استفاده از نظرات نخبگان محلی برای اجرای طرح ساماندهی الموت رود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین گفت: جلب مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان منطقه الموت برای انجام مطالعات و اجرای طرح ساماندهی روخانه الموت رود می‌تواند کمک مهمی در جهت شناخت مطالبات مردمی و چالش‌های موجود و اجرای هرچه بهتر این طرح باشد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، منصور ستوده با حضور در جمع فعالان اقتصادی و اجتماعی منطقه الموت با اشاره به طرح ساماندهی رودخانه الموت رود اظهار کرد: نگرانی‌هایی که با توجه به طبیعت و تمدن منطقه الموت وجود دارد کاملاً درست و بجاست چرا که الموت یک دره تاریخی و دارای تمدن بی نظیری است، لذا طرح ساماندهی رودخانه این منطقه باید به گونه‌ای انجام شود که این میراث گران‌بها و تمدن کهن کوچکترین گزند و آسیبی نبیند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین افزود: در همین راستا تهیه پیوست‌های فرهنگی، اجتماعی، پدافند غیرعامل و سایر موارد جز اولویت‌های مهم در اجرای این طرح و طرح‌های توسعه و تامین آب، احداث سدها و کانال‌های آبیاری توسط این شرکت است. وی ادامه داد: قوانین و مقرراتی در خصوص حفظ حد بستر و حریم رودخانه‌ها وجود دارد و این شرکت به عنوان متولی حفظ و حراست از حریم و بستر رودخانه‌ها تمام اقدامات لازم جهت رفع تصرفات رودخانه‌ای و همچنین جلوگیری از تجاوز به حریم‌های رودخانه‌ای را در دستور کار دارد که البته انجام این مهم در استان مستلزم همکاری همه ارگان‌ها و نهادهای ذیربط و مشارکت مردم و نخبگان است.

ستوده عنوان کرد: در خصوص نگرانی‌هایی که در ارتباط با صنایع وابسته به کشاورزی منطقه وجود دارد تلاش می‌کنیم با تشکیل جلسات مشترکی با سازمان جهاد کشاورزی استان چالش‌هایی که ممکن است در زندگی و معیشت مردم منطقه از نظر آب و کشاورزی تاثیرگذار باشد را بررسی و مرتفع کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای طرح 'مدارس همدل' برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند خوزستانیقائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از اجرای طرح 'مدارس همدل' برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند با مشارکت اداره‌کل آموزش و پرورش استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پروژه صداها؛ نسخه جدیدی از آهنگ «برای» با همخوانی بیش از ۱۶ هزار داوطلب منتشر شددر سالگرد کشته‌شدن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، نسخه جدیدی از آهنگ «برای» شروین حاجی‌پور، خواننده ایرانی، به زبان‌های انگلیسی و فارسی با اجرای بیش از ۱۶ هزار داوطلب منتشر شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استفاده از مترو از امروز برای محصلین رایگان استمدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت:با مصوبه شورا از امروز استفاده از متروی تهران برای دانش‌آموزان و دانشجویان تا دو هفته کاری رایگان است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

چه خوراکی‌هایی در کیف دانش‌آموزان بگذاریم؟یک متخصص تغذیه با تاکید بر لزوم صرف میان وعده‌ها در زمان مدرسه، از والدین خواست از خوراکی‌های با ارزش غذایی بالا برای این وعده غذایی دانش آموزان استفاده کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارمنستان از خنثی‌سازی کودتا در این کشور خبر داد؛ 8 نفر بازداشت شدندارمنستان اعلام کرد که یک گروه هشت نفری از افرادی را که برای «غصب قدرت» در ارمنستان با استفاده از تسلیحات توطئه کرده بودند، بازداشت کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بازار بزرگ پروتئین شیراز به‌ عنوان الگویی ملی برای ساماندهی مشاغل استشهردار شیراز طی بازدید از بازار بزرگ پروتئین بر الگوشدن این پروژه بزرگ مقیاس برای ساماندهی مشاغل در سطح ملی تأکید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »