اسرائیل از توئیتر خواست حساب کاربری خامنه‌ای را به خاطر انتشار پیام‌های یهودستیزانه و ترویج نسل‌کشی مسدود کند

06/03/1399 03:26:00 ب.ظ

اسرائیل از توئیتر خواست حساب کاربری خامنه‌ای را به خاطر انتشار پیام‌های یهودستیزانه و ترویج نسل‌کشی مسدود کند بنابر گزارش در این نامه به نمونه‌هایی اشاره شده است که در آنها خامنه‌ای خواستار ریشه‌کن شدن و نابودی اسرائیل شده است.

در پی اظهارات ضداسرائیلی خامنه‌ای، اسرائیل از توئیتر خواست که حساب کاربری رهبر جمهوری اسلامی را فورا مسدود کند. به گزارش تایمز اسرائیل، اریت فارکاش-هاکوهن، وزیر امور استراتژیک اسرائیل، در نامه‌ای به مشاهده نظرات چاپ در پی اظهارات ضداسرائیلی خامنه‌ای، اسرائیل از توئیتر خواست که حساب کاربری رهبر جمهوری اسلامی را فورا مسدود کند.

به گزارش تایمز اسرائیل، اریت فارکاش-هاکوهن، وزیر امور استراتژیک اسرائیل، در نامه‌ای به جک دورسی، مدیرعامل توئیتر، خواستار «تعلیق فوری» حساب علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، به دلیل اقدام او در درج پیام‌های «یهودستیزانه و مروج نسل‌کشی» شده است.

خانم فارکاش-هاکوهن در توئیتر خود خبر این نامه را منتشر کرده است. بنابر این گزارش در این نامه به نمونه‌هایی اشاره شده است که در آنها خامنه‌ای خواستار ریشه‌کن شدن و نابودی اسرائیل شده است. هفته گذشته حساب کاربری علی خامنه‌ای، پوستری را از سایت خامنه‌ای منتشر کرده بود که درباره مناقشه اسرائیل و فلسیطینی‌ها از عبارت «راه‌حل نهایی» (به انگلیسی: final solution) استفاده کرد. این عبارتی است که در دوران هیتلر توسط نازی‌ها برای کشتار جمعی سیستماتیک یهودیان استفاده شده بود.

پس از آن مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده ، نیز در پیامی در توئیتر ضمن بازنشر توئیت خامنه‌ای، آن را «اظهارات یهودستیزانه نفرت‌انگیز و انزجارآور» خواند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اسرائیل گوه خورد با خامه 😊 کمک به مظلوم در مقابل ظالم یعنی رژیم صهیونیستی اشغالگر یهود ستیزی نیست بلکه دفاع از مظلوم است و این برای مسلمانان وظیفه شرعی است که هر جا مظلومی را ببیند از دفاع کند. لعنت به خامنه‌ای و تماميت نظام كثيف جمهوري_اسلامي ! اميدوارم اونقدر عمر بكنه كه ي روزي دادگاهي بشه و با فلاكت مثل يه موجود بي توان محاكمه و تا آخر عمرش تو انفرادي در شرايط خيلي بد بمونه ! امثال مثل اين موجودات دو پاي انسان نما، بايد آرزوي ي مرگ آرام به دلشون بمونه .

عالی میشه ولا یهودی در روی زمین نباشد تا طفل تازه به دنیا آمده در کشورم به رگبار بسته نشود نه نه من غریبم بازی جدید اسرائیل...!!! بله، آفرین اسرائیل، حرف ها و مطالب نژادپرستانه آزادی بیان را نقض می‌کند و باید مسدود شود، پس بهتر است توئیتر و اینستاگرام را بیشتر فشار بیاورید factnameh KayhanLondon shahinnajafi80 USAdarFarsi USTreasury CENTCOMFarsi IranIntlbrk israelipm_farsi IsraelPersian IDFFarsi

اسرائیل چه بفهمید چه نفهمید ۲۵ سال آینده را نخواهد دید بنازم آزادی بیانتون را که همیشه با دروغ پراکنی و تهمت خواهان منع شنیدن صدای آزادی خواهی و عدالت طلبی بزرگترین دشمن ظلم در دنیا هستید اگر صفحات رهبر عزیزتر از جانم را هم ببندید اینقدر سرباز در فضای مجازی داریم که باز صدای ایشان را به همه دنیا برسانیم

منم خواستار ریشه کن شدن اسرائیل هستم زحمت اکانت من رو هم بکشید اگر قرار باشد توئیتر به خاطر تقبیه جنایات و اشغالگری رژیم جنایتکار صهیونیستی و آرزو برای از میان رفتن رژیم جعلی اسرائیل حسابی را ببندد بایستی حساب خیل عظیمی از کاربران خود در جهان را که همین آرزو را دارند ببندد.😂 Down with zionist

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از مرز 350 هزار نفر گذشت

قوم ترسو. همیشه از رویارویی تو همه عرصه ها هراس دارند. صورت مسئله رو پاک میکنند. زندگی_سگی_اسرائیلیها covid1948 نخیر اشتباه خوندید‼️ علیه صهیونیست نه بر علیه یهودیت‼️ خر خودتی ‼️ خوبه خامنه ای تاکید کرد ما با اسراییل مشکل داریم نه یهودیها. حالا بزور بگو یهودستیزانه اسرائیل گه خرد ! والا اینجوری که نشد مثه خاله زنکا هی چوقولی میکنه همرو ببندن

بی خایه های ترسو همه یکصدا از تویتتر بخواهیم که حساب علی خامنه ای رهبر بیت جماران، و نه رهبر ایران را ببندد، تا از ترور و نفاق و تهدید جلو گیری شود. حد اقل در فضای مجازی، در حوزه میدانی و عمل حرفی برای گفتن ندارند و از اقتدار ایران در منطقه خشمگین هستند،باید یه طوری عُقده هاشونو خالی کنند ایران_مقتدر💪🇮🇷💪🇮🇷

اسراییل اینقدر بزدل و ترسوعه که حتی از دیدن توییتهای رهبر ایران میترسه، یکی نیست به اسراییل بگه تو از حرف میترسی خدا بدادت برسه روزی که عصبانیشون کنی و ایران بخاد از حرف به عمل برسه، بعید میدونم حتی اسمی از اسراییل تو خاورمیانه تا قرنها بعدش بیان بشه. اسرائیل خودش نفرت پراکنی میکند ، مردم فلسطین را سلاخی میکند ، آنهارا از خانه هایشان بیرون میکند به زن و کودک و پیر رحم نمیکند ، توئیتر اول باید حساب شمارا مسدود کند ......

سعادتمند: پرداختی استقلال به دیاباته بیشتر از تعهدات بوده استتهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن اشاره به پرداخت مطالبات شیخ دیاباته گفت: (لئوناردو) پادوانی میهمان ما است؛ از او دعوت کردیم پس از تعدیل شرایط مرتبط با کرونا به ایران بیاید؛ همچنین از فیفا درخواست کردیم تا ۱۰۰ هزار دلار را از محل درآمد فیفا به وی پرداخت کنیم.

حتما باید توقیف شود Right now اسرائیل غلط کرده همچین حرفی زده . اسرائیل بنا به فرموده ی حضرت عشق تا ۲۰ سال دیگر نابود میشود و حامیان اون مثل آمریکا هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

شمار مبتلایان به کرونا در بلژیک از 57 هزار نفر فراتر رفت

کنایه آمازون به ادعای مالیاتی جو بایدن: «سناتور بی‌خبر از قانون»شرکت آمازون در صفحه رسمی توییتر خود به جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که غول فناوری اطلاعات جهان را به عدم پرداخت مالیات کافی براساس میزان سودآوری آن متهم کرده بود، تاخت. این مرتیکه بزوسم که کم رو نداره. کل نورت آمریکارو استثمارکرده تازه تکسم نمیخواد بده.

سازمان جهانی بهداشت استفاده از داروی هیدروکسی کلروکین را به تعویق انداخت

آیا همسرم می‌تواند از طریق کنسولگری ایران من را ممنوع‌الخروج و وادار به طلاق کند؟