 ق.ظ

اسرائیل تخریب خانه‌های فلسطینیان را در شرق اورشلیم آغاز کرد

صدای آمریکا

اسرائیل تخریب خانه‌های فلسطینیان را در شرق اورشلیم آغاز کرد

دولت اسرائیل روند تخریب خانه‌های مسکونی فلسطینی‌ها را در محله‌ای در شرق اورشلیم آغاز کرد. به گزارش آسوشیتدپرس، این روند پایانی بر یک درگیری حقوقی یک ساله بر سر ساختمان‌هایی بود که اورشلیم را از کرا

که یک پهپاد ایران بعد از نزدیک شدن به فاصله «بسیار نزدیک» یک ناوچه آمریکایی در حریم هوایی بین المللی در تنگه هرمز سرنگون شده است.یک روز بعد و در عصر جمعه ۲۸ تیرماه٬ پرزیدنت دونالد ترامپ در کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره اینکهآیا او به سناتور رند پال اجازه گفتگو با ظریف را داده است

، گفت: «رند [سناتور رند پاول] از دوستان من است و او از من پرسید که آیا ما می‌توانیم در این زمینه مداخله کنیم. پاسخ آری است! و اگر سایر سناتورها نیز از من درخواست مداخله کنند، پاسخ من احتمالا مثبت خواهد بود؛ البته بسته به این که فرد درخواست کننده چه کسی باشد. خواهیم دید. اما افراد بسیاری را مامور رسیدگی به این موضوع کرده‌ام.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

وجود اسرائیل انگلی و مفسده در زمین است. hsr عمو ترامپ باید حتماً یه فکری واسه رئیس صدای امریکا که گویا از عوامل جمهوری اسلامی هست بکنه. آقای محترم حواس مردم رو به فلسطین و اسرائیل پرت نکن. اسهال پرست چند روزه که همش داری پست فلسطین و اسرائیل میزاری. رهبر سید علی بهت گفته ما تعارف نداریم در مسئله فلسطین داری خوب پیگیریمیکنی

اسرائیل خانه فلسطینی ها را نو سازی می کند چون تا چند سال دیگر فلسطینی ها در اینجا زندگی خواهند کرد به زودی شاهد خراب شدن خانه هایتان هستیم زنده باد اسرائیل! پس مرگ بر اسرائیل دمش گرم شورای امنیت و مجامع حقوق بشر چرا ساکتند؟ از اتاق فرمان اشاره میکنن اونا از خودشونه .فتنه_یهود فتح_قدس محو_اسراییل منجی بی غیرت ترین کشور و مردم را در اسرائل میتوان پیدا کرد چون چنگ و دندان برای مردم ناتوان نشان میدهد و این زمان انسانیت را در قعر زمین به تماشا نشسته ایم.......برای امریکا و مزدورانش متاسفم

از اسرائیلیها هم خوشم نمیاد. اصلا از فلسطینها خوشم نمیاد.

با تشکر از مسئولین Imamofpeace تخریب میکند . ولی جاش شهرک با کلیه امکانات می سازه میده بهشون . تو خاک اسرائیل فلسطینی زیاد زندگی میکنند بدون هیچ مشکلی .

لعنت بر فلسطین همه رو خراب کنین ءن سرزمین برای قوم اسرائیل است نه فلسطینیان از خوبی های نداشتتون بگید فقط اسراییل میدونه و آ گاه هست ثوره ثوره حتی النصر گفتن یاسر عرفات دزد برام تداعی شد. به جهنم. به قول رهبر کسخل عنقلاب.ضعیف همیشه له میشود و هیچ حقی ندارد مثل مردم بی دفاع ایران ک هییچ حقی ندارن و گروگان گرفته شدند. گه تو ناموس هر چی فلسطینیه. زنده باد اورشلیم

دلیل اینکه اسرائیل تونسته چند میلیون تروریست رو کنترل کنه ولی اروپا نمیتونه چند هزار تروریست رو کنترل کنه همین حرکات حساب شده ست. سیاست مشت آهنین نه تنها در برابر تروریست ها، بلکه در برابر تمام اعضای خانواده شون مگه کاری دیگه بلده اسرائیل انجام بده چهل وپنجاه سال است که ماهمین خبر را میشنویم فلسطینها آخه چراخانه های خودرا دراورشلیم ساخته انداحمقها

دستش درد نکنه

YouTube

آخرین خبرهای دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | DW | 22.07.2019تخریب میکند . ولی جاش شهرک با کلیه امکانات می سازه میده بهشون . تو خاک اسرائیل فلسطینی زیاد زندگی میکنند بدون هیچ مشکلی .

وضعیت 7 اسیر فلسطینی در زندان‌های اسرائیل وخیم استبه كتف چپ پاپ اعظم واتيكان

رقابت رسواسازی متقابل سیاستمداران در اسرائیلاین روزها مبارزات انتخاباتی در رژیم صهیونیستی با انتشار رسوایی احزاب و شخصیت‌های اسرائیلی به نقطه اوج خود رسیده است.

عکس روز: فوج بالون‌های رنگین | DW | 21.07.2019عکس_روز: فوج بالون‌های رنگین در جشنواره‌ای که هر سال در ۱۹ ژوئیه در ژانگیه در استان گانسو در چین برگزار می‌شود، امسال هم بالون‌های بیشماری به پرواز در آمدند. بالون‌ها باید هرچه بزرگتر و چشمگیرتر باشند و از فرسنگ‌ها دورتر چشم‌ها را خیره کنند.

