اسرائیل اعضای جنبش حماس را تهدید کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل اعضای جنبش حماس در کرانه باختری را درباره شرکت در انتخابات فلسطین به حبس تهدید کرده است. - خبرگزاری آناتولی

27.01.2021حاتم ناجی عمرو، یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ساکن شهر الخلیل کرانه باختری در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت که وی به دستگاه اطلاعات اسرائیل در شهرک‌ یهودی‌نشین «گوش عتصیون» واقع در شمال این شهر احضار و در صورت نامزد شدن در انتخابات آتی فلسطین تهدید به زندان شده است

عمرو همچنین با بیان اینکه او را در صورت نامزد شدن در انتخابات چه در لیست احزاب چه عشایر یا به صورت مستقل تهدید به زندان کرده‌اند، گفت: چند تن دیگر از اهالی کرانه باختری نیز احضار و به آنها هشدار داده شده است. از سوی دیگر عمر البرغوثی، یک زندانی سابق از اهالی رام‌الله نیز در این زمینه گفت که دستگاه اطلاعات اسرائیل او را نیز به پایگاه عوفر در غرب این شهر احضار کرده و به او نیز درباره مشارکت در انتخابات هشدار داده است.

گفتنی است برای اولین بار پس از 14 سال در فلسطین تصمیم برگزاری انتخابات گرفته شده بود. محمود عباس، رئیس دولت فلسطین اخیرا دستور برگزاری انتخابات پارلمانی در 22 مه و انتخابات ریاستی در 31 ژوئیه 2021 را صادر کرد. جنبش های حماس و فتح از گروه های اساسی فلسطین بوده و طی چندین سال ها با هم اختلاف دارند. نوار غزه در کنترل حماس و کرانه باختری در کنترل سازمان آزادی‌بخش فلسطین است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پسر اردوغان رفیق ترویست های داعشی

صهیونیست ها برادران اردوغان

بیرقایتان بالا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.