اسرائیل: لازم شود به‌تنهایی علیه ایران اقدام می‌کنیم | DW | 27.12.2021

06/10/1400 10:32 ب.ظ

وزیر خارجه اسرائیل با آغاز دور هشتم مذاکرات وین هشدار داد که اسرائیل آماده است در صورت لزوم به تنهایی علیه ایران اقدام کند. او گفت ایران پول‌های نفت را برای 'حزب‌الله و نیروهای نیابتی و تروریستی' خود می‌خواهد هزینه کند.

وزیر خارجه اسرائیل با آغاز دور هشتم مذاکرات وین هشدار داد که اسرائیل آماده است در صورت لزوم به تنهایی علیه ایران اقدام کند. او گفت ایران پول‌های نفت را برای"حزب‌الله و نیروهای نیابتی و تروریستی" خود می‌خواهد هزینه کند.

وزیر خارجه اسرائیل در پی این سخنان همتای ایرانی خود افزود: «تنها چیزی که آنها به آن اهمیت می‌دهند لغو تحریم‌ها و سرازیر شدن میلیاردها دلار است، برای پیشبرد برنامه هسته‌ای این کشور و کمک به حزب‌الله و شبه‌نظامیان در سوریه و عراق و همه شبکه‌های تروریستی که در جهان ایجاد کرده‌اند.

به گزارش العربیه، وزیر خارجه اسرائیل با بیان اینکه امروز مذاکرات هسته‌ای در وین از سر گرفته می‌شود، افزود: «سیاست خارجی و چالش اصلی اسرائیل جلوگیری از برنامه هسته‌ای ایران است.» لاپید گفت که کشورش در ماه‌های اخیر گفت‌وگوهای گسترده‌ای با همه کشورهای شرکت‌کننده در این مذاکرات داشته است. headtopics.com

لاپید با بیان اینکه ما به وضوح به همه اطلاع داده‌ایم، اسرائیل اجازه نخواهد داد ایران به یک کشور هسته‌ای تبدیل شود، گفت: «اسرائیل از دیپلماسی به عنوان گزینه ارجح در برخورد با ایران حمایت می‌کند. ما با هر توافقی مخالف نیستیم ما با توافق خوب موافقیم، اما با هر توافقی که اجازه نظارت حقیقی بر برنامه هسته‌ای ایران، اموال این کشور و شبکه‌های تروریستی مورد حمایت تهران، ندهد، به شدت مخالفیم.

هیچ بدی کرده نمیتوانی

می خواد هم ایران برنامه هسته ایش رو متوقف کنه هم تحریم ها باقی باشن

اینکه تحریم ها برداشته نشه و ایران فعالیت هسته ای اش را هم ادامه بده هم که نمی خواد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

خب اسرائیل چه می خواهد؟اینکه ایران برنامه هسته ای اش رو کاهش بده و در ازایش تحریم ها برداشته بشه رو که نمی خواد ریدی کاش انقدر گُه نمیخوردید شما اگر جراتشو داری بیا STOOOOOP😄😄😄😄😄 وزیر خارجه اسرائیل غلط کرد! ایران اسلامی بدنبال سلاح هسته ای یا جنگ نیست، اما در صورت تجاوز رژیم جعلی اسرائیل، کاملا آماده است این رژیم جعلی را پودر کند!

از ما انتظار نداشته باش باور کنیم که شما از این قضایا ناراحتی واقعا اگه از حزب الله و جنگهای نیابتی تو منطقه ناراضی بودید،اجازه میدادید نفس بکشن ؟ :)) راستی از شهرکای جولان چه خبر ؟ :))) Do not worry, we have nuclear knowledge, you are nothing, even Moses or Judas can do nothing. There is a moving train and no one can stop it

وزیر خارجه اسرائیل: در صورت لزوم به تنهایی علیه ایران اقدام می‌کنیمیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل، در آستانه ازسرگیری مذاکرات احیای برجام در وین، هشدار داد که در صورت لزوم اسرائیل آماده است به تنهایی علیه ایران اقدام کند. او که اخیرا بر... بیاید منتظر ایم اما موقع برگشت جایی به اسم اسرائیل وجود خارجی نخواهد داشت البته اگه برگردید خوش اومدید منتظریم. رژیم آخوندی می گوید تنها پاک هستی من هستم و اسرائیل تو می خواهی او را تنهایی نابود کنی؟ اسرائیل اشتباه می کنی او می خواهد تو را همیشه نابود کند. فقط مواظب باشید تجربه پاکی خاورمیانه زیاد داشته است، البته پاکستان شرق خاورمیانه است، اما مشکل پاکی هنوز حل نشده است و ادامه دار است😂.

سگ وقتی میترسه فقط واق واق میکنه! بعدمانور نابودی دیمونا هنوزشلوارشون خیسه میان پارس میکنن!همین دیروزرییس ارتش شون از گُه خوردناش اظهارپشیمونی کرد! یکی بهش بگه با۱۴کیلومترعرض فقط بایدبه فکرتهیه لباس شناباشید،این غلطای اضافی تون واسه چیه؟! الله اکبر الله اکبر

خواب تازه اسرائیل برای ایران تعبیر می‌شود؟خواب تازه اسرائیل برای ایران تعبیر می‌شود؟ در آخرین اظهارنظرهای خیال‌پردازنه و زیاده‌گویانه شخصیت‌های بارز رژیم صهیونیستی، فرمانده جدید نیروی هوایی این رژیم ادعا کرد تل‌آویو به طور مشروط ظرفیت انجام عملیات موفق علیه ایران را دارد.

انتظار افزایش سرعت انتشار اُمیکرون در ایران/ضرورت «تعویق امتحانات حضوری» و «دورکاری کارمندان»یک اپیدمیولوژیست: *متاسفانه انتظار داریم سرعت پیشرفت اُمیکرون در کشور بسیار بالا باشد *«تعویق امتحانات حضوری» و «دورکاری کارمندان» ضروری است *از اکنون اقدام شود *واکسیناسیون واکسن نزده‌ها جدی گرفته شود *آمادگی مقابله با شرایط روزهای آتی را داشته باشیم

کرونا در ایران و جهان؛ رکورد بیشترین ابتلای روزانه در فرانسه و لغو هزاران پروازاین بار شیوع کرونا با سویه اومیکرون در جهان اوج گرفته و رکوردهای جدیدی بر جای گذاشته است. کشورها برای مهار این سویه برخی محدودیت‌ها را تشدید کرده‌اند و خواستار واکسیناسیون با دُزهای تقویتی شده‌اند. ایران نیز در این بین محدودیت‌هایی برای مسافرت اعمال کرده است. فرانسه خط مقدم است.

پرداخت آخرین قسط از غرامت عراق به کویت؛ غرامت ایران در مسیر فراموشی

پنجره نقل‌وانتقالات تراکتور باز هم بسته شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimپنجره تراکتور باز هم بسته شد براساس نامه ارسالی از سوی فیفا به دلیل شکایت «عکاشه حمزاوی» بازیکن الجزایری سابق باشگاه تراکتور، پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه بسته شد این خبر چه ارتباطی به آقای مخبر داشت؟ حالا مخبر رییس فیفا است یا سرمربی تراکتور!؟