اسرائیل: بازسازی غزه به موضوع تبادل زندانیان مرتبط است

28/09/1400 09:24:00 ب.ظ

اسرائیل: بازسازی غزه به موضوع تبادل زندانیان مرتبط است العربيه_فارسى

یک هیئت امنیتی مصری با مقامات اسرائیلی درباره بازسازی غزه ‌و موضوع تبادل زندانیان گفت‌وگو کرد.منابع العربیه یک‌شنبه 19 دسامبر گزارش دادند که اسرائیل آخرین به روزرسانی: 19 دسامبر ,2021: 10:18 شب GST Share آدرس کپی شد یک هیئت امنیتی مصری با مقامات اسرائیلی درباره بازسازی غزه ‌و موضوع تبادل زندانیان گفت‌وگو کرد.

منابع العربیه یک‌شنبه 19 دسامبر گزارش دادند که اسرائیل بازسازی مجدد غزه را به موضوع تبادل زندانیان مرتبط کرده و همچنین نسبت به برخی خواسته‌های حماس نیز ملاحظاتی به هیئت مصری ارائه داده است.

Advertisement هیئت مصری با هدف بازسازی غزه در چارچوب ابتکار عمل قاهره امروز وارد غزه شد. قرار است این هیئت بر فعالیت شرکت‌های مصری فعال در بازسازی غزه نظارت کند. مرحله دوم‌ طرح بازسازی غزه با همکاری چندین گروه مهندسی مصری از روز دوشنبه گذشته در غزه آغاز شد. در مرحله اول از این طرح، 85 هزار متر مکعب ضایعات ساختمانی از مناطق مورد نظر برای بازسازی مجدد جابجا شده بود.

مرحله دوم‌ این طرح شامل ساخت 6 پروژه از جمله توسعه ساحل غزه و ساخت سه مجتمع مسکونی در «مدینه الزهراء»، «جبالیا» و «بیت لاهیا» است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

اوکراین بیت‌المقدس(اورشلیم) را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناختاوکراین اعلام کرد که بیت‌المقدس (اورشلیم) را به عنوان «یگانه پایتخت» اسرائیل به رسمیت می‌شناسد و در سال آینده شعبه‌ای از سفارت خود را در این شهر افتتاح خواهد کرد. به کتفم بیت‌المقدس(اورشلیم) یا اورشلیم(بیت‌المقدس)؟! (از نظر تاریخی) خوب شد

حمله سایبری به وب‌سایت‌های اسرائیلیک گروه هکری به نام «شارپ بویز» اعلام کرد که دو وب‌سایت خدمات و محصولات ورزشی اسرائیل را هک کرده و قصد دارد اطلاعات دست‌کم سه میلیون کاربر را به قیمت 300

بازگشت به فئودالیته و خان‌سالاری با طرح الحاقی/ مشکلاتی در بیمه و همسان‌سازی به وجود می‌آید/ اول قانون تجارت و مالیات را اصلاح کنیدنقدی بر تلاش برخی نمایندگان مجلس برای اصلاح قانون کار؛ بازگشت به فئودالیته و خان‌سالاری با طرح الحاقی/ مشکلاتی در بیمه و همسان‌سازی به وجود می‌آید/ اول قانون تجارت و مالیات را اصلاح کنید عندما يحين وقت رحمة الله ، سيستيقظ العالم ويعرفوا أهمية رؤى محمد قاسم. ثم يقول علماء المسلمين: 'انه كان ينبغي لنا أن نصدق قاسم'. تعرف على الحقيقة وأعرف من هو محمد قاسم بن عبد الكريم ؟ وهل هو المهدي كما يقولون ؟

قیمت برنج ایرانی در بازار به ۷۰ هزار تومان رسیدقیمت برنج ایرانی در بازار به ۷۰ هزار تومان رسید مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت برنج در سطح مغازه‌ها به ۷۰ هزار تومان هم رسیده است. خط فقر رو میخواد از بین ببره، همه ملت رو بذاره زیر خط دیگه خط معنا نداره يدعي بعض علماء المسلمين الماليزيين والإندونيسيين أنهم وجدوا الإمام المهدي المنتظر. يقولون إن المهدي قد يكون محمد قاسم ، الذي اشتهر عبر وسائل التواصل الاجتماعي عن أحلامه التي يراها عن قيام الإسلام وباكستان.

رسانه‌های آمریکا: واشنگتن قصد ارسال تجهیزات نظامی به اوکراین را داردبنا به ادعای رسانه‌های آمریکایی، این کشور در پی ارسال تجهیزات نظامی به اوکراین که برای افغانستان اختصاص داده بود، است. - خبرگزاری آناتولی

مذاکرات احیای برجام؛ خوش‌بینی ایران در مقابل تاکید اروپا و آمریکا بر محدود بودن زماندیپلمات‌های اروپایی با ابراز تاسف از وقفه‌ای که به درخواست ایران در مذاکرات ایجاد شده تاکید کردند که زمان برای حصول به یک توافق بسیار محدود است.