خبر داد که یک پهپاد ایران بعد از نزدیک شدن به فاصله «بسیار نزدیک» یک ناوچه آمریکایی در حریم هوایی بین المللی در تنگه هرمز سرنگون شده است...سرخط مهم‌ترین خبرهای صبح دوشنبه ۳۱ تیر - در لندن امروز ساعت ۲ بعدازظهر به وقت ایران نشستی اضطراری درباره نفت‌کش توقیف‌شده بریتانیا برگزار خواهد شد.

یک روز بعد و در عصر جمعه ۲۸ تیرماه٬ پرزیدنت دونالد ترامپ در کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا او به سناتور رند پال اجازه گفتگو با ظریف را داده است ، گفت: «رند [سناتور رند پاول] از دوستان من است و او از من پرسید که آیا ما می‌توانیم در این زمینه مداخله کنیم. پاسخ آری است! و اگر سایر سناتورها نیز از من درخواست مداخله کنند، پاسخ من احتمالا مثبت خواهد بود؛ البته بسته به این که فرد درخواست کننده چه کسی باشد. خواهیم دید. اما افراد بسیاری را مامور رسیدگی به این موضوع کرده‌ام.» رئیس جمهوری ایالات متحده افزود: موضوع ایران نتیجه مناسبی خواهد داشت. پلیس مدتی بعد اعلام‌ کرد ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین اطراف میدان فردوسی،"تعقیب و گریز دو سارق موتورسوار"، تیرهای هوایی شلیک کرده‌اند.

آنها دارند ماهیت واقعی‌شان را نشان می‌دهند. ... ایران به دردسر بسیار بزرگی افتاده است. نیروهای بشار اسد با پشتیبانی نیروهای هوایی روس از ماه آوریل تاکنون بارها این مناطق را مورد حمله قرار داده‌اند.

اقتصادشان در حال فروپاشی است. [اقتصادشان] در آستانه سقوط است. [رژیم ایران] تلاش می‌کند تا نیروهایش را به خانه برگرداند، زیرا توان پرداخت دستمزد به آنها را ندارد. اتفاقات بسیار بدی دارد برایشان رقم می‌خورد. حل و فصل این معضل، بسیار ساده است.

اما به همان اندازه نیز برای ما کاری ندارد که وضعیت را برایشان بسیار وخیم‌تر کنیم. همزمان مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده با اشاره به پیشنهاد پرزیدنت ترامپ برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران گفت که امیدوار است که رهبران جمهوری اسلامی و خامنه‌ای از این فرصت استفاده کند. /**/ /**/ /**/ پمپئو: حاکمان ایران، به ویژه آیت‌الله از فرصت مذاکره استفاده کنند آقای پمپئو در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی ای‌دبلیو‌تی‌ان که متن آن روز جمعه ۲۸ تیر ماه منتشر شده، با درست خواندن تصمیم پرزیدنت ترامپ در خروج از برجام به دلیل کاستی‌های فاحش آن در جلوگیری از دستیابی ایران به جنگ‌افزارهای هسته‌ای، جمهوری اسلامی را بزرگترین رژیم حامی تروریسم در جهان خواند و گفت که ایران باید رفتار کردن مانند یک کشور عادی را در پیش بگیرد. وی افزود: «امیدوارم رهبران ایران، به ویژه شخص آیت‌الله، از این فرصت استفاده کرده و آن را به شکل دیپلماتیک حل کنند.» رند پال کیست؟ سناتور مخالف جنگ و معتمد پرزیدنت رندال هاوارد پال که با نام رند پال شناخته می‌شود٬ سناتور جمهوری‌خواه ایالت کنتاکی است.

او فرزند ران پال سیاستمدار باسابقه آمریکایی است که نماینده تگزاس در کنگره آمریکا بود و سه بار برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شد. رند پال هم مانند پدرش پزشک است و مانند او قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر را داشت اما از رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا کنار کشید . این سناتور برجسته جمهوری خواه از منتقدان سرسخت سیاست‌های باراک اوباما٬ رئیس جمهوری سابق آمریکا بود اما درعین حال از مخالفان سرسخت اقدام نظامی آمریکا در سایر کشورها محسوب می‌شود. او از مدافعان سیاست پرزیدنت ترامپ در قبال ایران است و تیر ماه امسال گفت : به پرزیدنت ترامپ بابت مدیریتش در تهدید ایران افتخار می‌کنم. به واقع فقط یک دولتمرد می‌تواند در میان این همه فریاد جنگ طلبی، خودداری نشان دهد.

سناتور پال در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز با اشاره به اعلام آمادگی پرزیدنت ترامپ برای مذاکره بدون پیش‌شرط گفت: من با استراتژی زیر فشار گذاشتن و محدود کردن موافقم و فکر نمی‌کنم اقدام نظامی کارآمد باشد. ولی با این حال فکر می‌کنم برای متقاعد کردن ایران، باید نوعی پیشنهاد آماده کرد. او از معتمدان ریاست جمهوری آمریکاست و در مرداد ماه سال گذشته در جریان سفر به مسکو٬ نامه‌ای از پرزیدنت ترامپ را برای رئیس جمهوری روسیه .