اسرائیل یک نوجوان فلسطینی را کشت

04/12/1400 12:38:00 ق.ظ

یک نوجوان فلسطینی بر اثر تیراندازی نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری اشغالی جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی

یک نوجوان فلسطینی بر اثر تیراندازی نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری اشغالی جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی 23.02.

2022 رام‌الله/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت فلسطین با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: محمد شهاده نوجوان 14 ساله فلسطینی بر اثر شلیک نیروهای اشغالگر اسرائیل در شهرک الخضر در جنوب بیت‌الحم جان باخت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رقابت منهای متانت | بهناز شیربانی

این روزها کمتر فردی را می‌توان پیدا کرد که مخاطب پلتفرم‌های ایرانی نباشد. چند سالی است از ایجاد پلتفرم‌های داخلی می‌گذرد و سال‌ها پیش کمتر کسی متوجه ظرفیت‌های این بخش بود و ابعاد ساختاری پلتفرم‌ها به‌مرور آن‌قدر وسعت پیدا کرد تا به رقیبی جدی برای رسانه ملی بدل شد. اما شاید حدس‌زدن این موضوع که زمانی این مدیوم مخاطب گسترده‌ای پیدا کند کمی عجیب به نظر می‌رسید. آغاز ساخت‌وساز در پلتفرم‌های داخلی با آزمون و خطاهایی همراه بود و بسیاری بر این باور بودند که عدم آگاهی از فضای فرهنگی و سرمایه‌گذاری صرف روی چهره‌های مشهور و البته نبود آشنایی کافی با ساخت سریال برای طیف گسترده‌ای از مردم، پاشنه آشیل این بسترهای اینترنتی محسوب می‌شد؛ نقصی که به‌مرور مرتفع شد و شبکه نمایش خانگی بیش از هر چیز به دلیل نیاز جامعه به تکنولوژی روز و پاسخ به انحصار سریال‌سازی در تلویزیون به مسیرش ادامه داد. اما کشمکش‌های شبکه نمایش خانگی و صداوسیما تنها به جدال دو سال اخیر ختم نمی‌شود. می‌توان ریشه این اختلاف را در زمانی جست‌وجو کرد که بسیاری متوجه این واقعیت شدند که با قدرت‌گرفتن شبکه نمایش خانگی، مدیریت افکار عمومی از دستشان خارج شده و حالا زمانی است که باید وارد صحنه شوند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هولوکاست در فلسطین اشغالی ؟ صابون_یهودی

اسرائیل می‌گوید یک سامانه پدافند هوایی دریایی را با موفقیت آزمایش کرده استوزیر دفاع اسرائیل گفت که این سامانه دریایی برای مقابله با نیروهای نیابتی ایران در منطقه به کار خواهد رفت و به اسرائیل «آزادی عمل حیاتی» خواهد داد.

روزنامه‌نگاران ایران در برابر یک آزمایش تاریخی تازه | DW | 22.02.2022سه عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران از سوی نهادهای امنیتی از انجام مسئولیت خود منع شده‌اند. این اقدام غیرقانونی، جنبش اعتراضی تازه‌ای را در میان روزنامه‌نگاران ایران برانگیخته است.

بحران اوکراین؛ دومین تماس تلفنی مکرون و پوتین طی یک روزکاخ الیزه اعلام کرد که امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، شامگاه یکشنبه برای دومین بار طی یک روز با هم گفت‌وگو کردند.

گزارش تصویری؛ آتش‌سوزی بی‌سابقه در یک مجتمع مسکونی در شهر اسن آلمان | DW | 21.02.2022بامداد دوشنبه ۲۱ فوریه، یک مجتمع مسکونی چند طبقه با ۱۲۸ سکنه، در شهر اسن آلمان آتش گرفت. به دلیل طوفان آنتونیا آتش با سرعتی بی‌سابقه تمام ساختمان را در بر گرفت. با وجود دامنه گسترده حریق، حادثه تلفات جانی نداشت.

دو سرباز و یک غیرنظامی اوکراین در دونباس کشته شدندبر اثر تیراندازی جدایی‌طلبان در منطقه دونباس در شرق اوکراین 2 سرباز و یک غیرنظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی بایدن بازیچه سیاستهای فاشیستی لردهای انگلستان شده فریب خورد از افغانستان فرار کرد و اکنون انگلستان با سیاستهای ناامن کردن جهان قصد دارد گشتار بالکان را اینبار در اوکراین و اروپا و خاورمیانه راهندازی و تکرار کند و جهان را با جنگهای ویرانگر وبرو و بیش از پیش نا امن کند

چگونه تیک‌تاک باعث شهرت جهانی یک سبک موسیقی شد؟سبک فونک که با تیک‌تاک به شهرت رسید، با ضرباهنگی حماسی تأثیر بسیاری بر کاربران شبکه‌های اجتماعی گذاشته است. این سبک در سال ۲۰۱۲ از ترکیب موسیقی الکترونیک و هیپ‌هاپ به وجود آمد. فونک منظورتون همون funk هستش؟