استقبال اتحادیه اروپا از تعهد پکن برای مقابله با تغییرات آب و هوایی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استقبال فن در لاین از تعهد جدید پکن؛ چین: آمریکا مانع مقابله با گرمایش زمین است جزئیات بیشتر🔽

سخنگوی وزارت خارجه چین روز چهارشنبه آمریکا را متهم کرد که به «مانعی جدی» در مسیر مقابله با تغییرات آب و هوایی تبدیل شده است.

کارشناسان سازمان ملل متحد در گزارش سال ۲۰۱۸ خود اعلام کرده بودند که رسیدن به وضعیت «کربن خنثی» در اواسط قرن کنونی برای محدودسازی گرمایش کره زمین به ۱.۵ درجه سانتیگراد ضروری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کمونیست متعفن چین برای بشر بسیار خطرناکه ، امیدوارم چپولهای اروپایی دست از حمایت و همراهی با آنها بردارند

چین بزرگترین خطری است که بشر را بعد از جنگ دوم تحدید میکند،قدرتی که به هیچ کس پاسخگو نیست،هدفی جز به قدرت رسیدن به هر قیمتی ندارد،حقوق بشر برایش یک کلمه است و همین الان میلیونها انسان را در زندان تحت شکنجه دارد به خاطر اعتقاداتشان این کمونیست مهار نشود آینده ی جهان تیره خواهد بود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آژانس گردشگری اروپا: اتحادیه تست کرونا را جایگزین قرنطینه کندبیش از ۲۰ نهاد مسافرتی و جهانگردی از جمله کمیسیون مسافرتی اروپا (ETC) در نامه‌ای سرگشاده به اروزول ون در لاین رئیس کمیسیون اروپا تقاضا کرده‌اند که وی برای حل معضل کاهش گردشگری چاره‌ای بیاندیشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا و بازار مواد مخدر اروپا؛ افزایش خرید آنلاین، کاهش مصرف اکستازیسازمان نظارت بر مواد مخدر اروپا در گزارش جامع سال ۲۰۲۰ خود اعلام کرد همه‌گیری کرونا تاثیری «آنی» بر تولید و مصرف مواد مخدر در این قاره گذاشته و بازار خرید و فروش آن را مختل کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش محدودیت‌های کرونایی در اروپابه نظر می‌رسد با وجود افزایش محدودیت‌ها و رشد تصاعدی شمار مبتلایان، دولت‌های اروپایی از ترس نتایج وخیم اقتصادی، قصدی برای قرنطینه سراسری دوباره ندارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اروپا برای تحریم بلاروس به توافق نرسید؛ بورل: اعتبارمان در خطر استوزیر خارجه لتونی، اقدام نیکوزیا را «گروگان‌گیری» توصیف کرد و گفت که «این اقدام به معنی آدرس اشتباه دادن به بلاروسی‌ها، کشورهای اروپایی و کل جهان است.» الان با این اوضاع صلح طلبی اروپا وقتش نبود پشت آمریکا رو خالی کنید چون زمین میخورید اگه مثل روسیه بودید و تو کشمکش قدرت طلبی فرق داشت الان هر چقدر هم قدرت داشته باشید تو سایه هستید و آمریکا با سروصدا جلو می افته! اروپا دیگه حتی ادای حمایت از دموکراسی را هم در نمیاره، اروپای پیر منافعش رو در حمایت از دیکتاتورها می بینه شرم_بر_اروپا مرگ_بر_دیکتاتور چقدر منفعل و بی خاصیت شدند این سیاستمداران اروپایی . سیاه‌ترین دوران سیاست خارجی اتحادیه_اروپا . save freedom
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست مجازی اردوغان با مرکل و چارلز میشل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از نبرد تن‌به‌تن تا جنگ با هکرها؛ مهارت‌های محافظ شخصی آکادمی چنگیزدیگر مهارت‌هایی که دانشجویان می‌آموزند عبارت است از مقابله با هک شدن تلفن هوشمند، حفظ امنیت شبکه، تشخیصِ شنود دولتی و خصوصی، و پاک‌کردن اطلاعات.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »