اسرائیل می‌خواهد رکورددار واکسیناسیون عیله کرونا باشد | DW | 29.12.2020

09/10/1399 06:26 ب.ظ

نتانیاهو از 'ثبت رکورد جهانی واکسیناسیون' کرونا در اسرائيل سخن گفت. روند واکسیناسیون در این کشور بسیار سریع برنامه‌ریزی شده و قرار است تا مارس آینده ۶۰ درصد مردم واکسینه شوند. اسرائیل چگونه این کار را انجام می دهد؟

نتانیاهو از 'ثبت رکورد جهانی واکسیناسیون' کرونا در اسرائيل سخن گفت. روند واکسیناسیون در این کشور بسیار سریع برنامه‌ریزی شده و قرار است تا مارس آینده ۶۰ درصد مردم واکسینه شوند. اسرائیل چگونه این کار را انجام می دهد؟ اسرائیل می‌خواهد رکورددار واکسیناسیون عیله کرونا باشد نتانیاهو از"ثبت رکورد جهانی واکسیناسیون" کرونا در اسرائيل سخن گفت. روند واکسیناسیون در این کشور بسیار سریع برنامه‌ریزی شده و قرار است تا مارس آینده ۶۰ درصد مردم واکسینه شوند.

اسرائیل چگونه این کار را انجام می دهد؟

اولین محموله واکسن فایزر بیون‌تک که با حضور نتانیاهو وارد اسرائيل شد تاگس‌شاو، وبسایت کانال یک تلویزیون آلمان در گزارشی پیرامون روند سریع واکسیناسیون در اسرائیل می‌نویسد که حدود ده روز پیش در بیمارستان ایچیلوف در تل آویو مهمانی برگزار شد. کارکنان بیمارستان با روپوش و ماسک می‌رقصیدند زیرا اولین واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در آنجا انجام شده بود.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید اسرائیل واکسیناسیون را به‌ویژه زودهنگام و سریع آغاز کرد. تقریبا نیم میلیون نفر یعنی حدود پنج درصد مردم اسرائیل تا ابتدای هفته‌ای که در آن هستیم واکسینه شده‌اند. headtopics.com

دیگه 8میلیون نفررکوردداره دوتااستان ما وجمع بزنی ازاسقاطیل بزرگتررکوردبزنه زورمیزنه کمرت رگبرگ نشه برومردمت ازگشنگی بی پولی نجات بده که یکسره دورخانت تظاهرات نکنند. زندگی سگی اسراییلیها

لطفاً این ویدئو رو ببینید..‌ مقایسه ای بین آلمان نازی و جمهوری اسلامی و نتیجه ای هولناک...

ادامه مطلب:
dw_persian »

فلسطينيا هم كه آدم حساب نيستن، نه؟

جهان

اسرائیل می‌خواهد رکورددار واکسیناسیون عیله کرونا باشد

نتانیاهو از"ثبت رکورد جهانی واکسیناسیون" کرونا در اسرائيل سخن گفت. روند واکسیناسیون در این کشور بسیار سریع برنامه‌ریزی شده و قرار است تا مارس آینده ۶۰ درصد مردم واکسینه شوند. اسرائیل چگونه این کار را انجام می دهد؟

اولین محموله واکسن فایزر بیون‌تک که با حضور نتانیاهو وارد اسرائيل شد

تاگس‌شاو، وبسایت کانال یک تلویزیون آلمان در گزارشی پیرامون روند سریع واکسیناسیون در اسرائیل می‌نویسد که حدود ده روز پیش در بیمارستان ایچیلوف در تل آویو مهمانی برگزار شد. کارکنان بیمارستان با روپوش و ماسک می‌رقصیدند زیرا اولین واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در آنجا انجام شده بود.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

اسرائیل واکسیناسیون را به‌ویژه زودهنگام و سریع آغاز کرد. تقریبا نیم میلیون نفر یعنی حدود پنج درصد مردم اسرائیل تا ابتدای هفته‌ای که در آن هستیم واکسینه شده‌اند.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل قول داد به زودی ۱۵۰ هزار نفر در روز واکسینه ‌شوند. رقمی به مراتب بالاتر از آنچه در برنامه فعلی دولت آلمان است، البته با در نظر گرفتن این واقعیت که جمعیت آلمان نه برابر اسرائیل است.

نتانیاهو می‌گوید هدفش رسیدن به یک رکورد جهانی در واکسیناسیون است و طی یک ماه همه شهروندان بالای ۶۰ سال و پرسنل پزشکی واکسینه خواهند شد.

نتانیاهو گفت: «اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم ، پس از ۳۰ روز دیگر میتوانیم ویروس را پشت سر بگذاریم، اقتصاد را از قرنطینه خارج کنیم و کارهایی را انجام دهیم که هیچ کشور دیگری نمیتواند انجام دهد.»

قرنطینه