استیضاح ترامپ؛ 'پنج وکیل از تیم حقوقی او جدا شدند' - BBC News فارسی

12/11/1399 01:19 ب.ظ

استیضاح ترامپ؛ 'پنج وکیل از تیم حقوقی او جدا شدند'

به گزارش رسانه‌های آمریکا پنج نفر از وکلای دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده، قبل از شروع محاکمه مربوط به استیضاح آقای ترامپ در سنای آمریکا، از تیم حقوقی او جدا شدند. گفته می‌شود دلیل کنار رفتن بعضی از این وکلا، اختلاف‌ها‌ درباره استراتژی و شیوه دفاع در سنا بوده است. جلسات محاکمه مربوط به دومین استیضاح آقای ترامپ از حدود یک هفته دیگر در مجلس سنا آغاز می‌شود. دونالد ترامپ متهم است که در سخنرانی روز شش ژانویه هوادارانش را تشویق به حمله به کنگره کرده است پنج نفر از وکلای دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، قبل از شروع محاکمه مربوط به استیضاح آقای ترامپ در سنای آمریکا، از تیم حقوقی او جدا شدند.

به گزارش رسانه‌های آمریکا بوچ باورز و دبورا باربری، دو وکیل ارشد این گروه در تصمیمی با توافق طرفین از تیم وکلای استیضاح کناره‌گیری کرده‌اند. گفته می‌شود دلیل کنار رفتن این وکلا، اختلاف‌ها‌ درباره استراتژی و شیوه دفاع در سنا بوده است.

جاش هوارد، جانی گسر و گرگ هریس، سه وکیل دیگری هستند که در آستانه برگزاری جلسه محاکمه سنا در جریان استیضاح آقای ترامپ از تیم حقوقی او جدا شده‌اند. بنا بر گزارش‌ها دست کم دو نفر از این وکلا به این دلیل کناره‌گیری کرده‌اند که مخالف دفاع از آقای ترامپ بر اساس ادعاهای مربوط به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بوده‌اند. headtopics.com

هیچ استیضاحی انجام نخواهد شد...

ادامه مطلب:
bbcpersian »

باید این جاکش رو از زندگی ساقط کنن. ی جوری سناریو رو چیده اند دموکراتها ک تا مدتها جمهوری خواهان نتونن اعلام حضور سیاسی کنن در آمریکا 😁😂 چیز پرزیدنت تزیین کننده صبحانه و عصرانه امیر عظیمی👇 🖕 تا نابودی ترامپ آروم نمیگگیریم کلا مثل توله سگ ول کن این بنده خدا نیستید ولی بدجور رید تو کاسه کوزه اتون این دیوونه

۲ ساعت پیشتوضیح تصویر،

دونالد ترامپ متهم است که در سخنرانی روز شش ژانویه هوادارانش را تشویق به حمله به کنگره کرده است

پنج نفر از وکلای دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، قبل از شروع محاکمه مربوط به استیضاح آقای ترامپ در سنای آمریکا، از تیم حقوقی او جدا شدند.

به گزارش رسانه‌های آمریکا بوچ باورز و دبورا باربری، دو وکیل ارشد این گروه در تصمیمی با توافق طرفین از تیم وکلای استیضاح کناره‌گیری کرده‌اند.

گفته می‌شود دلیل کنار رفتن این وکلا، اختلاف‌ها‌ درباره استراتژی و شیوه دفاع در سنا بوده است.

جاش هوارد، جانی گسر و گرگ هریس، سه وکیل دیگری هستند که در آستانه برگزاری جلسه محاکمه سنا در جریان استیضاح آقای ترامپ از تیم حقوقی او جدا شده‌اند.

بنا بر گزارش‌ها دست کم دو نفر از این وکلا به این دلیل کناره‌گیری کرده‌اند که مخالف دفاع از آقای ترامپ بر اساس ادعاهای مربوط به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بوده‌اند.

جلسات سنا برای رسیدگی به اتهام "تشویق به شورش" علیه آقای ترامپ در ارتباط با حمله اخیر به ساختمان کنگره آمریکا، ازهشت فوریه (۲۰ بهمن) آغاز می‌شود.

با کناره‌گیری این وکلا مشخص نیست که چه کسانی دفاع از آقای ترامپ در سنا را برعهده خواهند داشت.

جیسون میلر، مشاور آقای ترامپ در واکنش به این گزارش‌ها در توییتی نوشته است: "کارهای زیادی تا الان انجام داده‌ایم، اما تصمیم نهایی درباره تیم حقوقی‌مان را نگرفته‌ایم، کاری که به زودی انجام خواهد شد."