اسرائیل بار دیگر آب سدها را روانه اراضی کشاورزی نوار غزه کرد

01/12/1399 09:23 ق.ظ

اسراییل برای دومین بار در یک ماه دریچه چندین سد را به روی زمین‌های کشاورزی فلسطینیان در نوار غزه گشود. - خبرگزاری آناتولی

اسراییل برای دومین بار در یک ماه دریچه چندین سد را به روی زمین‌های کشاورزی فلسطینیان در نوار غزه گشود. - خبرگزاری آناتولی وزارت کشاورزی فلسطین شامگاه پنجشنبه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اسرائیل کانال‌های متصل به سدها را به سمت منطقه شجاعیه در مرز شرقی نوار غزه گشود.

براساس این گزارش در نتیجه اقدام مذکور، بیش از 500 هکتار از زمین‌های کشاورزی منطقه دچار آبگرفتگی و خسارت محصولات شده است.

عارف شمالی، یکی از کشاورزان فلسطینی که اراضی کشاورزی‌اش دچار آبگرفتگی شده، به خبرنگار آناتولی گفت: تمام 33 هکتار زمینم زیرآب رفته است. بیش از 15 هزار دلار ضرر کرده‌ام. وزارت کشاورزی فلسطین همچنین 15 ژانویه اعلام كرده بود که اسرائیل برای سومین بار در دو هفته اخیر با گشودن دریچه سدها موجب آبگرفتگی اراضی كشاورزی در شرق نوار غزه شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یحیی سنوار بار دیگر به‌عنوان رئیس حماس در نوار غزه انتخاب شدیحیی سنوار پس از آنکه در اتهام قتل دو اسرائیلی مجرم شناخته شد، بیش از ۲۰ سال در اسرائیل زندانی بود و در سال ۲۰۱۱ در تبادل زندانیان آزاد شد. وی در فوریه ۲۰۱۷ در راس جنبش حماس در نوار غزه قرار گرفت.

اسرائیل اهدافی در نوار غزه را بمباران کرد - BBC News فارسیاسرائیل می‌گوید در پاسخ به شلیک راکت از غزه به جنوب اسرائیل، مناطقی از غزه را بمباران کرده است. ارتش اسرائیل گفته است یک مرکز آموزشی، یک مرکز نظامی و مرکز ساخت بتون که متعلق به حماس بوده را بمباران کرده است.

توییتر بار دیگر صدها حساب کاربری که از ایران اداره می‌شدند را مسدود کردشبکه رسانه‌ای توییتر روز چهارشنبه 24 فوریه اعلام کرد، این شرکت همچنان حساب‌های مشکوک که سیاست‌هایش

گروه بی‌تی‌اس بار دیگر در کارزار «خودم را دوست دارم» با یونیسف همکاری می‌کندگروه کره‌ای بی‌تی‌اس در ویدئویی اعلام کرد که بار دیگر در کارزار «خودم را دوست دارم» با یونیسف همکاری می‌کند تا به پایان دادن خشونت، غفلت علیه کودکان و نوجوانان و ارتقای عزت نفس و رفاه آن‌ها کمک کند. یونیسف😂فاتحه فرهنگ و بطور بین الملل باید خوند دیگه الفاااااتحه

نماینده پارلمان اروپا:‌ عدم بازگشت کودکان اعضای داعش به اروپا‌ آنها را تروریست بار می آوردساسکیا بریکمون نماینده بلژیکی پارلمان اروپا در سال های اخیر تلاش کرده است تا کودکان اعضای داعش گرفتاردر کمپ های عراق و سوریه بتوانند نهایتا به کشورهای اروپایی بازگردند. بلژیک بتازگی با این درخواست موافقت کرده است. گفتگوی یورونیوز با بریکمون را بخوانید. اینقدر وهابیت را در اروپا رواج دادید، می گم دیوانه اید مگر بله این نمانیده اروپا حتما زن و بچه‌هاش محافظ دارند باز‌گشت اینا به جامعه اروپا باعث خطر برای مردم عادی هست آنها کسانی هستند که با ماشین سرعت بالا درپیادهروها رانندگی می‌کنند و باعث کشتن مردم بیگناه میشن همین مادر‌های داعش به بچه‌اش میگه که این جامعه اروپا بود پدر تو را کشتن GhadakpourN 👍👍👍

اسراییل برای دومین بار در یک ماه دریچه چندین سد را به روی زمین‌های کشاورزی فلسطینیان در نوار غزه گشود.غزه/ خبرگزاری آناتولی

وزارت کشاورزی فلسطین شامگاه پنجشنبه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اسرائیل کانال‌های متصل به سدها را به سمت منطقه شجاعیه در مرز شرقی نوار غزه گشود.

براساس این گزارش در نتیجه اقدام مذکور، بیش از 500 هکتار از زمین‌های کشاورزی منطقه دچار آبگرفتگی و خسارت محصولات شده است.

عارف شمالی، یکی از کشاورزان فلسطینی که اراضی کشاورزی‌اش دچار آبگرفتگی شده، به خبرنگار آناتولی گفت: تمام 33 هکتار زمینم زیرآب رفته است. بیش از 15 هزار دلار ضرر کرده‌ام.

وزارت کشاورزی فلسطین همچنین 15 ژانویه اعلام كرده بود که اسرائیل برای سومین بار در دو هفته اخیر با گشودن دریچه سدها موجب آبگرفتگی اراضی كشاورزی در شرق نوار غزه شده است.

اسرائیل 5 و 11 ژانویه نیز با این اقدام باعث آبگرفتگی صدها هکتار زمین کشاوزی و دامداری شده بود. این اقدام غیرمنتظره اسرائیل همواره به اراضی کشاورزی فلسطینیان غزه آسیب وارد کرده است.