اسرائیل از شهروندانش خواست به بحرین و امارات نروند

13/09/1399 11:26 ب.ظ

اسرائیل از شهروندانش خواست به‌دلیل تهدیدهای امنیتی ایران به بحرین و امارات نروند

شورای امنیت ملی نخست وزیری اسرائیل همچنین به شهروندان این کشور برای سفر به آذربایجان، ترکیه، گرجستان،‌ کردستان عراق و آفریقا توصیه‌های امنیتی ارائه داده است. این توصیه در پی تهدید ایران به حمله به اهداف اسرائیلی در پی ترور محسن فخری‌زاده، دانشمند صنعت هسته‌ای و موشکی این کشور صادر شده است. با وجود آنکه ایران اسرائیل را به ایفای نقش در این ترور متهم می‌کند، تل آویو واکنشی به این اتهام نشان نداده است.

اسرائیل با میانجیگری ایالات متحده آمریکا در ماه‌های گذشته با بحرین و امارات عربی متحده توافق صلح امضا کرد. به‌گزارش آسوشیتدپرس، امضای این توافق، موجی از هیجان را در میان شهروندان اسرائیلی برانگیخته و هزاران گردشگر برای سفر به این دو کشور عربی حاشیه جنوبی خلیج فارس در ماه جاری میلادی برنامه‌ریزی کرده اند.

آیا ایران می‌تواند شکست اطلاعاتی در برابر اسرائیل را جبران کند؟ شورای امنیت نخست وزیری اسرائیل شامگاه پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به تهدیدهای اخیر مقام‌های ایرانی و با توجه به سابقه حضور مقام‌های ایرانی در حملات تروریستی در بسیاری از نقاط جهان این نگرانی وجود دارد که ایران به شیوه‌ای مشابه به اهداف اسرائیلی حمله کند.» headtopics.com

به شهروند عادی یک کشور کسی چه کار دارد؟

پس مشخصه اسرائیل یه گهی خورده حالا ریده

رژیم صهیونیستی از این به بعد ارامش را از دست خواهد داد

ادامه مطلب:
euronews_pe »

گزارش‌ها از حرکت زیردریایی اسرائیل به سمت خلیج فارس؛ آیا تل‌آویو به تهران هشدار می‌دهد؟رسانه‌های اسرائیلی که خبر حرکت زیر دریایی ارتش اسرائیل به سمت حلیج فارس را منتشر کرده‌اند هدف از این اقدام را ارسال «پیام هشدارآمیز مستقیم به ایران» ذکر کرده‌اند. آیا شما زیادحرف می زنید؟ بله شما زیاد حرف می زنید شکی نیست کندشون که آمریکا بود غلط میکنه این زیرزیرکی کارکردن مختص ایناست. من نمیدونم اینا چرا اینجورین؟

وزیر دفاع اسرائیل: مسئول نشت نفت که به سواحل آسیب سنگینی زد، اسرائیل نیستوزیر دفاع اسرائیل، گمانه‌زنی‌ها مبنی بر این که این کشور با حمله به یک نفتکش ایرانی به شکل غیرعمد موجب نشت نفت در سواحل خود شده، را رد کرد.

تاکید مجدد آمریکا بر حمایت از امنیت اسرائیل و منع ایران از دستیابی به سلاح اتمیجک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، شامگاه سه شنبه 13 آوریل با دیگر بر تعهد قاطع آمریکا به ترامپ خر رو شناخته بود که اجازهء داشتن شاخ رو بهش نمیداد. اروپا باید مکانیزم ماشه رو فعال کنه. نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.

شلیک بیش از ۱۰۰ راکت به خاک اسرائیل؛ نتانیاهو: حماس از «خط قرمز» عبور کردجنبش مقاومت اسلامی‌ فلسطین، حماس که کنترل نوار غزه را در دست دارد اعلام کرد که این راکت‌ها به تلافی حملات هوایی شامگاه دوشنبه اسرائیل صورت گرفته که به گفته مقامات فلسطینی به کشته شدن دست کم ۲۰ نفر از جمله ۹ کودک منجر شد. جزئیات بیشتر🔽 نه تورو خدا نگو ک ترسیدیم مردک فک کردی اگه داعش تو افغانستان و صدر تو عراق شلوغکاری کنه مردم از قدس غافل میشن؟ نه واللاه الموت لاسرائیل ععسرائیل هرغلطی خواست کرد فقط فلسطین حق دفاع نداره؟ کاش یه روزی یکی واسه همین اروپاییا قلدری کنه

دولت اسرائیل از شهروندانش خواست تا به‌دلیل تهدیدهای امنیتی از جانب ایران به بحرین و امارات عربی متحده سفر نکنند.

این توصیه در پی تهدید ایران به حمله به اهداف اسرائیلی در پی ترور محسن فخری‌زاده، دانشمند صنعت هسته‌ای و موشکی این کشور صادر شده است.

با وجود آنکه ایران اسرائیل را به ایفای نقش در این ترور متهم می‌کند، تل آویو واکنشی به این اتهام نشان نداده است.

اسرائیل با میانجیگری ایالات متحده آمریکا در ماه‌های گذشته با بحرین و امارات عربی متحده توافق صلح امضا کرد.

به‌گزارش آسوشیتدپرس، امضای این توافق، موجی از هیجان را در میان شهروندان اسرائیلی برانگیخته و هزاران گردشگر برای سفر به این دو کشور عربی حاشیه جنوبی خلیج فارس در ماه جاری میلادی برنامه‌ریزی کرده اند.

آیا ایران می‌تواند شکست اطلاعاتی در برابر اسرائیل را جبران کند؟

شورای امنیت نخست وزیری اسرائیل شامگاه پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به تهدیدهای اخیر مقام‌های ایرانی و با توجه به سابقه حضور مقام‌های ایرانی در حملات تروریستی در بسیاری از نقاط جهان این نگرانی وجود دارد که ایران به شیوه‌ای مشابه به اهداف اسرائیلی حمله کند.»

این بیانیه همچنین به شهروندان اسرائیلی برای سفر به آذربایجان، ترکیه، گرجستان،‌ کردستان عراق و آفریقا توصیه‌های امنیتی ارائه داده است.

اسرائیل، ایران و حزب‌الله لبنان را به حملات تروریستی علیه شهروندانش در بلغارستان و أرژانتین متهم می‌کند. از سوی دیگر حزب‌الله لبنان در سال ۲۰۰۰ یک سرهنگ پیشین ارتش اسرائیل را در دبی ربود و به لبنان منتقل کرد. این نظامی اسرائیلی در سال ۲۰۰۴ با گروهی از اسرای حزب‌الله مبادله شد.