اسحاق جهانگیری: در حق زنان و اهل سنت کوتاهی‌ کردیم

10/12/1399 02:33 ب.ظ

اسحاق جهانگیری با اشاره به این که برگزاری انتخابات پرشور نتیجه‌‌اش این است که همه ایرانیان با هر مذهب و گرایشی احساس کنند ایران ملک مشاع همه آن‌ها است، گفت: «قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی‌هایی شده است.» جزئیات بیشتر👇 اخبار_ایران گرگان گلستان

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری ایران با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات پرشور نتیجه‌‌اش این است که همه ایراینان با هر مذهب و گرایشی احساس کنند ایران ملک مشاع همه آنها است، گفت: «قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی‌هایی شده است.

براساس این گزارش جهانگیری گفته که باید اقداماتی انجام شود تا جوانان، زنان، اقوام و پیروان مذاهب مختلف به آینده ایران امیدوار شوند. جهانگیری همچنین گفته است که انتخابات ریاست جمهوری، آب روی آتش تبلیغات منفی علیه مردم ایران است و می‌تواند باعث ناامید کردن کسانی باشد که به دنبال مأیوس کردن مردم از نظام و آینده کشور هستند.

جهانگیری با اشاره به اینکه اگر نگوییم پیشرفت کشور در این دوره نسبت به دولت‌های گذشته بیشتر بوده، کمتر هم نبوده است، گفت: «این جفا به مدیران کشور است که کسی فکر کند ما کاری می‌توانستیم در این دولت انجام دهیم و از آن دریغ کرده ایم. headtopics.com

معاون اول رییس جمهوری در این جلسه گفت که خارجی‌ها تلاش کردند القا کنند مردم با جمهوری اسلامی ایران آینده روشنی ندارند و مخالفان داخلی دولت نیز اینگونه القا می‌کردند که با این دولت آینده خوبی پیش روی مردم نخواهد بود.

آره نزدیک انتخابات قبول دارن یه کوتاهی هایی شده. کوتاهی نشده جنایت شده

ادامه مطلب:
iranwire »