اسرائيل: تشخیص عامل شلیک ابوعاقله ممکن نیست

27/03/1401 11:55 ب.ظ

ارتش اسرائیل در واکنش به خبر الجزیره که درباره عامل قتل شیرین ابوعاقله اعلام کرد که تشخیص عامل شلیک وی ممکن نیست. - خبرگزاری آناتولی

ارتش اسرائیل در واکنش به خبر الجزیره که درباره عامل قتل شیرین ابوعاقله اعلام کرد که تشخیص عامل شلیک وی ممکن نیست. - خبرگزاری آناتولی ارتش اسرائیل در واکنش به خبر الجزیره که درباره عامل قتل شیرین ابوعاقله اعلام کرد: «نمی‌توان مشخص کرد که چه کسی به این روزنامه نگار شلیک کرده است و تحقیقات ما در این باره ادامه دارد.

» همچنین در این بیانیه ادعا شده: «رد انجام تحقیقات مشترک و خودداری فلسطینی‌ها از ارسال گلوله‌ای که به ابو عاقله اصابت کرده بود٬ نمادی از اهداف طرف فلسطینی است.»

در این بیانیه آمده است: «رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در این هفته تصمیم گرفت تا تیم تحقیقاتی را برای شفاف‌سازی حادثه ابوعاقله گسترده‌تر کند. به همین منظور، یک مقام ارشد از مسئولان اطلاعاتی با تخصص فنی پیشرفته به این تیم ملحق شده است.»

ادامه مطلب:
aa_persian »

عامل پنچری عمدی آمبولانس در تهران بازداشت شددادستان تهران روز پنج‌شنبه از بازداشت عامل پنچر کردن آمبولانسی خبر داد که با این اقدام خود باعث جان باختن دختربچه دو ساله بیمار در تهران شد. خیلی آن کودک گناه داشت😭😭😭 چه فایده فردا یه وثیقه میزاره میاد بیرون بعد یه جریمه مختصر مختومه شدن پرونده به نظرم پدر کودک باید انتقام خون بچه اش رو بگیره مملکت خرتوخره مشکل با بازداشت یک راننده اتوبوس شرکت واحد حل نمیشه، تازه وقتی میری تو زندگی همان راننده هم می بینی خودش یک زندگی داره با هزار بدبختی و مشکلات، باید ببینید چه بر سر این مردم آوردند که اینجور نسبت به هم کینه دارند و وقتی زورشان به عوامل اصلی بی عدالتی نمیرسه به همدیگرظلم می‌کنند

عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه بیمار تهرانی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شددادستان تهران از دستگیری شخصی که با پنجر کردن چرخ های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران موجب جان باختن کودک دو ساله بیمار شده بود، خبر داد.

عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه بیمار تهرانی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شددادستان تهران: *عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه بیمار تهرانی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد *این متهم که راننده اتوبوس است با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می‌برد خیلی آن کودک گناه داشت ؛؛😭😭😭 خدا لعنتت کنه مرد

سالیوان: اقدامات اخیر ایران سازنده نیستمشاور امنیت ملی کاخ سفید با طرح این ادعا که اقدام ایران در غنی سازی و برداشتن دوربین های آژانس سازنده نخواهد بود، تاکید کرد که اکنون توافقی روی میز است که ایرانی ها می توانند با آن موافقت کنند. این چه خبر زدنیه؟؟😒

«حبس ابد» برای دو عضو ديگر حزب‌الله لبنان به جرم مشارکت در ترور رفیق حریریسه نفر از اعضای گروه حزب‌الله که در این پرونده مجرم شناخته شده و به حبس ابد محکوم شده‌اند، آزاد هستند و محل زندگی یا اختفای آن‌ها مشخص نیست.

سه فلسطینی در درگیری با نیروهای اسرائيلی در جنین کشته شدند | DW | 17.06.2022سه فلسطینی در اردوگاه جنین در کرانه باختری رود اردن به ضرب گلوله نظامیان اسرائيلی کشته شدند. ارتش اسرائيل می‌گوید، سربازانش پس از این که هدف حمله قرار گرفتند با شلیک گلوله به آن پاسخ داده‌اند. تروریستهای فلسطینی باید از بیم برن

ارتش اسرائیل در واکنش به خبر الجزیره که درباره عامل قتل شیرین ابوعاقله اعلام کرد که تشخیص عامل شلیک وی ممکن نیست.قدس/ خبرگزاری آناتولی

ارتش اسرائیل در واکنش به خبر الجزیره که درباره عامل قتل شیرین ابوعاقله اعلام کرد: «نمی‌توان مشخص کرد که چه کسی به این روزنامه نگار شلیک کرده است و تحقیقات ما در این باره ادامه دارد.»

همچنین در این بیانیه ادعا شده: «رد انجام تحقیقات مشترک و خودداری فلسطینی‌ها از ارسال گلوله‌ای که به ابو عاقله اصابت کرده بود٬ نمادی از اهداف طرف فلسطینی است.»

در این بیانیه آمده است: «رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در این هفته تصمیم گرفت تا تیم تحقیقاتی را برای شفاف‌سازی حادثه ابوعاقله گسترده‌تر کند. به همین منظور، یک مقام ارشد از مسئولان اطلاعاتی با تخصص فنی پیشرفته به این تیم ملحق شده است.»

گفتنی است، شیرین ابوعاقله، خبرنگار زن شبکه الجزیره 11 مه امسال حین پوشش خبر یورش نظامیان اسرائیل به اردوگاه جنین در کرانه باختری اشغالی به ضرب گلوله کشته شد.