اسرائیل دو نماینده سابق پارلمان فلسطین را بازداشت کرد

05/05/1399 09:11 ب.ظ

نظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی دو نماینده سابق پارلمان فلسطین را بازداشت کردند.

نظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی دو نماینده سابق پارلمان فلسطین را بازداشت کردند. این در حالی است که نظامیان اسرائیل روز پنج‌شنبه گذشته نیز نزار رمضان نماینده در پارلمان فلسطین و یکی از رهبران جنبش حماس را در الخلیل بازداشت کردند.

این در حالی است که نظامیان اسرائیل روز پنج‌شنبه گذشته نیز نزار رمضان نماینده در پارلمان فلسطین و یکی از رهبران جنبش حماس را در الخلیل بازداشت کردند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

اسرائیل دو نماینده سابق پارلمان فلسطین را بازداشت کردنظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی 2 نماینده سابق پارلمان فلسطین را بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

شکست ناباورانه وفایی در اسنوکر قهرمانی جهان/ حذف هر دو نماینده ایرانحسین وفایی اسنوکرباز ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان درحالی که از حریفش پیش بود، شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

داعش در روستایی در عراق کدخدا و دو فرزندش را کشت

ترکیه دو تبعه چک متهم به همکاری با کردها را آزاد کرددولت چک از ابتدا گفته بود که آنها هیچ ارتباطی با تروریسم ندارند و در نظر داشتند یک بیمارستان صحرایی برای کردها در سوریه بسازند.

مخاطبان آنلاین بی‌بی‌سی فارسی بیش از دو و نیم برابر شدندبر اساس ارزیابی‌های سالانه بی‌بی‌سی، شمار مخاطبان بخش فارسی که مطالب و گزارش‌ها را روی سایت یا شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، با بیش از چهار میلیون افزایش، به طور متوسط به شش میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در هفته رسیده است.

از آقای گلی دو ستاره تا کسوف لژیونرهای فوتبال ایران