اسرائیل: توافق «بد» با ایران منطقه را به سوی جنگ سوق می‌دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل: توافق «بد» با ایران منطقه را به سوی جنگ سوق می‌دهد العربيه_فارسى

کوهن افزود: «هواپیماهای جنگی ما توان رسیدن به ایران را دارند. توافق بد با ایران می‌تواند منطقه را به جنگ بکشد. به ایران اجازه دسترسی به سلاح هسته‌ای و بی‌ثبات کردن منطقه را نمی‌دهیم.».وزیر اطلاعات اسرائیل همچنین گفت: «قدرت‌های جهانی علاوه بر منع ایران از غنی‌سازی اورانیوم و تولید موشک‌های بالستیک، باید از تأمین مالی گروه‌های شبه‌نظامی توسط تهران جلوگیری کنند».

آردان گفت که کشورش با آمریکا درباره تحریم‌هایی که واشینگتن قصد برداشتن آنها از روی تهران را دارد، اختلاف نظر دارد و به گفته او بازگشتن به توافق هسته‌ای «بد» یک «اشتباه» است.با این حال، خبرنگار «العربیه» هم از محل برگزاری نشست وین گزارش کرد طرف‌های اروپایی و آمریکایی به دلیل وجود اختلاف نظرهای گسترده، اظهار نظرهای مثبتی درباره گفتگوهای وین مطرح نمی‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر اطلاعات اسرائیل: توافق بد با ایران منجر به جنگ در منطقه می‌شودوزیر اطلاعات اسرائیل: توافق بد با ایران منجر به جنگ در منطقه می‌شود الی کوهن، وزیر اطلاعات اسرائیل می گوید توافق بد اتمی با جمهوری اسلامی ایران، منطقه را به سمت جنگ و درگیری نظامی می کشاند. بیشتر بخوانید: بزنید دیگه چی شد پس با برجام یا بدون برجام جایی برای شما اسرائیلیها نیست صبر اسرائیل ب پایتختی اورشلیم اَبَدی نیست. حزب دموکرات و بایدن اشتباه کنند عواقب آن را خواهند دید. از ما گفتن 🤚🚶‍♂️
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سناتور دموکرات: هرگونه توافق با ایران طی 5 روز به کنگره گزارش شودبر اساس اصلاحیه‌ پیشنهادی، باب مندز، سناتور دموکرات، از وزارت خارجه آمریکا خواسته که پس از تایید مذاکرات در وین یا نتیجه‌گیری در مورد هرگونه توافق هشتگ خاک برسرت بایدن را جهانی کنید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی کنگره از پایان مهلت سه‌ماهه آژانس قبل از دستیابی به توافق جدید با ایرانجمهوری‌خواهان کنگره از وزیر امورخارجه آمریکا خواستند راهبرد خود برای اطمینان از شفافیت هسته‌ای ایران در جریان مذاکرات اتمی را به کنگره ارائه کند. به گزارش کنگره رو دعوت به خویشتنداری می کنیم .. جمهوری اسلامی هم محکوم می کنیم ! 🙂 نگفتم بهانه بعدی میشه حقوق بشر؟این واژه حقوق بشر بزرگترین خدمت رو به غرب کرده.به اسم حقوق بشر چه جنایتها و کشتارها ، غارتها و فروش سلاح هایی که نکرده !!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شرکت آلمانی در توافق با وزارت دادگستری آمریکا به نقض تحریم های ایران اعتراف کرد🔺شرکت آلمانی در توافق با وزارت دادگستری آمریکا به نقض تحریم های ایران اعتراف کرد ▪️شرکت «اس‌آپ» اولین شرکتی است که از یک برنامه تخفیف مجازات و ارفاق وزارت دادگستری آمریکا برخوردار می‌شود آلمانیها از اول انقلاب همیشه مشغول ساخت و پاخت با آخوندا بودن اینقدر تو معاملاتشون تو پاچه ایرانیا کردن دولا پهنا همه چیرو حساب کردن که خودشون جلو جلو اومدن گفتن ما خودمون هشت ملیون میدیم بیخیال ما بشید 😭
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آسوشیتدپرس: افزایش تلاش‌های گسترده دیپلماتیک نشان می‌دهد توافق با ایران نزدیک‌ استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »