استقبال مصرف‌کنندگان اروپایی از لوازم خانگی و آشپزخانه تولید ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مصر‌ف‌‌کنندگان اروپایی طی دو سال اخیر به علت کیفیت مرغوب و قیمت مناسب، تمایل بیشتری برای خرید لوازم خانگی و آشپزخانه تولید ترکیه دارند. - خبرگزاری آناتولی

مصر‌ف‌‌کنندگان اروپایی طی دو سال اخیر به علت کیفیت مرغوب و قیمت مناسب، تمایل بیشتری برای خرید لوازم خانگی و آشپزخانه تولید ترکیه دارند.طلحه اوزگر، سرپرست اتحایه تولید و صادرکنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه با انتشار گزارشی اعلام کرد:"مصر‌ف‌‌کنندگان اروپایی طی دو سال اخیر به علت کیفیت مرغوب و قیمت مناسب، تمایل بیشتری برای خرید لوازم خانگی و آشپزخانه تولید ترکیه دارند".

وی افزود:"سال گذشته 2.5 میلیارد دلار صادرات در بخش صنعت لوازم خانگی و آشپزخانه انجام گرفت و تلاش ما در راستای توسعه استراتژی‌های تولید و صادرات ادامه دارد". اوزگر خاطرنشان کرد:"میزان صادرات این بخش در ژوئن 33 درصد، در جولای 7.7 درصد و در ماه آگوست 12 درصد رشد داشت". او با بیان اینکه 55 درصد صادرات لوازم خانگی و آشپزخانه به کشورهای اروپایی انجام می‌گیرد، گفت:"9.1 درصد صادرات این بخش به انگلستان صورت گرفته است. ترکیه لوازم خانگی بسیار با کیفیت با قیمت مناسب تولید می‌‌کند و به همین دلیل مصرف‌کنندکان اروپایی تمایل زیادی به خرید تولیدات ساخت ترکیه را دارند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح دو فوریتی جهش و رونق تولید مسکن فردا به صحن مجلس می‌رودرئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خبر از بررسی طرح دو فوریتی جهش و رونق تولید مسکن در جلسه علنی فردای مجلس داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پارکهای طبیعی استان بولو ترکیه٬ میزبان حدود 800 هزار طبیعت‌دوستاز ابتدای امسال تاکنون بیش از 776 هزار نفر از سه پارک طبیعی اصلی در استان بولو ترکیه دیدن کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرکت هواپیمایی آنتونوف خواستار تولید مشترک با ترکیه است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آرزوی ۴۲ ساله برآورده شد/ برق رایگان برای ۳۰ میلیون ایرانیهدف اصلی وزارت نیرو این است که از مردم کمک بگیریم و مکانیزمی طراحی شود که مصرف کاهش و کل کشور و هم خانوار از مزایای آن استفاده کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعداد مصدومان زلزله گلستان به ۳۴ نفر رسیدتعداد مصدومان زلزله گلستان به ۳۴ نفر رسید رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گلستان اظهار کرد: پس از وقع زلزله بامداد امروز گلستان و بر اثر ترس از زلزله و در هنگام فرار، ۳۴ نفر مصدوم شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه: واگذاری شبکه نمایش خانگی به صداوسیما گفت‌وگو با امیر پوریا۱۳ صنف سینمایی که اساس و ساختار تولید فیلم و سریال هستند، در بیانیه‌ای مشترک از واگذاری شبکه نمایش خانگی به صدا و سیما که پیش از این زیر نظر وزارت ارشاد بوده است اظهار نگرانی کرده‌اند. این اصناف می‌گو
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »