اسرائیل حمله سایبری ایران موسوم به «باتلاق شنی» را خنثی کرد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

اسرائیل حمله هکر های حکومت ایران را خنثی کرد. این حمله موسوم به باتلاق_شنی از سوی یک گروه هکری، به نام «مادی‌واتر» (Muddywater) انجام شده بود و هدف آن، تخریب زیرساخت‌های کشور اسرائیل بوده است. گزارش احمد باطبیradiojibi 👇 امنیت_دیجیتال راستی_آزمایی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گفته‌کارشناسان این دو شرکت، عملیات باتلاق شنی نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی دور تازه‌ای از حملات سایبری را با استفاده از شیوه و ابزار جدید علیه اسرائیل آغاز کرده است.) فاش نشده است اما روش و عملکرد این گروه، مشابه حملات تابستان سال جاری به برخی کشورها در خاورمیانه و آفریقای جنوبی بوده که حمله به تاسیسات سازمان آب اسرائیل نیز از جمله ‌آن‌ها است.

هم‌چنین حمله سال ۲۰۱۲ این گروه به تاسیسات «آرامکو» در عربستان سعودی، موسوم به «شمون»، شباهت فراوانی به عملیات باتلاق شنی دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

radiojibi هکرهای Charming kittens, Prod boys, Muddy water و .... بهتره برگردن به همون شرط بندی و پانزی و خالی کردن حساب مردم.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله سایبری به المپیک۲۰۲۰ توکیو؛ روس‌ها متهم شده‌اند - BBC News فارسیبریتانیا روسیه را متهم کرده که با حمله سایبری قصد داشته برنامه ریزی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را مختل کند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی ارتش اسرائیل به غزهجنگنده ها و پهپادهای نظامی اسرائیل زمین‌های کشاورزی در نوار غزه را هدف حمله موشکی قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یمن حمله به یک کارمند هلال احمر ترکیه در عدن را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: مخالفان پیشرفت اسلام در جهان به دین ما حمله می‌کنندتو که جهادی سلفی و‌تروریسیتی را در خاک آموزش ترور و تروریستی یاد و آموزش می دهی تو هستی که به لبیبی تروریست اعزام می کنی تو هستی به تروریست ها درترکیه جلو مکان حقوق ماهیانه پرداخت می کنی تو هستی که دست بوس طلبان رفتی تو هستی که در جهان رجب ترورمعروف هستی زر زیادی نزن تروریست رجب بوشدا بو ایسلامی سنی الله(بیزه بوندان بیر چوخ چیخماز)
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله پلیس هنگ‌کنگ به نشریه یک فعال رسانه‌ای زندانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گسترده‌ترین حمله به آثار هنری آلمان پس از جنگ جهانی دوم | DW | 21.10.2020در روز اتحاد دو آلمان مجموعه موزه‌های جزیره موزه‌ها در برلین مورد یک اقدام خرابکارانه قرار گرفته است. ۷۰ اثر نفیس هنری با یک مایع روغنی لکه‌دار و تخریب شده‌اند. دوربین مداربسته موزه کجا بود؟ Nazi Germany ❤❤❤❤❤❤❤
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »