استقبال حزب 'آلترناتیو برای آلمان' از ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس | DW | 23.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

رئیس حزب راستگرا و محافظه‌کار AfD پیشنهاد بریتانیا مبنی بر تشکیل یک ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس را 'بسیار معقول' خواند و خواهان مشارکت آلمان در تامین امنیت نفتکش‌ها در تنگه هرمز شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس حزب راستگرا و محافظه‌کار AfD پیشنهاد بریتانیا مبنی بر تشکیل یک ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس را"بسیار معقول" خواند و خواهان مشارکت آلمان در تامین امنیت نفتکش‌ها در تنگه هرمز شد.

گاولند که رئیس فراکسیون حزب پوپولیستی "AfD" در مجلس فدرال نیز هست، با اشاره به خطرات ناشی از توقیف نفت‌کش‌ها از سوی ایران گفته است: «حفاظت از مسیرهای زمینی و دریایی دادوستد بین‌المللی با منافع حیاتی ما در پیوند است.» جرمی هانت، وزیر خارجه بریتانیا عصر دوشنبه (۲۲ژوئیه) با حضور در پارلمان این کشور، پیشنهاد تشکیل یک گشت دریایی اروپایی در تنگه هرمز را مطرح کرد تا تردد امن نفتکش‌ها در خلیج فارس تضمین شود. هانت گفت که با شماری از دولت‌های اروپایی پیرامون این طرح مشورت کرده اما از کشور خاصی نام نبرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عمرا اگه پیرزن کمونیسته مرکل بزاره

خوبه ، نئونازی ها را بفرستند تومنطقه خلیج فارس ، شاید سپاه ترتبشون داد و همه از دستشون راحت بشوند ، دولت فدرال آلمان در چنین ائتلافی شرکت نمیکند ، از آمد ن نئو نازی ها در منطقه بخصوص AFD استقبال گرم و آتشین خواهد شد.

از بی کفایتی حکومت بیگانگان فرقه فارسیسم، اروپائیها گستاخ شدند!

جنگ دوم جهانی امریکا را از بحران بزرگ ١٩٣٠ نجات داد و کشورهای اروپایی را مستعمرە خود کرد، امپراتوری رو بە افول امپریالیسم امریکا برای بیرون رفت از این بحران کنونی در صدد یک جنگ جدید هست کە بە احتمال قوی بە نام جنگ اوراسیا در تاریخ ثبت خواهد شد،

تنگه هرمز آب های سرزمینی ایرانه و عبور و مرور در تنگه هرمز تابع کنوانسیون های سازمان ملل در عبور از آب های سرزمینی در زمان صلح. تنگه هرمز آبهای بین المللی نداره و کشتیها مجبورند از آب های سرزمینی ایران ( آب های سرزمینی عمان قابلیت عبور ندارد) عبور کنند.

پيشنهاد مي كنم پيش از هر اقدام اين چنيني، گرفتاري سربازان ناتو در باتلاق بي انتهاي افغانستان بازبيني شود.

بازی خطرناکی خواهد شد ایران چیزی واسه از دست دادن نداره اما اونا چرا ایرانیا از مرگ نمیترسن اونا چی؟؟؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسجدی در شهر دویسبورگ آلمان پس از تهدید به بمبگذاری تخلیه شدپلیس آلمان مسجدی را در شهر دویسبورگ که متعلق به اتحادیه ترک-اسلامی برای امور دینی است، پس از تهدید به بمب‌گذاری تخلیه کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سپاه از کشته شدن دو تن از نیروهایش در درگیری مسلحانه در سراوان خبر دادقرار گاه قدس سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از درگیری مسلحانه در منطقه مرزی سراوان و پاکستان و کشته شدن دو تن از نیروهایش خبر داده است. این درگیری در اوایل صبح امروز در کشتگان سراوان اتفاق افتاد. دو تن از نیروهای سپاه هم در این درگیری‌ها مجروح شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چهار عضو سپاه در درگیری در سراوان کشته و زخمی شدند | DW | 21.07.2019نیروی قدس سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که دو تن از نیروهای آن در منطقه مرزی سراوان و نزدیک مرز پاکستان در جریان یک درگیری کشته شده‌اند. دو نفر دیگر از اعضای سپاه نیز زخمی شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جان بولتون: ظریف در کاراکاس حس کرد که در خانه خود استدقیقا😂 نکنه‌فکر‌‌کردی‌تو‌خانه‌باباته فقط خندش😐😂
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شلیک گاز اشک آور در خلال تظاهرات بزرگ در هنگ کنگدر پی راهپیمایی بزرگ دموکراسی‌خواهی در هنگ کنگ، پلیس ضدشورش با شلیک گاز اشک‌آور و گلوله لاستیکی سعی کرده معترضان را متفرق کند. این درگیری ها بعد از آن بود که راهپیمایان خط پایانی که مقام ها برای تظاهرات تعریف کرده بودند را نادیده گرفتند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش دوم):هزینه درگیری پاسداران در سیاستدوتا جوک !!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »