اسرائیل در آستانۀ امضای توافق با یونان و قبرس، پمپاژ گاز در مدیترانه را آغاز کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

اسرائیل در آستانۀ امضای توافقی جدید با یونان و قبرس، پمپاژ گاز در مدیترانه را آغاز کرد بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اسرائیل روز سه‌شنبه و تنها چند روز قبل از امضای توافقی مهم با یونان و قبرس در موضوع ساخت خطوط لولۀ انتقال گاز طبیعی، پمپاژ اولیۀ گاز از یکی از میدان‌های دریای مدیترانه به دکل ساحلی خود را آغاز کرد.

تمرکز اسرائیل بر موضوع بهره برداری از منابع گازیِ پرسود و تازه کشف شدۀ خود، طی یک دهۀ گذشته با انتقادات بسیاری از مدافان محیط زیست در داخل این کشور روبرو بوده است. به گفتۀ آنها تمرکز بیش از حد تل‌آویو بر بهره برداری از سوخت‌های فسیلی، آنها را از سرمایه‌گذاری روی منابع تجدیدپذیر دور کرده است. ساکنان مناطق ساحلی اسرائیل تا کنون بارها در اعتراض به فعالیت‌های دولت در استخراج انرژی‌های تجدیدناپذیر دست به اعتراض زده‌اند و در واکنش، این دو شرکت به همراه دولت اسرائیل همواره اصرار داشته‌اند که تمام تدابیر امنیتی را برای حفظ سلامت محیط زیست منطقه به اجرا گذاشته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یونیسف: ثبت بیش از ۱۷۰ هزار نقض فاحش حمایت از حقوق کودکان در ۱۰ سالنقض فاحش کنوانسیون حمایت از کودکان شامل مواردی همچون کشتن و نقص عضو کودکان، استفاده از کودکان در درگیری‌های نظامی توسط گروههای مسلح، خشونت جنسی علیه کودکان، حمله به مدارس و بیمارستانها، ربودن کودکان و ممانعت از رسیدن کمک‌های انسان‌دوستانه به آن‌ها می‌شود. سالانه ۲۰۰ هزار کودک در انگلیس سقط می شوند به اسم آزادی زنان. جمع کنین این دکون دستگاههای حقوق بشریتونو.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناآرامی در مقابل سفارت آمریکا در بغداد؛ رسانه‌ها از حمله معترضان به ساختمان سفارت خبر می‌دهندصدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع حشد الشعبی در مقابل سفارت این کشور در بغداد، پایتخت عراق تجمع کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا می‌توانم در ایران از باند قاچاق‌بری که برادرم را در یونان رها کرده شکایت کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قرارداد انتقال گاز طبیعی روسیه از طریق اوکراین تمدید شدرئیس «گازپروم» روسیه از توافق مسکو و کیف بر سر تمدید قرارداد انتقال گاز طبیعی روس از خاک اوکراین به اروپا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی پوتین و زلنسکی در مورد ترانزیت گاز طبیعی و تبادل اسراروسای جمهور روسیه و اوکراین در خصوص توافق ترانزیت گاز طبیعی روس به اروپا و همچنین تبادل اسرا به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتشار نخستین عکس‌ها از حمله آمریکا به مواضع کتائب حزب‌الله در عراق و سوریهسرهنگ مایلز کگنز، سخنگوی عملیات «عزم راسخ»، در توئیتر با انتشار بیانیه جاناتان هافمن، معاون وزیر دفاع آمریکا، عکس‌هایی از حمله پدافندی آمریکا به ۵ موضع کتائب حزب‌الله در عراق و سوریه در واکنش به حملات دو تا عکس هم از پایگاه التاجی بگذارید. ان عکسها یک نکته جالب دارند!یک پیام مهم برای دولت_اسلامی_مستقر_در_ایران! 'الآن هست،یهو میبینی نیست! الآن میبینیش ولی یهو دیگه نمیبینیش!'😂 بدون شرح !!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »