اسرائيل فروش خز طبیعی را ممنوع کرد | DW | 10.06.2021

اسرائیل نخستین کشوری است که فروش خز در صنعت مد را ممنوع کرده است. سازمان‌های مدافع حقوق حیوانات از این اقدام استقبال کرده و آن را 'نقطه‌عطفی تاریخی' نامیده‌اند.

ممنوعیت فروش خز, اسرائيل

11/06/2021 12:00:00 ق.ظ

اسرائیل نخستین کشوری است که فروش خز در صنعت مد را ممنوع کرده است. سازمان‌های مدافع حقوق حیوانات از این اقدام استقبال کرده و آن را 'نقطه‌عطفی تاریخی' نامیده‌اند.

اسرائیل نخستین کشوری است که فروش خز در صنعت مد را ممنوع کرده است. سازمان‌های مدافع حقوق حیوانات از این اقدام استقبال کرده و آن را 'نقطه‌عطفی تاریخی' نامیده‌اند.

البته استفاده از پوست حیوانات برای تحقیقات علمی، امور آموزشی، اهداف مذهبی و سنتی از این ممنوعیت که شش ماه دیگر به اجرا در خواهد آمد مستثنی است.از جمله استثناهای این قانون، استفاده از خز حیوانی در کلاه سنتی یهودیان بسیار مذهبی است. این‌ها از مشتریان اصلی صنعت خز در اسرائيل هستند.

سازمان‌های مدافع حقوق حیوانات مانند سازمان"حیوانات اکنون" و PETA ممنوعیت فروش خز طبیعی را"نقطه‌عطفی تاریخی" نامیده و از آن استقبال کرده‌اند.حیوانات چگونه با سرمای زمستان مقابله می‌کنندپوست کلفتاین نوع سمورها با سردشدن هوا علاوه بر ضخیم‌تر شدن پوست‌، رنگ‌شان نیز از قهوه‌ای به سفید تبدیل می‌شود تا بتوانند به راحتی خود را در برف پنهان کنند.

ادامه مطلب: DW فارسی »

شمار کشته‌های حمله موشکی روسیه به مرکز خرید کرمنچوک به ۱۶ نفر رسید

جامعه جهانی این حمله را محکوم کرده است. شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار است به‌زودی برای بررسی حملات موشکی اخیر روسیه به مناطق مسکونی اوکراین جلسه فوق‌العاده تشکیل دهد. ادامه مطلب >>

. اما پوست انسان را به عنوان جایگزین انتخاب کرد آدمها را پوست بکنید، حیوانات را نه! نقطه عطف تاریخی! اسراییل پیشرو در صنعت گوشت مصنوعی هست برای همین دیگه به پوست حیوانات متکی نخواهد شد. به جاش آدم تیکه می کند. سازمان های حقوق بشری هم قبلش باید حرف از آدم کشی بزنند تا حیوان کشی یعنی بجاش از پوست بچه استفاده میکنه؟

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اسرائیل کودک کشی رو متوقف و ممنوع کنه بهتر نیست ؟ اخه چقدر اسراییله نازه :) ملت مظلوم فلسطين را زنده زنده میخورد. حالا شدن حامی حیوانات!!!

آمریکا همزمان با گزارش فاکس‌نیوز از «سایت‌هسته‌ای سنجریان»:انتخابات ایران مذاکرات را پیچیده کرده استوندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریکا امروز چهارشنبه گفت مذاکرات بین ایران و قدرت‌های جهانی در مورد چگونگی احیای توافق هسته ای ۲۰۱۵ از اواخر هفته از سر گرفته می‌شود.

همتی: قهر با انتخابات فرصت دادن به افرادی است که زنان و جوانان را محدود می‌کنندکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر با انتخابات قهر کنید زمین بازی در اختیار کسانی خواهد بود که محدودیت‌های زیادی برای زنان و جوانان ایجاد خواهند کرد. بله، بله در دروانی که شما بودید قیمت ارز گل و بلبل بود و ریال بالا ترین ارزش خودش رو داشت همتی_دولت_سوم_روحانی راست میگه ولی خودش و طیفش هم چیز جذابی برای مردم ندارند همتی درست می گوید و آرا او نیز رشد چشمگیری داشته است اما ما هنوز دلیل تعلل نخبگان از او را نمی دانیم.

اردوغان: تحولات اخیر بار دیگر چهره تاریک فتو را نشان داده استرئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که تحولات اخیر بار دیگر چهره تاریک گروه تروریستی فتو را نشان داده است. - خبرگزاری آناتولی

فاکس‌نیوز: تصاویر ماهواره‌ای از تاسیسات هسته‌ای ایران نگرانی‌ها را افزیش داده استشبکه تلویزیونی فاکس نیوز در گزارشی اعلام کرد به تصاویر ماهواره‌ای از سایت سنجریان در ایران دست یافته است که تحولاتی «مشکوک» در آن را نشان می‌دهد. حالا هی عکس میندازن دلشوره‌شون بدتر بشه. یه موشک کروز بزنین خلاص. حزب دموکرات و اسلیپی جو تحویل بگیر. اروپایی های ماله کِش همچنین شما. دلار برجامی ب این رژیم برسه هزینه حلال شیعی و جنگ های نیابتی و سرکوب ملت ایران و صدور انقلاب اسلامی ب آمریکا کانادا لندن و تسلیحات سازی خواهد شد. وقتی لندن پاتوق اسلام گراها و تروریستها بشود همین میشه وضع🤚🏻

فاکس‌نیوز: تصاویر ماهواره‌ای جدید از تاسیسات هسته‌ای ایران نگرانی‌ها را افزایش داده استفاکس‌نیوز: تصاویر ماهواره‌ای از تاسیسات هسته‌ای ایران نگرانی‌ها را افزایش داده است شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در گزارشی اعلام کرد به تصاویر ماهواره‌ای از سایت سنجریان در ایران دست یافته است که تحولاتی «مشکوک» در آن را نشان می‌دهد. Shabnam_shj لوکیشنشو بدید دست F35های اسرائیل. جای نگرانی نداره که به شما چه خالم از اینهمه وطن فروشی بهم میخوره هرچی خاله زنک اونورآبی بیشتر میشه من تصمیم میگیرم کنار همین حکومت باشم تا اونور آب یک کلام: به تو چه؟! هر وقت کشور های غربی هسته‌ای رو گذاشتن کنار بیان بگن تا ماهم راجبش فکر کنیم

اسکوچیچ: با وجود فشار روانی زیاد،‌ بحرین را شکست دادیم/ نباید کامبوج را دست کم بگیریماسکوچیچ: *با وجود فشار روانی زیاد،‌ بحرین را شکست دادیم *از بازیکنانم می‌خواهم که بازی با بحرین را فراموش کنند *نباید کامبوج را دست کم بگیریم *به دنبال حداکثر امتیازات هستیم