استقلال تاجیکستان صفر - پرسپولیس یک/ صعود شاگردان یحیی با گل دقیقه آخر

23/06/1400 07:53:00 ب.ظ

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ استقلال تاجیکستان صفر - پرسپولیس یک/ صعود شاگردان یحیی با گل دقیقه آخر

پرسپولیس با گل وقت های اضافه موفق شد استقلال تاجیکستان را شکست دهد. در نیمه دوم بازی تا دقایق پایانی با همین نتیجه در پیش بود تا اینکه مهدی ترابی در دقیقه 91 موفق شد گلزنی کند و برتری تیمش را رقم بزند.

ترکیب استقلال مخرالدین خسنوف، زهیر ژورابوئف، الکسی لارین، اختم نظروف(88- شروانی ماباتشوئف) منوچهر صفروف، امیربک ژورابوئف، اسلام زوئیروف، علیشر ژلیلوف، وحدت هانونوف، منوچهر ژلیلوف و رستم سوئیروف

ترکیب پرسپولیس حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه(79- حامد پاکدل) مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی(79- عیسی آل کثیر)

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

پرسپولیس یک - استقلال تاجیکستان صفر؛ صعود با شوت جادویی ترابی در دقیقه ۹۰با گل مهدی ترابی در آخرین دقیقه بازی، پرسپولیس با برتری یک صفر از سد استقلال تاجیکستان عبور کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

محبوبیت نوراللهی و مغانلو علت ناراحتی هواداران از جدایی آنهاست/ پرسپولیس از بازیکنان معمولی ستاره می‌سازد/ این طرفداران تیم هستند که همیشه آسیب می‌بینندحمید استیلی در گفتگو با ایلنا: محبوبیت نوراللهی و مغانلو علت ناراحتی هواداران از جدایی آنهاست/ پرسپولیس از بازیکنان معمولی ستاره می‌سازد/ این طرفداران تیم هستند که همیشه آسیب می‌بینند

ایران ۳ - پاکستان صفر/ پیروزی شاگردان عطایی مقابل شاگردان محمدی‌راد در بازی سومایران ۳ - پاکستان صفر؛ پیروزی شاگردان عطایی مقابل شاگردان محمدی‌راد در بازی سوم تیم ملی والیبال ایران موفق شد در سومین بازی گروهی خود در بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا تیم ملی پاکستان را شکست دهد. مردان ایران نامردهای پاکستان را شکست دادند!

مجیدی: من مقصر باخت هستم/ نمی‌توانم قدرت الهلال را کتمان کنمسرمربی استقلال معتقد است که تیمش هماهنگی لازم را برای بازی با الهلال نداشت.

استقلال صفر - الهلال دو/ آسیا برای مجیدی و شاگردانش تمام شدمرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ استقلال صفر - الهلال دو/ آسیا برای مجیدی و شاگردانش تمام شد

زلاتان با گل به سن‌سیرو بازگشت؛ مورینیو در شب هزارم پیروز شدزلاتان ابراهیموویچ پس از چندین ماه مصدومیت بار دیگر برای روسونری به میدان رفت و تنها دقایقی پس از ورود به زمین توانست در مقابل تماشاگران خودی برای قرمز و مشکی پوشان گلزنی کند.