استقلال به نساجی رسید، پرسپولیس به آلومینیوم/ داربی حذفی شاید در فینال

17/12/1400 02:29 ب.ظ

قرعه‌کشی یک چهارم و نیمه نهایی جام حذفی؛ استقلال به نساجی رسید، پرسپولیس به آلومینیوم داربی حذفی شاید در فینال

تیم‌های پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به ترتیب در مقابل آلومینیوم و نساجی قرار خواهند گرفت. بر همین اساس تقابل تیم‌های این مرحله به شکل زیر خواهد بود: (تیم میزبان ابتدا آمده است.

)استقلال - نساجی مازندرانمس کرمان - خیبر خرم‌آباد دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی نیز به این شرح است: (میزبان و مهمان بعد از برگزاری دیدارهای یک چهارم نهایی مشخص خواهد شد.)

برنده (خلیج فارس ماهشهر - مس رفسنجان) - برنده (پرسپولیس - آلومینیوم اراک) برنده (استقلال - نساجی مازندران) - برنده (مس کرمان - خیبر خرم‌آباد)

ادامه مطلب:
isna_farsi »

به گزارش ایسنا، قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی جام حذفی فوتبال امروز (سه‌شنبه) در سازمان لیگ برگزار شد و هشت تیم باقی مانده در این مرحله یعنی استقلال، پرسپولیس،‌ خلیج فارس ماهشهر، آلومینیوم اراک، مس کرمان، مس رفسنجان، نساجی و خیبر حریفان خود را شناختند.

بر همین اساس تقابل تیم‌های این مرحله به شکل زیر خواهد بود: (تیم میزبان ابتدا آمده است.)استقلال - نساجی مازندرانمس کرمان - خیبر خرم‌آباد

دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی نیز به این شرح است: (میزبان و مهمان بعد از برگزاری دیدارهای یک چهارم نهایی مشخص خواهد شد.)

برنده (خلیج فارس ماهشهر - مس رفسنجان) - برنده (پرسپولیس - آلومینیوم اراک)

برنده (استقلال - نساجی مازندران) - برنده (مس کرمان - خیبر خرم‌آباد)

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در تاریخ ۲۰ و ۲۱ فروردین برگزار خواهد شد و به فاصله یک هفته مرحله نیمه نهایی برگزار می‌شود. تاریخ فینال جام حذفی نیز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعیین شده است.